Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

TVP po raz kolejny zakrzywia rzeczywistość, a internauci robią z tej okazji memy

102 865  
312   44  
W minioną niedzielę na antenie TVP został wyemitowany materiał dotyczący Narodowej Strategii Onkologicznej. Użyto w nim wywiadu udzielonego przez Stanisława Góździa - dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na antenie pokazano... innego lekarza.

TVP nie po raz pierwszy zakrzywia rzeczywistość. Tym razem jednak zrobiono to w wyjątkowo bezczelny sposób. W trakcie wyemitowanego w minioną niedzielę materiału dotyczącego Narodowej Strategii Onkologicznej mogliśmy usłyszeć, co na ten temat ma do powiedzenia prof. Stanisław Góźdź - dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.

Każdy pacjent ma swojego koordynatora leczenia onkologicznego, czyli osobę, która potrafi przypilnować i zadbać, aby nie zagubił się w tych zawiłościach naszej terapii.
Pewnie nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie jeden drobny szczegół. Facet, który wypowiadał się do kamery, to w rzeczywistości inny lekarz (dr n. med. Mateusz Obarzanowski, zastępca kierownika kliniki urologii w Świętokrzyskim Centrum Onkologii), który do dyrektora centrum nie jest nawet podobny. No i się zaczęło...Nie da się ukryć, że osoba wypowiadająca się nie jest nawet podobna do profesora Góździa.Przecież to zupełnie inny człowiek. Chociaż tyle, że sam jest lekarzem, a nie przypadkowym aktorem z ulicy...Jak zareagowali internauci? Najlepiej, jak potrafią - czyli zaczęli robić memy.Nie mogło wśród nich zabraknąć naszego ulubionego pana ze stocka.


Choć pojawili się również inni. Znani...
I lubiani...

Nie zabrakło również miejsca dla największej gwiazdy:Całą tę sprawę można jednak skomentować tylko w jeden sposób...


TVP przeprosiło już za niezamierzoną pomyłkę.
Użyte materiały pochodzą głównie ze strony Sekcja Gimnastyczna na Facebooku.
11

Oglądany: 102865x | Komentarzy: 44 | Okejek: 312 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.09

25.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało