Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Agenci nieruchomości poprosili go o wysłanie kilku zdjęć, żeby potwierdzić, że z mieszkaniem wszystko jest OK. Wysłał im więc to

148 969  
462   43  
Każdy ma w sobie coś z dziecka. Pewien Australijczyk udowodnił jednak, że ma w sobie całkiem dużo z dziecka, bo odwalił taką akcję, że cały internet śmieje się z niej do dzisiaj. Jego wpis bardzo szybko zdobył ogromną popularność.

#1.

Tim to zwykły facet z Australii. Ma rodzinę: żonę, dziecko, psa. Ostatnio jednak odwalił taką akcję, że przez chwilę było o nim dość głośno w internecie.

#2.

Agencja nieruchomości, która zajmuje się wynajmem jego domu, poprosiła Tima, aby ten podesłał im po dwa zdjęcia z każdego pokoju w ramach inspekcji. W związku z koronawirusem agenci nie wchodzili do środka. Tim pomyślał więc, że taka okazja się już nie przytrafi. Postanowił ponieść się swojemu wewnętrznemu dziecku, a własnej córce pozwolił zrobić sobie waterboarding.

#3.

#4.

#5.

Tim wyznał, że kwarantanna i cała ta sytuacja z koronawirusem mocno dała mu się we znaki. Taka zabawa była więc świetną okazją, żeby nieco odreagować.

#6.

#7.

#8.

Mężczyzna przyznał, że to jego córka miała największe problemy ze zrozumieniem pandemii i przywyknięciem do nowej rzeczywistości.

#9.

#10.

#11.

#12.

#13.

#14.

#15.

#16.

#17.

#18. A oto sam bohater i jego rodzina

Kiedy post zaczął zdobywać popularność, Tim wyznał, że miał to być tylko mały żart. Nie spodziewał się, że te zdjęcia zobaczy ktoś poza grupką przyjaciół i samymi pracownikami agencji nieruchomości. Pomyślcie, jakie musiało być jego zaskoczenie. Na chwilę obecną wpis ma ponad 12 tys. reakcji, ponad 6,2 tys. udostępnień i 4,5 tys. komentarzy.
91

Oglądany: 148969x | Komentarzy: 43 | Okejek: 462 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało