Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Idolka nastolatek wyznała, że internet zniszczył jej życie

84 939  
209   142  
O czym dzisiaj? Powiemy o 40-latce, która wyjaśnia, dlaczego związek z dziadkiem Alem Pacino był ponad jej siły. Wspomnimy też o idolce nastolatek, która przyznała, że internet zniszczył jej życie.

#1. Kochanka tłumaczy, dlaczego rzuciła starszego o 39 lat Ala Pacino

lapcino.jpg

79-letni Laureat Oscara spotykał się w ostatnim czasie z młodszą niemal o połowę izraelską aktorką Meital Dohan. Niestety kobieta zdała sobie sprawę, że różnica wieku jest nie do pogodzenia i postanowiła zakończyć związek:
Trudno jest być w związku ze starcem, nawet jeśli to Al Pacino. Różnica wieku była męcząca. Próbowałam sobie z tym poradzić, ale szczerze mówiąc, on jest naprawdę starym prykiem. Nawet miłość nie pomogła mi wytrwać w tym związku.

40-latce nie podobało się również skąpstwo Pacino:
Kupował mi tylko kwiaty. Jak mogę w łagodny sposób powiedzieć, że nie lubił wydawać pieniędzy?


#2. Idolka nastolatek wyznała, że internet zniszczył jej życie

gf-G3Hg-Xdv3-oBFW_billie-eilish-664x442-nocrop.jpg

W wieku 18 lat Billie Eilish zdobyła 5 nagród Grammy w najważniejszych kategoriach i nagrała piosenkę do nowego filmu o Jamesie Bondzie. Jest też wymieniana jako faworytka do przyszłorocznego Oscara za piosenkę "No time to die". Mimo to nie brakuje osób, którym nie podoba się jej twórczość. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda przyznała, że przestała czytać krytyczne komentarze na swój temat:
To szalone, że im lepsze rzeczy robisz, tym bardziej ludzie cię nienawidzą. To boli. Przestałam czytać komentarze i powinnam to zrobić już dawno temu. Chciałam być bliżej fanów, ale nie mogę dalej tego robić w taki sposób. Internet zniszczył moje życie, więc go wyłączyłam.

Billie Eilish tylko na Instagramie obserwuje ponad 55 mln ludzi.


#3. Ważne słowa piłkarza na temat bycia synem imigranta: "Szybko uczysz się na temat nierówności"

d818679b25a4152810093531e1ecb554.jpg

Vincent Kompany przez 11 lat był gwiazdą klubu Manchester City. Belg, którego ojciec pochodzi z Konga, przyznał, że w młodości bycie synem imigranta nie ułatwiało mu życia:
Szybko uczysz się na temat nierówności. Rodzice powiedzieli mi: „Będziesz musiał pracować dwa razy ciężej niż dzieci z innych środowisk”. Pomyślałem: OK, jeśli będę pracował dwa razy ciężej, stanę się dwa razy lepszy.

Ojciec Vincenta był pierwszym w historii Belgii czarnoskórym burmistrzem. Obecnie piłkarz gra w klubie RSC Anderlecht.


#4. Kontrowersyjny wpis blogera na Facebooku: "Niech mnie nazywają: rasistą, ksenofobem, homofobem"

bloger.jpg

Jacek Jaworski prowadzi profil Mistersoperfect i mówi o sobie, że jest "polskim burakiem z nadania". Ostatnio mężczyzna opublikował zdjęcie z synem. Pod fotografią zamieścił opis, który rozsierdził internautów:
Nie ma większej miłości niż miłość rodzica do dziecka. Zawsze będę tutaj powtarzał, że rodzina jest najważniejsza i tylko ona może dać nam pełnię szczęścia. A rodzina to związek kobiety i mężczyzny. I dzieci jako owoce tego związku. Kto nie miał dzieci - nie kochał nigdy naprawdę, nie zrozumie do końca czym jest życie, nie zrozumie, ile człowiek może zrobić dla drugiego człowieka. I żadne psy, koty ani świnki morskie tego nie zmienią. I nie, nigdy nie będę się wstydził, że jestem białym, heteroseksualnym mężczyzną. Polakiem. I niech mnie nazywają: rasistą, ksenofobem, homofobem, itd. To ja mam szczęśliwe życie, nie oni. Bo jestem jaki jestem. A oni mogą tylko zazdrościć takich obrazków.

Pod zdjęciem pojawiło się ponad 700 komentarzy, wśród których nie brakowało głosów oburzenia. Jaworski ostatecznie ugiął się pod naporem hejtu i usunął fotografię.


#5. Katolickiemu publicyście nie podoba się zamykanie kościołów z powodu epidemii koronawirusa

1582437345_Coronavirus-Church-at-centre-of-outbreak-in-South-Korea-123.jpeg

Tomasz Terlikowski krytykuje duchownych z Włoch, którzy podjęli decyzję o zamknięciu niektórych kościołów z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa.
Jakoś mnie nie przekonuje odwołanie Mszy świętych w kościołach z powodu koronawirusa. To właśnie wtedy potrzebujemy Eucharystii najbardziej, żeby nie umrzeć duchowo.

Problem w tym, że wirus najszybciej rozprzestrzenia się w dużych skupiskach ludzi. W momencie pisania artykułu we Włoszech było już 7 ofiar śmiertelnych groźnego wirusa.


#6. Rihanna nawołuje ludzi do pojednania. "Możemy ten świat naprawić tylko razem"

gf-9mL3-ow7a-SxVL_rihanna-664x442-nocrop.jpg

Gwiazda pop uświetniła galę NAACP Image Awards honorującą dokonania osób innej rasy niż biała m.in. w muzyce i filmie. Podczas przemówienia Rihanna podzieliła się refleksjami odnośnie sposobu na uratowanie świata:
Tej nocy tak naprawdę nie chodzi o mnie. Cel jest większy ode mnie, nie jest większy od nas razem, ale jest większy ode mnie, ponieważ moja praca jest tylko kawałkiem drogi, która pokonywana jest na całym świecie. Jest jeszcze dużo do zrobienia. (...) Jeśli jest coś, czego się nauczyłam, to że możemy ten świat naprawić tylko razem. Nie możemy pozwolić na to, aby pozbawić się wrażliwości. Jeśli to twój problem, to nie mój. To problem kobiet, czarnych ludzi, biednych ludzi. Jak wielu ludzi w tym pomieszczeniu ma kolegów, partnerów i przyjaciół innej rasy, płci, religii? Niech te osoby podniosą rękę. W takim razie wiecie, że chcą oni się z tobą łamać chlebem? (...) Dziękuje NAACP za wysiłki na rzecz zapewnienia równości w naszym społeczeństwie. Dziękujemy za świętowanie naszej siły i wytrwałości. Od samego początku odmawiano nam wszelkich możliwości, a nadal mamy przewagę. Jestem zaszczycona. Wyobraźcie sobie, co możemy zrobić wspólnymi siłami.

Rihanna na stoi na czele imperium kosmetycznego Fenty Beauty, a jej majątek wycenia się na 600 mln dolarów. W ostatnich latach była w związku z arabskim księciem. Lubi też imprezować i palić marihuanę.


>>> Ostatnio pisaliśmy o 28-letniej seksoholiczce, która wyjawiła, z iloma facetami spała

24

Oglądany: 84939x | Komentarzy: 142 | Okejek: 209 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.06

18.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało