Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

MŻJDD - powiedziała, że dziś ma ten dzień, odwiózł ją bez słowa

92 158  
300   49  
Dzisiaj mocna dawka rzeczy, które dobrze by szły, ale potem przyszło życie.

#1.

Ostatnio sprawy pomiędzy mną, a chłopakiem, z którym się spotykam, zaczęły nabierać tempa. Któregoś wieczora zrobiło się naprawdę gorąco i wyciągnął swój

#2.

Zaprosiłem moją dziewczynę na romantyczną kolację, sam przygotowałem posiłek, odpaliłem świece i kupiłem kwiaty. Zjedliśmy posiłek w cieplej, romantycznej atmosferze... a teraz czekam na nią na SOR-ze. Okazało się, że jest alergiczką.

#3.

Całkowicie osiwiałam w wieku 21 lat.

#4. A jak tam w pracy?

Niezadowolony klient tak dziś trzasnął drzwiami przy wychodzeniu z firmy, w której pracuję, że skrzywił się ich zawias. I w sumie to ja tu tylko pracuję, więc niby nie mój cyrk, ale drzwi się nie da zamknąć, więc dopóki ktoś nie przyjdzie ich naprawić, nie mogę wyjść z pracy. Dochodzi 17:00, a perspektywy malują się w samych ciemnych barwach.

#5. Zwolnili mnie z pracy, bo...

Zwolnili mnie z pracy, bo w dwa lata nie zrobiłem 10 lat doświadczenia. Zatrudniony byłem na przyuczenie. Znając już swoje obowiązki, prosiłem o większą samodzielność. Kierownik stanowczo odmówił. Każda rzecz, jaką robiłem, miała przez niego przechodzić. Tak, drugim powodem było to, że jestem niesamodzielny.

#6.

Wracałem ze szkoły do domu. Słuchałem muzyki. Obejrzała się za mną dziewczyna i uśmiechnęła się. Gdy się odwróciłem, żeby zobaczyć, gdzie poszła, ta wpadła w histeryczny śmiech.

#7. A ten obrazek widzieliśmy 100 odcinków temu! [klik] :)

MŻJDD retro

#8.

Mój mąż powiedział naszej córce, że jeśli zjem pestkę arbuza, to zajdę w ciążę i będzie miała braciszka lub siostrzyczkę. Ostatnio obudziłam się w środku nocy, podczas gdy nasz aniołek próbował wpakować pestkę do moich otwartych ust.

#9.

Wczoraj postanowiłem, że najwyższy czas zacząć zdrowo się odżywiać, jako potwierdzenie chwyciłem otwartą paczkę chipsów i zdecydowanym gestem wyrzuciłem je do śmietnika. Godzinę później wyjąłem z kosza wyrzucone opakowanie i zjadłem wszystko, co w nim zostało. Jestem wrakiem człowieka.

#10.

Tak się dobrze złożyło, że na czas izolacji nie jestem pozbawiony pracy. Smaczek polega na tym, że utknąłem na zadupiu w starym hotelu z kolesiem o imieniu Jack, który już zaczyna narzekać na nudę. Byłby z tego fajny scenariusz na horror, ale cholera.... to już gdzieś widziałem.

#11.

Postanowiłem ostro wziąć się za siebie. Poszedłem na siłownię, posłuchałem wskazówek personalnego trenera, a oprócz tego kupiłem spory słój z odżywką. Nie byłem w stanie odkręcić wieczka.

Do następnych odcinków cały czas zbieramy też Twoje historie.

Wyślij je do nas, zanim zrobią to Twoi znajomi!

w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

18

Oglądany: 92158x | Komentarzy: 49 | Okejek: 300 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.03

27.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało