Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Nowość – najprostszy w obsłudze kalkulator OC

253  
Wydaje Ci się, że kalkulator OC to skomplikowane narzędzie, przeznaczone dla osób, które biegle posługują się komputerem? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Porównywarka ubezpieczeń jest bardzo prosta w obsłudze, dlatego doskonale nadaje się również dla osób, które na co dzień niewiele korzystają z komputera. Dowiedz się, jak działa kalkulator OC i jak skorzystać z niego krok po kroku – aż do zakupu taniego OC.

Kalkulator OC – jak to właściwie działa?

Mechanizm działania kalkulatora OC jest bardzo prosty. Można to wyjaśnić na przykładzie porównywarki OC Porówneo.pl, która na chwilę obecną wydaje się być najprostszym w obsłudze kalkulatorem OC, dostępnym na rynku.

Uzupełnienie prostego formularza

Na samym początku należy uzupełnić bardzo prosty, intuicyjny formularz, dostępny na stronie internetowej. Znajdują się w nim pytania o wiek kierowcy, płeć, doświadczenie za kierownicą, miejsce zamieszkania czy dotychczas spowodowane stłuczki – czyli wszystko to, o co pytają firmy ubezpieczeniowe. Kolejne pytania dotyczą pojazdu – marki i modelu samochodu, roku produkcji czy pojemności silnika.
Dlaczego porównywarka OC potrzebuje tych danych? Otóż współpracuje ona z towarzystwami ubezpieczeniowymi, które działają w Polsce, m.in. Generali, AXA Direct, Allianz czy Link4. To na ich podstawie firmy te mogą wyliczyć wysokość Twojej składki.

Informacja o wysokości składek w różnych towarzystwach

Po wypełnieniu formularza kalkulator OC dokonuje szybkiej analizy podanych informacji. Na ich podstawie może wyliczyć wysokość Twojej składki w różnych firmach. Prawda, że to proste? Oprócz ceny otrzymasz informację o dodatkowych usługach w ramach ubezpieczenia, a co najważniejsze, będzie mógł dokonać zakupu najtańszego OC.

Możliwość wygodnego zakupu

Możliwość kupna OC w porównywarce ubezpieczeń to prawdziwa wisienka na torcie. Dzięki kalkulatorowi OC w kilka minut, i to bez wychodzenia z domu, będziesz mógł znaleźć najtańsze ubezpieczenie swojego samochodu, a – kiedy już wybierzesz to, które będzie najlepsze dla Ciebie – będzie mógł kupić je w kilku prostych krokach.

Sprawna obsługa i fachowa pomoc

Pamiętaj, że nasi doradcy w każdej chwili są do Twojej dyspozycji. Możesz skorzystać z pomocy telefonicznej już online – zarówno podczas wypełniania formularza, jak i zakupu OC. Dodatkowo doradcy pomogą Ci w wyborze najbardziej korzystnego ubezpieczenia.

Nie tylko OC, ale też AC czy NNW

Porówneo.pl to bardzo nowoczesna porównywarka, które oferuje swoim klientom kompleksową pomoc. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju ubezpieczenia szukasz, znajdziesz je w kilka minut. OC, Autocasco, NNW, Assistance, a może inny rodzaj ubezpieczenia? Powiedz nam lub zaznacz w formularzu, jakie ubezpieczenie Cię interesuje, a na pewno znajdziesz najbardziej korzystną ofertę.

Kalkulator OC – oszczędność czasu, pieniędzy i...stresu

Korzystanie z kalkulatora OC stało się bardzo popularne wśród kierowców, którzy nie chcą tracić zbyt wiele czasu na szukanie taniego OC, a także – co najważniejsze – nie mają zamiaru przepłacać za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu. W przypadku kalkulatora OC wystarczy urządzenie z dostępem do internetu i kilka minut – bez wychodzenia z domu, przeszukiwania stron internetowych firm ubezpieczeniowych czy długotrwałych rozmów z agentami. I przede wszystkim bez stresu, że po raz kolejny przepłacisz za OC – bo z kalkulatorem OC Porówneo.pl na pewno znajdziesz najbardziej korzystną ofertę.

Oglądany: 253x | Okejek: 0 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.02

25.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało