Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

MŻJDD - jak uniknąć ciąży? No na pewno nie tak

132 628  
352   93  
Dzisiaj spora dawka przypadków ciążowych oraz przeciętny pech, który w nieprzeciętny sposób chodzi po ludziach!

#1.

Dzisiaj uświadomiłam mojego chłopaka, że w ciążę można zajść również, gdy nie jest się w związku małżeńskim. Przez cały czas myślał, że nie grozi nam zostanie rodzicami, dopóki nie weźmiemy ślubu. Spotykam się z debilem.

#2.

Dowiedziałam się pewnej środy, że w kolejny poniedziałek mój chłopak na stałe wyjeżdża do Norwegii. Jakoś zapomniał mnie o tym poinformować.

#3.

Pracuję na poczcie. Dzisiaj jakaś kobieta przyszła opłacić rachunki, a po usłyszeniu kwoty wyjęła plik banknotów ze stanika, szybko je przeliczyła i przekazała mi. Były wilgotne.

#4. A jak tam w pracy?

Krótki telefon z rana - zostałem zwolniony z pracy. Nowej pracy. Tak nowej, że dziś miałem być tam pierwszy dzień. Mój były już szef zażądał jeszcze, żebym odwiózł mu klucze do firmy - no bo wiadomo, nie pracuję

#5. Zwolnili mnie z pracy, bo...

Kiedyś pracowałem dla dużej firmy w dużym mieście. Firma zajmowała się pewną niszową branżą. Po dużym projekcie stwierdzono, że sprzątanie wielkogabarytów zrealizuje firma zewnętrzna x a drobnicy y. Ustalono stawkę, termin, ale szefostwo nie przewidziało części zrealizowanej przez firmę y. Kwota równa kilkunastu tys. Ja odchodziłem z końcem roku z własnej woli. Jako że miałem miesiąc wypowiedzenia i prawie miesiąc niewykorzystanego urlopu w pracy byłem tylko dwa dni po złożeniu wypowiedzenia. Mój (już były) pracodawca postanowił natomiast ostatniego dnia urlopu wezwać mnie w celu anulowania mojego wypowiedzenia i wręczyć mi zwolnienie dyscyplinarne za działanie na szkodę firmy. Mimo ustaleń i papierów w dokumentach chcieli zrzucić na mnie koszty firmy y.

#6.

Niecałe dwa miesiące temu zerwałem z dziewczyną. Po tygodniu poznałem nową, która mi wczoraj oznajmiła, że jest w ciąży. Z radości się upiłem. Dzisiaj rano w pracy na kacu czytam maila od mojej byłej

#7. A ten obrazek widzieliśmy 100 odcinków temu! [klik] :)

MŻJDD retro

#8.

Jestem w siedmioletnim związku, trzy lata po ślubie. Przez cały ten czas, tak naprawdę, myślę o facecie swojego życia, gdzie byłam chyba zbyt młoda i głupia, by rozumieć jego sygnały. Teraz on jest trzy lata po ślubie z inną kobietą i mają trójkę dzieci. Nie umiem sobie wybaczyć, że tego nie widziałam i nigdy z nim o tym nie porozmawiałam.

#9.

Obudziłam się w nocy, czując, jak mój mąż niespokojnie wierci się w łóżku. Szturchnęłam go lekko, a on wciąż będąc w półśnie, powiedział:

#10.

Kiedyś w Technikum, z racji, że byłem na profilu gastronomicznym, musiałem przynieść sampel swojego gówna, celem wyrobienia sobie książeczki sanepidowskiej. Oczywiście całkowicie o tym zapomniałem i w dniu oddania próbówek z guanem musiałem się

#11.

Wdałem się w bójkę z moim bratem, bo przypomniał sobie, że 12 lat temu zabrałem mu maskotkę. Mieliśmy wtedy po 10 lat.

Do następnych odcinków cały czas zbieramy też Twoje historie.

Wyślij je do nas, zanim zrobią to Twoi znajomi!

w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

33

Oglądany: 132628x | Komentarzy: 93 | Okejek: 352 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało