Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Idealnie dobrani partnerzy

35 350  
183   11  
Życie w związku z takimi ludźmi nigdy nie będzie nudne. Przyjaźń, poczucie humoru, drobne uszczypliwości, dzięki temu kręci się świat i nie jest nudno.

#1. W czasie ostatniego Bożego Narodzenia moja dziewczyna była bezrobotna i nie było jej stać na prezent, więc namalowała mi to#2. Kupiłem sobie biurko do pracy na stojąco. Mam 193 cm wzrostu, moja dziewczyna nie.#3. W miłości nie ma ograniczeń wiekowych#4. Ignorowałem fakt, że moja żona chichocze, kiedy jej mówiłem, że myszka mi nie działa... Dopóki jej nie odwróciłem#5. Mój mąż się rano na mnie obraził, więc pościelił tylko swoją stronę łóżka#6. Dziewczyna powiedziała, że mam za dużo gier. Wysłałem jej to zdjęcie#7. Miałem wolne w pracy, więc zrobiłem to dla żony#8. Wczoraj miałam 25. urodziny, mój mąż jest cukiernikiem i zrobił mi toMyślałem co by było śmieszniejsze od 24... 25!

#9. Oto sprawka mojego męża#10. Żona prosiła o lody. To jest mielona fasola. Jestem okropny#11. Mąż nie kupił papieru toaletowego#12. Testuję na mężu pewną teorię - sprawdzam, kiedy zauważy ziemniaka (na razie minęły 3 dni)#13. Na urodziny dostałem od żony pączki-pokemony#14. Mąż podpisał mi przyprawy#15. Jakie zdjęcia robię swojemu chłopakowi i jakie on robi mi#16. Notatka od męża, którą znalazłem w łaziencePROSZĘ UŻYWAĆ
DO USUWANIA
MAKIJAŻU

Więcej leży w szafce poniżej

Musisz PRZESTAĆ brudzić
wiszące białe ręczniki,
bo nie chcę cię
ZAMORDOWAĆ

Z poważaniem,
Zarząd budynku

#17. Poszłam do sklepu, a mąż posprzątał. "Jak jest w niebieskim pudełku, to musi być makaron"5

Oglądany: 35350x | Komentarzy: 11 | Okejek: 183 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało