Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Rebecca Black - kiedyś kojarzyli ją niemal wszyscy, dziś mało kto o niej pamięta

168 422  
437   159  
Rebecca Black zasłynęła przed laty z niesławnego utworu "Friday", który w 2011 roku podbił cały świat, choć jednocześnie był jednym z najbardziej wyśmiewanych hitów. Trzeba jednak oddać "piosenkarce", że melodia wpadała w ucho i nawet obudzona w środku nocy większość z nas potrafi zanucić refren.

#1. Rebecca Black w teledysku "Friday" i dziś

Całkiem niedawno minęła dziewiąta rocznica premiery najbardziej piątkowej piosenki na świecie. Przy tej okazji dziewczyna zwierzyła się na Instagramie, jak youtubowy wybryk wpłynął na jej życie. Dla wielu może to być ważny moment, który pokazuje, jak pełne jadu komentarze w internecie mogą wpłynąć na stan psychiczny drugiego człowieka...

https://www.youtube.com/watch?v=kfVsfOSbJY0

#2.

9 lat temu w sieci pojawił się teledysk zatytułowany "Friday". Przede wszystkim chciałabym się cofnąć w czasie i porozmawiać z 13-letnią wersją siebie, która wstydziła się siebie i bała się świata zewnętrznego. 15-letniej sobie, która czuła się jakby nie miała nikogo, z kim mogłaby porozmawiać opowiedziałabym o depresji, z którą się mierzyła. Z 17-letnią Rebekką, w którą inne dzieciaki rzucały jedzeniem. Z 19-letnią letnią Rebekką, z którą nie chciał pracować żaden producent muzyczny czy autor tekstów piosenek. Cholera, chciałabym pomóc Rebecce sprzed kilku dni, która z obrzydzeniem patrzyła na swoje odbicie lustrzane!

#3.

Stale staram się przypominać samej sobie, że każdy dzień jest nową szansą na poprawę rzeczywistości i podniesienie się na duchu. Człowieka nie definiuje jeden wybór czy jedna rzecz, którą zrobił. Czas leczy rany i nic nie jest na stałe określone. To długi proces i nigdy nie jest za późno, by go zacząć. Może dziwnie jest zwierzać się w ten sposób w poście na Instagramie, ale to bardzo miłe uczucie.

#4.

#5.

#6.

#7.

#8.

#9.

#10.

#11.

#12.

#13.

#14.

#15.

#16.

#17.

#18.

98

Oglądany: 168422x | Komentarzy: 159 | Okejek: 437 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.04

31.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało