Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Zgłaszamy szkodę ubezpieczeniową

83 026  
19   49  
Tutaj nie klikaj, bo Ci wyskoczy...Nikomu nie życzymy aby kiedykolwiek musiał wypełniać powypadkowe dokumenty ubezpieczeniowe. Ale, że wypadki chodzą po ludziach, to dzisiaj poznamy jak prawidłowo wypełnić takie zgłoszenie szkody, a w szczególności rubrykę: "Szkic sytuacyjny wypadku"

"Szkic sytuacyjny wypadku" to taka rubryczka, w której starający się uzyskać odszkodowanie musi, po prostu, narysować jak wyglądał wypadek czyli wiernie odzwierciedlić sytuację, w której do niego doszło, uwzględniając położenie pojazdów, sytuację na drodze, znaki drogowe i kierunek jazdy pojazdów.

A, że nie jest to proste, to dzisiaj w celach edukacyjnych zobaczymy wzorcowo wykonany taki właśnie "Szkic sytuacyjny wypadku". Poniższe zgłoszenie dotyczy szkody spowodowanej podczas uderzenia w sarnę:


Tak wygląda "czysty" druczek:

Kliknij i zobacz więcej!A tak wygląda wzorcowy szkic:

Kliknij i zobacz więcej!I powiększenie dla niedowierzających:

Kliknij i zobacz więcej!


Pamiętaj! Tylko prawidłowo wykonany "Szkic sytuacyjny wypadku" zaoszczędzi Ci czasu i problemów przy staraniu się o wypłacenie odszkodowania. A, że przy okazji rozbawi wielu pracowników firmy ubezpieczeniowej... Cóż... Niech im będzie na zdrowie... ;)))


Oglądany: 83026x | Komentarzy: 49 | Okejek: 19 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało