Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

13 nieudanych prób odnalezienia miłości - Internauci opisują swoje nieudane randki

49 689  
197   23  
Życie byłoby o wiele prostsze, gdyby już na pierwszej randce człowiek spotkał tę osobę, tę jedyną, z którą przyjdzie mu spędzić resztę życia. Prostsze, ale sami przyznacie, że o wiele nudniejsze...

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

Umówiłam się raz z facetem, którego dopiero niedawno poznałam online, więc nie wiedziałam dokładnie, jak on wygląda. Uzgodniliśmy, że spotkamy się w pewnej restauracji. Przybyłam pierwsza i napisałam mu, przy którym stoliku siedzę. Odpisał, że będzie za minutkę. Tak z minutkę później podchodzi do mnie facet, który wyglądał jak osoba na zdjęciach. Wstałam i przywitałam go uściskiem. Okazało się, że to był mój kelner...

#2.

Kliknij i zobacz więcej!

Przez 3 miesiące umawiałam się z policjantem. Większość nocy spędzaliśmy w moim mieszkaniu. Pewnego dnia jedliśmy kolację u niego w domu, kiedy nagle do mieszkania weszła jego "siostra". Taa, to była jego żona.

#3.

Kliknij i zobacz więcej!

Byłam na przyjęciu urodzinowym mojej przyjaciółki i poznałam przy barze jednego kolesia. Wymieniliśmy się numerami telefonu. Przez tydzień wysyłaliśmy sobie wiadomości tekstowe, a następnie umówiliśmy się na randkę. Gdy dotarłam na miejsce, pierwszą rzeczą jaką powiedział było: "Och? Ty nie jesteś tą blondynką". Wymienił numer także z inną kobietą tego samego wieczoru i myślał cały czas, że ja jestem nią...

#4.

Kliknij i zobacz więcej!

Byłam na takiej randce, gdzie facet tuż po zamówieniu jedzenia dosłownie zalał moje ubranie drinkami. Na początku myślałam, że to przez przypadek. Dopiero jak odwiózł mnie do domu, zrozumiałam, że zrobił to celowo, żeby jak najszybciej się mnie pozbyć.

#5.

Kliknij i zobacz więcej!

Jak już zjedliśmy pizzę, oznajmił mi, że zapomniał portfela... Interesujący fakt zważywszy na to, że widziałam portfel w jego spodniach...

#6.

Kliknij i zobacz więcej!

Byliście kiedyś na takim spotkaniu, że facet na pierwszą i zarazem ostatnią randkę przyniósł za sobą pacynki? Ja byłam!

#7.

Kliknij i zobacz więcej!

Ten jeden jedyny raz, kiedy umówiłam się na randkę poprzez Tindera. Jak tylko wróciłam do domu, wysłał mi wiadomość, że powinniśmy razem zamieszkać. Odpowiedziałam mu, że to absolutnie za szybko. Tydzień później umawiał się już z kimś innym.

#8.

Kliknij i zobacz więcej!

Poszłam do kina z jednym kolesiem - pierwsza i jedyna nasza randka. Jeszcze przed końcem wyjął pierścionek zaręczynowy. Nie żartuję.

#9.

Kliknij i zobacz więcej!

Pierwsza moja randka po zakończeniu dość długiego związku... Facet prowadził ze mną poważną konwersację na temat swoich hemoroidów. Z wrażenia przez kilka następnych miesięcy nie byłam w stanie wyjść z żadnym innym facetem.

#10.

Kliknij i zobacz więcej!

Miałam kiedyś randkę z facetem, który tak bardzo chciał mi zaimponować, że chciał zrobić pompkę bezpośrednio z pozycji stojącej i złamał sobie rękę. Pierwszą randkę spędziłam z nim na ostrym dyżurze.

#11.

Kliknij i zobacz więcej!

Na pierwszej randce (to była podwójna randka) mój pas w samochodzie zaciął się i nie mogłam wyjść. Druga para poszła już do kina, a mój facet mężnie starał się mnie oswobodzić. Po około godzinie w końcu poddał się i poszedł do sklepu nieopodal po parę nożyczek. To była nasza jedyna randka...

#12.

Kliknij i zobacz więcej!

Nie byłam specjalnie głodna, więc zamówiłam tylko łódeczki ziemniaczane, a on zamówił cały posiłek włącznie z napojem. Gdy już dotarłam do domu, otrzymałam od niego długiego SMS-a, w którym pouczał mnie, że to nie w porządku, że facet płaci na pierwszej randce i że powinnam się z nim podzielić rachunkiem.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ziemniaczki kosztowały 1,5 dolara...

#13.

Kliknij i zobacz więcej!

Zaprosiłem kiedyś na kolację pewną dziewczynę, która nawet nie chciała spojrzeć w menu. Zapytałem ją, czy jest głodna. Odpowiedziała, że tak, ale że zawsze wybiera najdroższą przystawkę, najdroższe danie główne i najdroższy deser, ponieważ: "to musi być najlepsze, prawda?".
8

Oglądany: 49689x | Komentarzy: 23 | Okejek: 197 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

12.06

11.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało