Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Prima aprilis 2020 w sieci - czyli z czego śmiał się świat pierwszego kwietnia

90 142  
221   32  
Nie ma się co oszukiwać, tegoroczny prima aprilis był chyba jednym z najbardziej ponurych, jakie pamiętamy. Dobrze wiemy, jaka jest sytuacja na świecie i w tym dniu wiele serwisów po prostu wstrzymało się z publikacją jakichkolwiek wkrętów. Na szczęście duch w narodzie nie ginie i tu i ówdzie można było - mimo wszystko - dać się nabrać.
Przygotowaliśmy małe zestawienie tego, co udało nam się wyłuskać i zapraszamy do dzielenia się własnymi znaleziskami w komentarzach.

#1. Dzięki Portalowi Tatrzańskiemu przez moment spojrzeliśmy z trwogą w kierunku naszych gór#2. Zawirowania miały też sięgnąć legendarną Metallikę - Jamesa Hetfielda miał rzekomo zastąpić Lars Ulrich#3. A odrobinę nadziei próbowała wlać w serca wegan Viva! Zdrowie#4. Mróz szykuje już nową książkę - jakże na czasie - z serii o Chyłce#5. Niektórzy postanowili zwiększyć zasięg swoich dostaw#6. X-kom zafundował wyjątkową promocję#7. Unia Europejska żegna Wielką Brytanię z przytupem i zmienia nazwę Kanału La Manche#8. Polskę odwiedziły delfiny#9. Browar Dziki Wschód postanowił uczcić walońskich hodowców koni#10. A tutaj żart z Wrocławia. Podany numer to numer Gazety Wrocławskiej#11. Na różnych grupach facebookowych niektórzy próbowali zasiać ziarno strachu#12. Sensacyjne wieści przyniosło wydanie the Copenhagen Post z ubiegłego tygodnia

Z ostatnich badań duńskich badaczy z Uniwersytetu w Kopenhadze wynika, że Mieszko I dotarł wraz z wikingami do brzegów Ameryki. Potwierdza to wcześniejsze ustalenia historyków na temat pierwszych Europejczyków w Nowym Świecie.
Najnowsze badania dowodzą jednak, że to właśnie polski książę był prawdopodobnie pierwszym przedstawicielem Starego Kontynentu, który mógł spróbować ziemniaków!#13. Faktopedia odkrywała tajniki Układu Słonecznego#14. Chiny przepraszały za cały bałagan, który rozlał się po świecie#15. Obcy mieszkający w Polsce wreszcie będą mogli mieć przydzielony numer PESEL#16. A... na to to się nikt nie nabrał#17. Zresztą tak często jesteśmy robieni w bambuko, że...#18. A może w internecie było tak mało żartów, bo ktoś przesunął Prima Aprilis na inny termin?My w każdym razie próbowaliśmy nieco poprawić Wam humor

Reszka przygotowała specjalne wydanie Zatrzymanych w kadrze.Charakterek zaś wkręcił co niektórych swoim tekstem o tym, jak motoryzacja ratuje świat.Ponadto na naszych serwisach mogliście sami powalczyć z koronawirusem w minigierce i usłyszeć kilka dziwnych dźwięków, a na JM podmieniliśmy wam awatary na pasujące do sytuacji.Kiedy czekam w kwarantannie, aż rząd przyzna, że 2020 był jednym wielkim żartem primaaprilisowym.

A jak Wam minął ten dzień? Zrobiliście komuś jakiś żart, czy raczej nie było na to nastroju? A może natknęliście się na jakieś fajne żarty w sieci? Podzielcie się z nami w komentarzach - nie dajmy się temu marazmowi :-)

A tak rozbawił nas prima aprilis w ubiegłym roku

12

Oglądany: 90142x | Komentarzy: 32 | Okejek: 221 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.09

26.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało