Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Praca z domu sprawia, że małżonkowie dowiadują się o swoich partnerach różnych dziwnych rzeczy

112 021  
297   54  
Jaki tak naprawdę jest twój partner? Wielu osobom może się wydawać, że znali odpowiedź na to pytanie. Jednak koronawirusowa kwarantanna udowodniła im, że nie wiedzieli wszystkiego o swojej drugiej połówce.

#1.

Zabawną rzeczą w całej tej kwarantannie jest to, że po raz pierwszy słyszysz swojego partnera w pełnym Trybie Pracowym. Na przykład ja jestem żoną faceta "wróćmy do punktu wyjścia" - kto by przypuszczał?

#2.

Pierwszy raz, kiedy ujrzałam swojego męża w Trybie Pracy, byłam zszokowana tym, że okazał się typem faceta "wydaje mi się, że Laura nie skończyła mówić".

#3.

Słysząc swoją żonę na spotkaniach - szczególnie z podwładnymi - nagle zaczęło do mnie docierać, że przez cały ten czas stosowała na mnie techniki zarządzania personelem.

#4.

Usłyszałem, jak moja żona omawia strategie zbierania funduszy na walkę z chorobami mózgu, i nagle stało się dla mnie super jasne, że ożeniłem się z kobietą z wyższej ligi.

#5.

Mój partner jest wyluzowany i spokojny, nigdy nie ma za wiele do powiedzenia i nie lubi się kłócić, ale najwyraźniej w pracy jest super kompetentny, wygadany i doprowadza wszystko do końca. To bardzo dezorientujące.

#6.

Mój mąż ma swój "pracowy głos". Zawsze jestem w stanie odróżnić, kiedy wykonuje służbowy telefon, bo jego głos jest wtedy głębszy i bardziej doniosły.

Również odbiera większość swoich telefonów w naszej głównej garderobie, jakby był jakimś twórcą podcastów, szukającym ciszy i spokoju.

#7.

Wyszłam za "tak dla jasności".

#8.

Mój powiedział "dlaczego nie odłożymy tego na później i wrócimy do rozmowy za kilka dni...". Kto to k*rwa jest? My nigdy nie odkładaliśmy niczego na później, żeby do tego wrócić przez całe 36 lat naszego małżeństwa!

#9.

Mój mąż przez telefon jest miły i CIERPLIWY. To jak inwazja porywaczy ciał. Znam go jako faceta, który nie potrafi usiedzieć w miejscu, kiedy ma czerwone światło i nie chce kupować więcej niż trzech rzeczy w trakcie jednych zakupów. Co jest, k*rwa? Dlaczego to ja nie mogę mieć jego cierpliwej wersji?

#10.

Wygląda na to, że mój mąż potrafi prowadzić niezobowiązujące rozmowy. Tylko nie potrafi robić tego z nikim spoza swojej pracy.

#11.

Moja żona cały czas pracuje z domu, ale wciąż pamiętam dzień, kiedy zdałem sobie sprawę, że ona jest typem osoby "jeszcze tylko jedno pytanie" na każdym spotkaniu. Byłem zszokowany.

#12.

TO! Mój mąż: "co mogę zrobić, żeby twój dzień był lepszy?". Co do ch*ja???

#13.

Wygląda na to, że wyszłam za faceta typu "słyszę, co mówisz, ale..." .

#14.

Mój mąż uczy online i kiedy nagrywa swoje wykłady, to nie mogę go słuchać. Mówi podniesionym głosem i wszędzie wciska tatusiowe żarty. To takie żenujące.

#15.

Głos mojego faceta robi się głębszy. Robi pauzy, zanim odpowie na pytanie. Krąży po pokoju w trakcie rozmów konferencyjnych. I wtedy sobie myślę: kim jest ta osoba w moim domu?

#16.

Moja żona jest kobietą "jak zawsze" i naprawdę dużo przeklina.

#17.

Wyszłam za kolesia typu "na litość boską", który mówi do wszystkich "szefie".

#18.

Wygląda na to, że mój mąż to ten facet, który prowadzi długie i bardzo hałaśliwe rozmowy telefoniczne. Na dodatek rozmawia na głośniku. Za kogo, do cholery, ja wyszłam?
26

Oglądany: 112021x | Komentarzy: 54 | Okejek: 297 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

30.11

29.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało