Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

MŻJDD - w szafie swojego chłopaka znalazła niespodziewaną pamiątkę po jego byłej

96 663  
275   54  
Dzisiaj historie z gatunku tych lżejszych, jeśli lekki jest dla kogoś na przykład film ze śmiertelnego wypadku kombajn vs. motocyklista. Zapraszamy serdecznie!

#1.

Dzisiaj przeprowadziłem rozmowę z moim synem, w której wyjaśniłem mu, dlaczego nie może uprawiać seksu z rurą od odkurzacza.

#2.

Zostawiła mnie dziewczyna. Nie mam pojęcia co zrobić z wycieczką, którą zarezerwowałem i podczas której miałam się jej oświadczyć. Najgorsze jest to, że poprosiłem mamę o pierścionek po babci. Teraz wszyscy w rodzinie oczekują radosnych nowin.

#3.

Dzisiaj mój chłopak zapytał, czy pomogę mu posprzątać szafę po jego byłej dziewczynie. Znalazłam ich zdjęcia ślubne.

#4. A jak tam w pracy?

Wiceprezes w mojej firmie cały czas patrzył mi na ręce przy robocie, więc w końcu spytałem go, dlaczego to robi. Wziął mnie na bok i powiedział "prywatnie", że prezes chce mnie awansować na bardzo wysokie stanowisko. Zrobiło mi się naprawdę niezwykle przyjemnie z tą myślą. Po dłuższej chwili obserwowania mojej zadowolonej miny dokończył wypowiedź słowami "no a ja nie mogę na to pozwolić".

#5. Zwolnili mnie z pracy, bo...

Przez pół roku pracowałam z niezrównoważoną psychicznie szefową. Tydzień przed końcem umowy, wezwała mnie do swojego biura i podstawiła pod nos wypowiedzenie. Powodem było "lekceważenie poleceń przełożonego" i "niewykonywanie obowiązków służbowych". Stwierdziła, że napisała do mnie długiego maila, w którym opisała co mam do zrobienia na dany tydzień etc. Szkoda tylko, że go do mnie nie wysłała..."

#6.

Ponad 2 godziny siedziałem, żeby przypomnieć sobie jakąś śmieszną historyjkę do MŻJDD i nic sobie nie przypomniałem.

#7. A ten obrazek widzieliśmy 100 odcinków temu! [klik] :)

MŻJDD retro

#8.

Dzisiaj podczas telefonicznej rozmowy z moim narzeczonym, przez prawie pół godziny szukałam swojego telefonu. Jestem debilem.

#9.

Dostałam ataku paniki podczas stosunku.

#10.

Moja dziewczyna po prostu odpłynęła, gdy uprawialiśmy seks. Wystraszyłem się i próbowałem sprawdzić, czy uda mi się wyczuć puls, nie wiem dlaczego, ale nawet nie pomyślałem o tętnicy szyjnej. Obudziła się chwilę później i solidnie mnie opieprzyła za miętolenie jej piersi, podczas gdy ona była nieprzytomna. Właśnie w taki sposób dowiedziałem się, że moja dziewczyna jest narkoleptyczką.

#11.

Rok temu chodziłam z pewnym chłopakiem. Był moją pierwszą prawdziwą miłością i bardzo rozpaczałam, gdy po roku związku mnie zostawił. Dopiero parę dni temu dowiedziałam się od znajomych, że od zawsze był gejem i był ze mną, tylko żeby sprawiać pozory heteroseksualnego.

Do następnych odcinków cały czas zbieramy też Twoje historie.

A jak tam u ciebie w domu?
Koniec nudy?
Opowiedz!


w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

32

Oglądany: 96663x | Komentarzy: 54 | Okejek: 275 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

30.09

29.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało