Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Powiedzieli mu, że będzie bardziej atrakcyjny, jeżeli na zdjęciach użyje filtrów. Podjął wyzwanie

153 822  
579   27  
Glenn Embrey to człowiek, o którym poza jego znajomymi nie słyszał absolutnie nikt. Ale to się zmienia za sprawą rady jednego z kolegów i serii zdjęć, które po usłyszeniu owej rady wykonał Glenn.

#1.

Glenn pochodzi z Wielkiej Brytanii. Jest przeciętnym człowiekiem. Ani za ładnym, ani za brzydkim. Ot, normalnym męskim przedstawicielem naszego gatunku. Niestety jest samotny, a jego marzeniem jest znalezienie miłości. Publikuje on swoje zdjęcia na swoim facebookowym profilu, ale bez większego odzewu ze strony płci pięknej. W końcu jeden z jego kolegów powiedział mu, że jego zdjęcia będą o wiele atrakcyjniejsze, jak zrobi je z filtrami. I Glenn podjął wyzwanie i opublikował serię zdjęć z filtrami.

#2.

Ktoś mi powiedział, że będę bardziej atrakcyjny dla pań, jeśli umieszczę zdjęcia z filtrami. Mam trochę wątpliwości, ale co ja tam wiem, prawda? Więc zaczynamy. Mam nadzieję, że telefon mi nie wybuchnie.

#3.

#4.

#5.

#6.

#7.

#8.

#9.

Chyba nie o takie filtry koledze chodziło, niemniej zdjęcia stają się wiralowe i do chwili kiedy piszę te słowa, uzyskały 39 000 polubień, 11 000 komentarzy i 118 000 udostępnień. Oryginalny wpis tutaj. Czy Glenn znalazł tę jedyną, robiąc zdjęcia z filtrami? Tego nie wiemy.
28

Oglądany: 153822x | Komentarzy: 27 | Okejek: 579 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.07

06.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało