Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Niesamowita Sommer Ray podbija Instagram

62 605  
227   58  
Sommer Ray pochodzi z Kolorado, ma 22 lata i zapewnia, że nie poddała się żadnej operacji plastycznej. Ma powalający uśmiech i jak sama zapewnia nietuzinkową osobowość.

#1.W wieku 15 lat była zafascynowana pracą swojej starszej siostry - fotomodelki i już w wieku 16 lat zaczęła startować w imprezach kulturystycznych. Początkowo traktowała Instagram hobbystycznie, ale już od 5 lat traktuje go (wraz z serwisem YouTube) jako profesjonalną platformę marketingu i rozwoju. Ray przekonuje, że chce aby jej przekaz nie skupiał się wyłącznie na ciele, ale prezentował również jej osobowość.

Kiedy liczba obserwujących przekroczyła 40 tys. nawiązała współpracę z firmami z branży modowej i przeprowadziła się do Los Angeles, co pozwoliło jej nawiązać szersze kontakty. Teraz tylko na Instagramie ma 25 mln obserwujących, a jej rozwój zauważył nawet magazyn "Forbes", który między innymi informuje, że wkrótce pojawi się linia odzieżowa markowana jej nazwiskiem.

Jako ciekawostkę można dodać, że jej mama również prowadzi konto na Insta (znacznie mniej popularne), które jest pełne zdjęć obu pań.

#2.

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
105

Oglądany: 62605x | Komentarzy: 58 | Okejek: 227 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.06

05.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało