Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Internauci dzielą się rzeczami, które sprawiłyby, że staliby się w 100% szczęśliwi

61 630  
145   63  
Użytkownicy forum Reddit zostali poproszeni o podzielenie się tym, co sprawiłoby, że byliby w 100% szczęśliwi. Możecie się zdziwić, ale nie u wszystkich chodziło tylko i wyłącznie o pieniądze. Może w powiedzeniu, że one szczęścia nie dają, jest jednak odrobina prawdy.

#1.

Jestem spłukana i bezpłodna, ale udało mi się sprowadzić do Ameryki Brytyjczyka, z którym "spotykałam się" na odległość od dłuższego czasu. Od 5 lat jest moim mężem i właśnie adoptowaliśmy piękną dziewczynkę. Jestem w 210% szczęśliwa.

- DeterministDiet

#2.

Uwolnienie się z tego przeklętego kręgu życia, podróżowanie i przeżywanie przygód przez resztę mojego czasu.

- mertje333

#3.

Bycie wolnym od długów.

- JennaWraithe

#4.

Gdyby nas zasypał śnieg i mógłbym wcześniej iść do domu.

- 2ezyo

#6.

Lekarstwo na pisarską blokadę, podzielność uwagi i kilka dodatkowych centymetrów wzrostu.

- SevOneSev7en

#7.

Ja nie jestem wymagający. 50 milionów dolarów. To by mi wystarczyło, aby zabezpieczyć się finansowo do końca życia. Ktoś chętny spełnić moje marzenie? Ktokolwiek?

- AGiantForeskin

#8.

Czy ktoś tutaj naprawdę czuł się lub czuje się szczęśliwy? Jakie to uczucie?

- Sounds-of-Insomnia

#9.

Domek w lesie, w pobliżu rzeki. Solidny i piękny. Dużo okien i niesamowity widok. Musi pachnieć jak cedr i tytoń fajkowy. Prosty sklep z drewnem, a może małe studio malarskie. Duży kominek opalany drewnem. Przytulna kuchnia, nic fantazyjnego. Naprawdę dobra kawa w niedopasowanych kubkach. Dużo bourbona i wina. Dużo książek i wystarczająco dużo czasu na ich przeczytanie. Spacery w lesie z moją żoną i psem. Wędkowanie, spływy kajakowe i lunche na lądzie. Oglądanie dzikiej przyrody. Rysowanie i malowanie. Małe, ładne miasteczko w pobliżu (ale wystarczająco daleko), z dobrą księgarnią, starą knajpką i tawerną (gdzieś w końcu trzeba oglądać te wszystkie mecze Packersów). Niezawodna stara ciężarówka, która zabierze nas tam i z powrotem. Długie dni z moją żoną, słuchanie muzyki (na winylu), śmiech, gotowanie, miłość. Bez pośpiechu i nudy. Wystarczająco dużo czasu, aby być sobą i robić te wszystkie rzeczy, do których nigdy się nie zabieramy.

- CaptainWisconsin

#10.

Mija mi właśnie 317 dzień w trzeźwości. Uparcie prę do 365 dnia. Zostało mi też mniej niż 50 dni na osiągnięcie mojego pierwszego celu - utraty wagi. Mogę to zrobić! W tej chwili widzę, że osiągam te dwa cele, to byłoby niesamowite!

- jay_el_gee

#11.

100% szczęścia? Myślę, że znalezienie kogoś, kto naprawdę mnie kocha za to, kim jestem i chce ze mną dzielić teraźniejszość i przyszłość. To wszystko, czego kiedykolwiek naprawdę chciałam.

- Haloshark666

#12.

Moja żona podpisująca papiery rozwodowe.

- UrLittlePony

#13.

Pewność, że mojemu autystycznemu bratu nic się nie stanie, że odniesie sukces i będzie spełniony w życiu.

- blueberryticklebear

#14.

Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży, więc w tym rzadkim momencie jestem w 100% szczęśliwa.

- PM_ME_OTTER_PIX

#15.

Człowieku, gdybym tylko był dzieckiem, którym się ktoś opiekuje, położyłbym się i zdrzemnął na jakieś 2 godziny! Ale to ja opiekuję się dziećmi.

- ovz123

#16.

Przebudzenie i uświadomienie sobie, że ostatnie 10 lat mojego życia to był tylko zły sen.

- badmadafakaaa

#17.

Szczęście musi wyjść z nas samych.

Spędziłam wiele lat, goniąc za "marzeniami". Wyśniona praca, zabawki itp. To wszystko to tylko rzeczy. Dopiero gdy prawie wszystko straciłam, w końcu obudziłam się i zdałam sobie sprawę, co jest naprawdę ważne w tym życiu. W tej chwili. Co robisz teraz, żeby poprawić swoje życie? Nikt inny nie może cię uszczęśliwić, naprawdę uszczęśliwić. Jutro jest życzeniem, a wczoraj już nie ma. Jeśli spróbujesz żyć w tych dwóch miejscach, wkurzasz się dzisiaj na całego.

- L_monahanx10
21

Oglądany: 61630x | Komentarzy: 63 | Okejek: 145 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.02

21.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało