Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Internauci podzielili się najbardziej ciętymi słowami, jakie usłyszeli z ust dzieci

52 421  
165   19  
Większość dzieci nie wykształciła w sobie jeszcze żadnego filtra, który pozwalałby im trzymać język za zębami, kiedy nie wypada wypowiadać się na pewne tematy. Dzięki temu ci mali ludzie są szczerzy do bólu, co często naprawdę potrafi ugodzić dorosłych w czuły punkt.

#1.

Mój 5-letni syn powiedział mi w tym tygodniu, że "uwielbia" mój głos, a potem zaczął udawać mnie mówiącą "spooooko". To było bardzo złośliwe.

#2.

Przyjaciółka mojej córki zapytała mnie, dlaczego wkładam piłki do koszykówki do swojego stanika. Kiedy powiedziałam jej, że to są piersi, odpowiedziała mi: "nie ma mowy, żeby te piersi były prawdziwe, nie są nawet podobne do tych, jakie ma moja mamusia".

#3.

Dziewczynka z klasy mojego syna powiedziała mi, że była pewna, że mój dzieciak ma dwie mamusie "tę ładną i tę drugą". Szczegółowo opisała mi każdą z nich.

Obydwie to ja.

#4.

Mój syn raz popatrzył na moje zdjęcie w pełnym makijażu i zapytał "kto to jest?".

#5.

Nigdy nie zapomnę tego dnia, kiedy mój syn, patrząc na nasze ślubne zdjęcie, zapytał "Mamo, kim jest ta ładna pani obok taty?".

#6.

Mam krótkie włosy. Miałam założoną spódniczkę. Mała dziewczynka z grupy mojej córki zapytała, czy jestem chłopakiem, czy dziewczyną.

#7.

Dziecko z zajęć sztuk walki mojego dzieciaka zapytało, czy jestem jego matką, czy babcią. Dwa razy! Mam 41 lat i mam dokładnie jeden siwy włos na głowie.

#8.

Moja siostra zrobiła sobie pełny makijaż z okazji pewnego wydarzenia, a mój siostrzeniec powiedział, że pięknie wygląda... jak klaun.

#9.

Dzień po moim ślubie moja 4-letnia siostrzenica nie chciała uwierzyć, że jestem tą samą osobą, która wyszła za jej wujka dzień wcześniej. "Moja ciocia Betsy jest piękna!".

#10.

Jestem nauczycielką i w zeszłym tygodniu po raz pierwszy nie nałożyłam makijażu przed pójściem do pracy. Moi uczniowie mieli prawo mnie nie rozpoznać, pomimo mojej burzy czerwonych loków. Jeden z dzieciaków: "Ale co pani się stało z twarzą?!". "Nie nałożyłam tuszu do rzęs, dziecko. Ale dziękuję".

#11.

Wystroiłam się na randkę z moim mężem. Mój 5-letni syn, który nigdy nie widział mnie z makijażem na twarzy, gapił się na mnie i powiedział "Co ci się stało z twarzą". Odpowiedziałam "Nic, Edypie". Mój mąż przybił ze mną piątkę i zostawiliśmy naszego płaczącego syna z jego nianią.

#12.

Poszłam ostatnio zobaczyć się z moimi córkami chrzestnymi bez makijażu i 4-latka otworzyła mi drzwi. Gapiła się na mnie i powiedziała "Ciociu, wyglądasz inaczej. Nie podoba mi się". Po czym uciekła.

#13.

Wyszłam wcześnie rano, zanim mój 4-letni syn w ogóle się obudził, aby iść na rozmowę o pracę. W drodze do domu zatrzymałam się, żeby zrobić zakupy. Drzwi do domu były zamknięte, a ja miałam zajęte ręce, więc zadzwoniłam dzwonkiem. Mój syn spojrzał przez okno i krzyknął: "Tato, przed drzwiami stoi jakaś kobieta i ma nałożoną szminkę".

#14.

Kiedy wystroiłam się na chrzest mojego syna, moja córka powiedziała mi, że wyglądam jak prawdziwa mama.

#15.

Moja córka spojrzała na mnie uroczyście i powiedziała: "Mamo, kocham ciebie i twoje podbródki".

#16.

Syn, przeglądając moje stare zdjęcia sprzed 25 lat: "Wow! Mamo, co ci się stało?".

#17.

Kiedy byłam bardzo mała, mój tata zgolił swoje wąsy, a ja nie chciałam uwierzyć, że wciąż jest tą samą osobą.

#18.

Mój mąż miał długie włosy, kiedy braliśmy ślub (jego faza na metalowca). Mój syn pokazał nasze zdjęcie ślubne koledze i powiedział "to było, kiedy mój tata był dziewczyną". Zdjęcie zostało schowane.

#19.

Mój syn, kiedy był w szóstej klasie, powiedział mi, że jego nowy najlepszy przyjaciel ma dwie mamy. W jego oczach to było dużo gorsze niż śmierć. Powiedział: "Wyobrażasz sobie mieć dwie mamy?! Na pewno nie pozwalają mu na nic!".

#20.

Moja 90-letnia babcia miała swoje piękne zdjęcie zrobione jeszcze w 1940 roku (kiedy miała 45 lat) powieszone na ścianie. Mała, 5-letnia Rosemary zapytała się jej, kto to był. Babcia odpowiedziała "To ja!". Rosemary gapiła się na zdjęcie przez chwilę, a potem rzekła "Och, rozumiem! Miałaś nową głowę".

#21.

Mój mąż jest czarnoskórym mężczyzną o nieco jaśniejszej karnacji, który zakłada do pracy jeansy i cokolwiek wpadnie mu w ręce. Pierwszy raz, kiedy mój syn (wtedy 4-latek) zobaczył go w garniturze, powiedział: "Czy jesteś prezydentem Obamą, tatusiu?!".

#22.

Mój 5-letni syn spojrzał na mnie z drugiego końca stołu i zapytał o niedawno zmarłą babcię: "Więc babcia nie żyje?". Spojrzałem na niego znad moich dokumentów i powiedziałem "Tak, koleżko". Zapytał "Dlaczego?". "Cóż, była starszą kobietą i nadszedł jej czas", powiedziałem. On spojrzał na mnie zimnym wzrokiem "Ty pewnie będziesz następny".
11

Oglądany: 52421x | Komentarzy: 19 | Okejek: 165 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.04

02.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało