Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Powiedzieli mu, że będzie bardziej atrakcyjny, jeżeli na zdjęciach użyje filtrów. Podjął wyzwanie

153 810  
579   27  
Glenn Embrey to człowiek, o którym poza jego znajomymi nie słyszał absolutnie nikt. Ale to się zmienia za sprawą rady jednego z kolegów i serii zdjęć, które po usłyszeniu owej rady wykonał Glenn.

#1.

Glenn pochodzi z Wielkiej Brytanii. Jest przeciętnym człowiekiem. Ani za ładnym, ani za brzydkim. Ot, normalnym męskim przedstawicielem naszego gatunku. Niestety jest samotny, a jego marzeniem jest znalezienie miłości. Publikuje on swoje zdjęcia na swoim facebookowym profilu, ale bez większego odzewu ze strony płci pięknej. W końcu jeden z jego kolegów powiedział mu, że jego zdjęcia będą o wiele atrakcyjniejsze, jak zrobi je z filtrami. I Glenn podjął wyzwanie i opublikował serię zdjęć z filtrami.

#2.

Ktoś mi powiedział, że będę bardziej atrakcyjny dla pań, jeśli umieszczę zdjęcia z filtrami. Mam trochę wątpliwości, ale co ja tam wiem, prawda? Więc zaczynamy. Mam nadzieję, że telefon mi nie wybuchnie.

#3.

#4.

#5.

#6.

#7.

#8.

#9.

Chyba nie o takie filtry koledze chodziło, niemniej zdjęcia stają się wiralowe i do chwili kiedy piszę te słowa, uzyskały 39 000 polubień, 11 000 komentarzy i 118 000 udostępnień. Oryginalny wpis tutaj. Czy Glenn znalazł tę jedyną, robiąc zdjęcia z filtrami? Tego nie wiemy.
28

Oglądany: 153810x | Komentarzy: 27 | Okejek: 579 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.07

02.07

01.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało