Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Opowieści z pracy - historie prawdziwe

79 980  
255   38  
W dzisiejszym odcinku specjalnym zajrzymy do firm i zakładów naszych bojowników, żeby zobaczyć, czy da się coś jeszcze spier...lić na tym polu.

Otóż da się!

#1. A jak jechał do domu, to zaczynało padać

Zwolniłem pracownika, który regularnie mył prywatne auto w czasie pracy. Twierdził że w regulaminie zakładu pracy nie ma punktu, ktory zabraniałby mu to robić.

#2. His name is John Cena!

Prowadzę lokalne zajęcia kick-boxingu na sali gimnastycznej jednej ze szkół w moim mieście. Moi wychowankowie mieszczą się w dość szerokim przedziale wiekowym - od 6 do 30 lat. Dzisiaj po zajęciach z najmłodszą grupą tak bardzo się śpieszyłem, że na korytarzu wpadłem na mamę jednego z dzieciaków z grupy. Mówiąc

#3. A co miał się męczyć

Zostałam zwolniona tak o i po prostu, z dnia na dzień i to bez żadnej winy z mojej strony. Szef po prostu powiedział, że znalazł na moje miejsce kogoś, kogo bardziej lubi.

#4. Pytanie brzmi, jaki to był zawód?

Próbowałem wstawić się za kolegą z pracy, gdy groziła mu jej utrata. W efekcie obaj jesteśmy teraz bezrobotni.

#5. Bo w pracy trzeba być zastraszonym murzynem

Ostatnio kierowniczka w pracy spytała mnie, czy bardzo się denerwowałem przy składaniu raportu zarządowi spółki. Powiedziałem zgodnie z prawdą, że wcale się nie denerwowałem. Stwierdziła, że za mało przejmuję się pracą i z tego powodu mogę zacząć bać się o swoje miejsce w firmie.

#6. Ona też z tym musi żyć

Po niemal dwunastu latach małżeństwa okazało się, że mój mąż mnie zdradzał z koleżanką z pracy. Próbujemy wszystko poukładać, ale zmiana zatrudnienia nie wchodzi w grę. Teraz muszę żyć z tym, że mąż codziennie widuje się ze swoją

#7. Polak nie kaktus

Zostałem zaproszony

#8. Wysłał im CV i długi

Bardzo zależało mi na pracy w pewnej firmie. Bardzo ciężko dostać się do nich na rozmowę, ale po pociągnięciu za kilka sznurków, udało mi się uzyskać wstępne zaproszenie na rekrutację. Wysłałem CV i długi, bardzo dokładny i przemyślany list motywacyjny... no prawie. W moim liście przekręciłem nazwę firmy i niestety nie chodzi o literówkę. Z jakiegoś powodu wpisałem nazwę kompletnie innej firmy.

#9. Później przyszedł do pracy czy później wrócił do domu?

Miewam ataki klaustrofobii w windach i w garażach podziemnych. Pierwszego dnia w nowej pracy zaciąłem się w windzie po drodze do garażu podziemnego...

#10. To mogło nie mieć znaczenia

Wysłałem kilka maili z zapytaniem o udzielenie wywiadu do mojej pracy - nie spodziewałem się wielu odpowiedzi, ale i tak byłem zaskoczony tym, że prawie nikt mi nie odpisał. Właśnie zdałem sobie sprawę, że mój avatar na mailu to rysunek

#11. Mówię ci - i to jest życie

Skończyłem dwa kierunki studiów, stale uczęszczam na różne kursy doszkalające, dzień w dzień zostaję w pracy po godzinach, non stop jeżdżę w delegacje... i nadal zarabiam mniej niż moja siostra, która po skończeniu kilku kursów kosmetycznych otworzyła w domu salon i maluje paznokcie.

Do następnych odcinków cały czas zbieramy też Twoje miłosne i mniej miłosne historie, zaczynające się od słów.

"Raz w Walentynki..."

np.:

"Raz w Walentynki miałem zostać sam w domu i zostałem sam w domu"

w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

27

Oglądany: 79980x | Komentarzy: 38 | Okejek: 255 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.02

26.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało