Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Ta 22-latka chce mieć największe usta na świecie

104 787  
247   161  
W dzisiejszym odcinku o Andrei z Bułgarii, która dwa lata temu postanowiła zostać żywą Barbie i pobić rekord w wielkości ust. Czy jest już tego bliska? A może już dawno wszystkich pobiła?

#1. Reporter pokazał się bez spodni podczas transmisji na żywo

EWslhUsUwAATOXV?format=jpg&name=medium

Pandemia koronawirusa okazała się być dużym wyzwaniem dla dziennikarzy, którzy zmuszeni do pracy z domu nieustannie są bohaterami wpadek i skandali. Ostatnio pisaliśmy o dziennikarzu, który podczas transmisji z domu dał się przyłapać z kochanką. Tym razem na świeczniku znalazł się Will Reeve z ABC, który podczas łączenia na żywo z popularną śniadaniówką Good Morning America nie miał na sobie spodni. Mężczyzna wiedział, że pasek z newsami na ekranie zasłoni jego nogi. Niestety nie przewidział, że w pewnym momencie realizator podzieli obraz. Wtedy już nic nie mogło uratować Reeve'a przed wpadką.

https://youtu.be/HlNKLiI9h3g

#2. Oferował kobietom wynajem mieszkania w zamian za seks

https://youtu.be/SKoy2pgjl3s

Niejaki Eddie opublikował ogłoszenie na portalu Craigslist. Pisał w nim o tym, że oferuje wynajem mieszkania uległej kobiecie w wieku 20-50 lat. Jedyną zapłatą miał być seks. Dziennikarka popularnego programu Inside Edition odpowiedziała na ogłoszenie. Eddie zaproponował jej "rozmowę kwalifikacyjną" w hotelu. Podczas konfrontacji z kamerami zaskoczony mężczyzna utrzymywał, że nie miał zamiaru wykorzystywać zdesperowanych kobiet, które borykają się z problemami finansowymi wywołanymi pandemią. Twierdził, że każda kobieta ma wybór i to od niej zależy, czy przystanie na jego ofertę. Nie jest to pierwszy tego typu incydent - wspominaliśmy o tym już kilka tygodni temu.

#3. Mężczyzna przebrany za doktora plagi chodzi po ulicach i straszy dzieci

plague_doctor_thumb_-_I_love_goths_.jpg

Mieszkańcy Norfolk wpadli w panikę, gdy odkryli, że w ich okolicy grasuje mężczyzna przebrany za doktora plagi. Wszyscy zachodzili w głowę, po co ktoś miałby się tak ubierać, gdy na zewnątrz panowała temperatura dwudziestu stopni Celsjusza. Tajemnicza postać straszyła dzieci i wywołała ożywioną dyskusję w mediach społecznościowych. Niektórzy mieszkańcy zastanawiają się, czy jest to zwiastun nadchodzącego końca... Policja uruchomiła śledztwo i prosi o zgłaszanie przypadków zaobserwowania "doktorka".

#4. Karty do głosowania leżały na ulicy i chodniku. Mieszkańcy Głogowa boją się o autentyczność wyborów

5eafbac355d47_o,size,933x0,q,70,h,427dc6.jpg

Policjanci z Głogowa zostali poinformowani o leżących na ulicy i chodniku kartach z pieczątkami i nazwiskami kandydatów w zbliżających się wyborach prezydenckich. Nie wiadomo, czy były one autentyczne, czy ktoś robi sobie żarty. Na wszelki wypadek funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście kart. Wśród mieszkańców miasta narasta niepewność co do tego, czy w Polsce uda się przeprowadzić autentyczne wybory korespondencyjne. Ostateczna decyzja co do ich formy wciąż nie zapadła.

#5. Tłumy na koncercie Kasi Kowalskiej w Ciechanowie

kasia-kowalska-ciechanow-1.jpg

Władze miasta postanowiły umilić czas przebywającym w domach mieszkańcom i zorganizowały na osiedlu Aleksandrówka II koncert muzyczny z udziałem m.in. Kasi Kowalskiej. Główną ideą wydarzenia było zachęcenie mieszkańców do oglądania koncertu z balkonów lub okien. Niestety, jak należało się spodziewać, mało kto wziął sobie zalecenia władz Ciechanowa na poważnie. Pod sceną stawiły się tłumy, a straż miejska nie była w stanie dopilnować, by każdy zachowywał co najmniej 1,5 metra dystansu od innych. Organizatorzy odwołali pozostałe koncerty. Grozi im też 30 tys. zł kary administracyjnej.

#6. Ta 22-latka chce mieć największe usta na świecie. Przeszła już 20 operacji

gf-si5x-ciZn-GdZ1_andrea-ivanova-664x442-nocrop.jpg

Andrea Ivanova z Bułgarii była zwyczajną dziewczyną, gdy w 2018 roku postanowiła zrobić z siebie żywą Barbie i zostać posiadaczką największych ust świata. Dziewczyna przeszła już 20 zabiegów i wciąż nie jest zadowolona z efektu. Chce, by usteczka były jeszcze większe. Poniżej zdjęcia Andrei. Wygląd iście nie z tej ziemi!

1577118758.jpg


1656378593174534~c5_720x720.jpeg

JamPress_Biggest_lips_007-736x552.jpg

>>> Ostatnio pisaliśmy o tym, by uważać, kto pojawia się za tobą w kamerce

45

Oglądany: 104787x | Komentarzy: 161 | Okejek: 247 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

09.12

08.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało