Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziksze newsy tygodnia – Modelki prawie się rozpłakały, gdy zobaczyły co mają na siebie nałożyć

94 276  
225   154  
Dzisiaj m.in. o tym, że do protestów trzeba się dobrze przygotować, o tym, że jak goni cię bawół, to możesz naprawdę wiele, i że ktoś będzie ci może niedługo gadać przez radio w aucie.

#1. Piłkarz otrzymał 5-letnią dyskwalifikację za ugryzienie przeciwnika w członkaO tym, że w życiu trzeba wykorzystywać nadarzające się okazje, piłkarze wiedzą najlepiej. Trudno jednak powiedzieć, czy zawodnik zespołu Soetrich grał na pozycji napastnika, ale z pewnością można stwierdzić, że w najbliższym czasie sobie nie pogra, przynajmniej na poziomie zawodowym francuskiej okręgówki. Piłkarz został zdyskwalifikowany na 5 lat za napaść na piłkarza drużyny Terville. W trakcie pomeczowej awantury mężczyzna rzucił się z zębami na członka należącego do zawodnika drużyny przeciwnej, w wyniku czego zawodnikowi Terville trzeba było założyć 10 szwów. Soetrich zostało również ukarane grzywną w wysokości 200 euro.

#2. Mężczyzna pobiegł na rekord świata ścigając się z bawołamiCzłowiek nawet nie wie, jaki drzemie w nim potencjał, dopóki nie zostanie odpowiednio zmotywowany. To kwestia właściwego czynnika. Jednych motywują pieniądze, innych sława, a jeszcze innych rozpędzony bawół. W takich okolicznościach przyrody Nishanth Shetty pobił rekord świata w biegu na 100 metrów. Hindus brał udział w Kambali, corocznym wyścigu bawołów organizowanym w indyjskim stanie Karnataka. Jedną z atrakcji wydarzenia stanowi wyścig z bawołami. Mężczyzna tak się sprężył, że po 100 metrach osiągnął wynik 9,52 s, czyli o 0,06 s lepszy od oficjalnego rekordu świata Usaina Bolta z zawodów w Berlinie w 2009 roku. Trudno jednak spodziewać się, by Międzynarodowa Federacja Lekkiej Atletyki włączyła wyścig z bawołami do oficjalnych rejestrów.

#3. Być może już wkrótce powiedzą ci przez radio, że masz przepuścić karetkęWyobraź sobie, że wracasz do domu po pracy, uprzyjemniasz sobie czas słuchając radia podczas stania w korku, gdy nagle z głośników w samochodzie rozlega się komunikat o tym, że jedzie pojazd służb na sygnale, więc dobrze by było zrobić mu miejsce. To nie omamy ze zmęczenia, tylko „trzeci sygnał dla pojazdów uprzywilejowanych”, dzięki któremu straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe mogłyby informować uczestników ruchu przez ich radia o tym, że zbliża się pojazd uprzywilejowany, w związku z czym jeden z drugim może zastanowi się zamiast pchać się na skrzyżowanie przed karetkę na sygnale. Projekt w tej sprawie trafił właśnie do Sejmu i trwają nad nim prace.

#4. Rosja chce wprowadzić prawo uniemożliwiające stawianie byłych prezydentów w stan oskarżenia„Nie można mnie skazać. A jaka jest twoja supermoc?” – być może już wkrótce w taki sposób będzie mógł żartować sobie Władimir Putin na spotkaniach ze swoimi kolegami. Będzie, jeśli projekt ustawy uniemożliwiającej prowadzenie dochodzenia przeciwko byłym prezydentom Rosji trafi pod obrady i zostanie przegłosowany. Projekt stanowi element proponowanych przez Putina reform, które przewidują zdjęcie z prezydenta części obowiązków, a więc również jego odpowiedzialności. Zespół parlamentarny, który pracuje nad reformami, zaproponował już, by określenie „głowa państwa” zastąpić „najwyższym władcą”.

#5. Górnicy zablokowali nie te tory, które chcieli zablokowaćGórnicy mają od jakiegoś czasu renomę porównywalną z taksówkarzami. Cechuje ich podobna postawa życiowa, niezgoda na sytuację, w której się nagle znaleźli i determinacja w walce o poprawę warunków życiowych. Listę zaś uzupełnia gracja, z jaką potrafią to robić. 300 górników z gracją zablokowało tory w pobliżu terminala przeładunkowego w Sławkowie. Górnicy chcieli w ten sposób zaprotestować przeciwko nadmiernemu importowi węgla, głównie z Rosji, ale im nie wyszło. Jak poinformowała bowiem rzeczniczka spółki PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa, zablokowaną linią jeździ przeważnie towar na wschód, ale nigdy w drugą stronę, więc tak naprawdę górnicy opóźnili dostawę towaru, w tym polskiego węgla, na Ukrainę.

#6. „Zenek” drugim najgorszym filmem świataNajlepsza produkcja w historii Polski trafiła niedawno na ekrany kin. Wzruszająca historia o skromnym chłopaku z jednej z podlaskich wsi święci triumfy w Polsce i przyciąga tłumy do kin. Komu przeszkadza sukces „Zenka”? To pytanie już wkrótce będziemy mogli zobaczyć na pasku „Wiadomości”, gdy twórcy największego, najlepszego i najbardziej wiarygodnego programu informacyjnego we Wszechświecie zobaczą ranking IMDB. Z jakiegoś powodu historia najpopularniejszego muzyka w naszym kraju nie została doceniona przez społeczność największego portalu filmowego, która przyznała mu drugą najgorszą ocenę spośród wszystkich zgromadzonych tam produkcji z tego roku. Pytanie, czy opłaceni trolle Platformy Obywatelskiej wiedzą już, że zostali zdemaskowani i wkrótce usłyszy o nich cały świat?

#7. Modelki na pokazie odmówiły nałożenia wielkich sztucznych uszu, wydętych warg i krzaczastych brwiBo rasis, rzecz jasna. Modelki biorące udział w pokazie zorganizowanym w Nowym Jorku przez Modowy Instytut Technologii (Fashion Institute of Technology, FIT) uznały, że proponowane im dodatki, w których miałyby pokazać się na wybiegu, stanowią formę rasizmu i tolerować ich nie będą. Modelka Amy Lefevre powiedziała nawet w wywiadzie, że omal nie wybuchnęła płaczem, gdy zobaczyła, w czym ma wystąpić. Mimo to część modelek nałożyła kontrowersyjne akcesoria, zaś zdjęcia z pokazu trafiły do mediów społecznościowych, gdzie komentatorzy zgodzili się z oburzonymi modelkami i ocenili, że maski mają jednoznacznie rasistowski charakter. Najdziwniejsze jest jednak to, że ludzie doszukali się w tych akcesoriach oznak rasizmu, ale uznali, że nie ma w ich wyglądzie nic idiotycznego.

Niektórzy bohaterowie wiadomości z poprzedniego odcinka też nie widzieli nic idiotycznego w swoim postępowaniu. A jednak do zestawienia trafili.
17

Oglądany: 94276x | Komentarzy: 154 | Okejek: 225 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.06

16.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało