Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Bezrobotny seksoholik o tym, skąd bierze kasę na kochanki

114 467  
283   176  
W dzisiejszym odcinku o zaskakujących słowach pewnej szalonej profesor filozofii. Będzie też o bezrobotnym seksoholiku, który znalazł idealny sposób na finansowanie swoich seks-randek.

1. Profesor filozofii i okultystka uważa, że jedynym sposobem na uratowanie planety jest zaprzestanie prokreacji i pozwolenie, by ludzkość wyginęła

24808746-0-image-a-52_1581871648054.jpg

Patricia MacCormack pracuje na Anglia Ruskin University w Cambridge. Kobieta z wyglądu przypomina Morticię Addams, a wśród swoich zainteresowań wymienia feminizm, weganizm, okultyzm oraz badania nad śmiercią i końcem świata. W swojej nowej książce Patricia pisze o jedynym jej zdaniem sposobie na uratowanie naszej planety:
Jestem daleka od namawiania do masowej śmierci, ludobójstwa czy eugeniki. Mój manifest jest antynatalistyczny. Chodzi o zbojkotowanie rozmnażania się przez ludzi ze względu na to jakie szkody wywołują na Ziemi i jej innych mieszkańcach. Manifest zwyczajnie wzywa ludzi do tego by się więcej nie rozmnażali – nie traci się życia, nikogo nie opłakujemy. Jeśli przestaniemy się rozmnażać, będziemy mogli troszczyć się o wszystkich mieszkańców już tutaj, zarówno ludzi, jak i nieludzi, a także o samą Ziemię, łagodząc już wyrządzone szkody. To działalność opiekuńcza.
Patricia nawołuje również do zaprzestania jedzenia innych żywych stworzeń, co określa mianem "wegańskiego abolicjonizmu".


2. Mężatka tłumaczy, dlaczego rzuciła pracę w hotelu i założyła firmę oferującą usługi "nagiego sprzątania"

photo-1563453392212-326f5e854473?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1050&q=80

Claire O’Connor z Anglii właśnie założyła firmę Fantasy Clean. Kobieta pobiera 95 funtów godzinowo za nagie sprzątanie. Klienci mają też do wyboru opcję topless za 85 funtów i w bieliźnie za 75. 35-latka wyjaśnia, dlaczego postanowiła rzucić pracę sprzątaczki w hotelu i wystartować z własnym biznesem:
Pomyślałam sobie: a dlaczego by nie spróbować czegoś innego? Czułam, że znajdę klientów, którym sprawi to przyjemność. Jestem dość towarzyska, nie jestem nieśmiałą osobą. Może za pierwszym razem będzie to niezręczne, ale im bardziej poznam klienta, tym bardziej będę czuła się komfortowo.

Obecnie Fantasy Clean wciąż się rozwija. Claire planuje zatrudnić dodatkowe osoby do pomocy. Jak będzie wyglądała ich typowa godzina pracy?
Usługa będzie wykonywana tylko w domu, a w środku poza mną będzie przebywał jeden klient. Żadnego wyjścia na zewnątrz. Nie będzie dotykania, robienia zdjęć, żadnych dodatków. Po prostu przyjdę, wykonam swoją pracę i wyjdę.

Cleaire przyznaje też, że mąż nie ma problemu z jej nietypową pracą, ponieważ od początku wiedział, że jego wybranka jest „lekko świrnięta”. Nie wiadomo, co o pomyśle mamy sądzi trójka jej dzieci.


#3. W Chorwacji spalono kukłę gejów. "Jesteśmy konserwatywnym społeczeństwem i trzymamy się tradycji"

zrzut_ekranu_2020-02-24_o_100648_2.png__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.png

W miejscowości Imotski mieszkańcy od 150 lat obchodzą paradę Bakova povorka. W tym roku podczas pochodu spalono kukłę przedstawiającą dwóch całujących się mężczyzn z małym dzieckiem o twarzy Nenada Stazicia. Polityk ten zabiegał w chorwackim parlamencie o zwiększenie praw dla par jednopłciowych. Mieszkańcom Imotski się to nie spodobało.
Jesteśmy konserwatywnym społeczeństwem i trzymamy się tradycji. Uważamy, że jest to słuszne. Dziecko powinno mieć matkę.
- powiedział Milivoj Duka, jeden z organizatorów festynu.

W Chorwacji 63% obywateli nie popiera adopcji dzieci przez pary homoseksualne.


#4. Szefowa Komitetu ds. Ochrony Dzieci twierdzi, że kobiety mogą zajść w ciążę, pływając w jednym basenie z mężczyznami

PRC_142055626.jpg?quality=90&strip=all&zoom=1&resize=540%2C283&ssl=1

Indonezyjska działaczka Sitti Hikmawatty uważa, że mężczyźni mogą doznać wytrysku na widok półnagich, pływających w basenie kobiet, a nasienie, które przedostanie się do wody, może przeniknąć do dróg rodnych kobiet i poskutkować zapłodnieniem.
Istnieje szczególnie silny rodzaj męskiego nasienia, który w basenie może doprowadzić do zapłodnienia. Nawet bez penetracji u mężczyzn [na widok kobiet w basenie] może wystąpić podniecenie seksualne, a następnie może dojść do wytrysku, który doprowadzi do ciąży. Jeśli kobiety znajdują się akurat w fazie aktywności seksualnej, to mogą one w ten sposób zajść w ciążę. Nikt przecież nie ma pewności, jak mężczyźni reagują na widok kobiet w basenie.

Kobieta została mocno skrytykowana. Eksperci wytknęli jej brak podstawowej wiedzy. Męskie nasienie nie jest bowiem w stanie przetrwać w chlorowanej wodzie.


#5. Kobieta z brodą rozważała zmianę płci, bo miała już dość odrastających włosów

25185690-8043423-image-m-52_1582655254612.jpg

Caiopa Jade Marja, studentka z Virginii, od najmłodszych lat zmaga się z problemem nadmiernego owłosienia na całym ciele. 23-latka spędziła szkolne lata w ciągłym stresie z powodu prześladujących ją rówieśników. Gdy miała 19 lat, u Caiopy został zdiagnozowany zespół policystycznych jajników.
Mam PCOS, a to powoduje podwyższony poziom testosteronu w moim ciele. Byłam prześladowana za to, że byłam zbyt owłosiona. Pamiętam, że w młodości depilowałam sobie włosy na rękach i przemycałam do szkoły maszynkę do golenia, by na bieżąco pozbywać się z twarzy włosów. O swojej przypadłości dowiedziałam się w wieku dziewiętnastu lat. Zmagam się z nadmiarem włosów wszędzie na moim ciele, głębszym głosem niż u przeciętnej kobiety, naprawdę nieregularnymi okresami, nadwagą, trądzikiem, cofającymi się włoskami i niepłodnością.

25185676-8043423-image-a-49_1582655240656.jpg

W pewnym momencie kobieta zaczęła rozważać zmianę płci.
Myślałam, że jeśli zmienię płeć, ludzie przestaną oceniać mnie z powodu mojego zarostu. Niestety po dwóch latach starań byłam bardzo nieszczęśliwa. Czułam głębokie niezadowolenie z tego, że musiałam postępować i zachowywać się w sposób, który nie był dopasowany do tego, kim jestem.

25185688-8043423-image-a-51_1582655251398.jpg

Wkrótce Caiopa odkryła w internecie, że na świecie żyje wiele kobiet z podobnym problemem. Z czasem postanowiła postawić na naturalność i przestała się golić.
Bywają chwile, gdy jest mi ciężko z tym, jaka jestem, ale systematycznie uczę się miłości do samej siebie.

Obecnie 23-latka żyje w szczęśliwym związku z kobietą, która akceptuje jej bródkę.


#6. Bezrobotny seksoholik przyznał, że wydaje wszystkie pieniądze z zasiłków na prostytutki

PAYCarl-Robinson.jpg

Carl Robinson po raz pierwszy skorzystał z usług dziewczyny do towarzystwa w wieku 18 lat. Minęło 8 lat, a mężczyzna nie wyobraża sobie życia bez prostytutek. Jego obsesja jest tak poważna, że - jak przyznał - wydał już na nie 10 tys. funtów, które otrzymał w ramach zasiłków dla bezrobotnych.
Wydawałem na prostytutki całą swoją pensję, a gdy straciłem pracę, postanowiłem opłacać je z zasiłków. Nie uważam, by wykorzystywanie pieniędzy ze świadczeń do opłacenia prostytutek było czymś złym. To są przecież moje pieniądze.

Mężczyzna przez cały dzień buszuje po internecie w poszukiwaniu idealnych kandydatek na seks. Jedna randka to koszt około 50 funtów.
Dziewczyny są zadowolone, że dostają pieniądze za swoją pracę. Zawsze traktuję je z szacunkiem. To prosta transakcja. Po prostu chcę, by zaspokajały moje potrzeby. (...) W tygodniu umawiam się średnio z dwiema dziewczynami. Czasem jest ich więcej, jeśli uda mi się przyoszczędzić trochę pieniędzy.

Carl mieszka ze współlokatorami, którzy nie chcą od niego pieniędzy za czynsz. Z tego powodu nie interesuje go powrót do pracy.
Kiedyś znajdę jakieś zajęcie, ale na razie cieszę się życiem i płacę za seks. (...) Żyje się tylko raz, a nie chcę na starość czegoś żałować. Moja rodzina i współlokatorzy nie wiedzą o tym, co robię - mimo że dziewczyny ciągle przychodzą do mnie na seks. Wszyscy myślą, że jestem po prostu dobrym podrywaczem.

No cóż, teraz na pewno już wiedzą.


>>> Ostatnio pisaliśmy o kobiecie, która tłumaczy, dlaczego rzuciła starszego o 39 lat Ala Pacino

33

Oglądany: 114467x | Komentarzy: 176 | Okejek: 283 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało