Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Conan O'Brien - gadki wybrane VII

21 546  
3   15  
Jak z dobijającej wiadomości zrobić show? Wystarczy być Conanem...

Podobno Michael Jackson dał ławnikom na pożegnanie łańcuszek od Tiffany’ego z napisem: "Będę was zawsze kochał". Podobno na odwrocie było wygrawerowane: "Do zobaczenia na następnej rozprawie".

* * * * *

Prezydent Bush nie śpieszy się z wyborem osoby do sądu najwyższego, co ma sens, odkąd 4 tygodnie zajęło mu wybranie ulubionego Teletubbisia.

* * * * *

Podobno Michael Jackson dał ławnikom na pożegnanie łańcuszek od Tiffany’ego z napisem: "Będę was zawsze kochał". Ławnicy byli zaskoczeni, bo z tyłu każdego łańcuszka był dopisek: "Timmy".

* * * * *

Aby zrzucić nadwagę 400-funtowy mężczyzna ma zamiar przemierzyć Amerykę. Na razie patent się nie sprawdza, bo przemierza ją od jednego Taco Bell do drugiego...

* * * * *

Wczoraj Sekretarz Obrony Donald Rumsfeld zeznawał przed kongresem, a Ted Kennedy zażądał jego odwołania. To pierwszy przypadek w historii, aby jakiś Kennedy miał coś przeciwko czemuś co zawiera Rum w sobie...

* * * * *

Michael Jackson chce pojechać na długie wakacje do Szwajcarii. Co oznacza, że po raz pierwszy w historii Szwajcarscy chłopcy będą musieli walczyć...

* * * * *

Gubernator Arnold Schwarzenegger wygłosił przemówienie na temat globalnego ocieplenia. Jego wystąpienie było krótkie i brzmiało: "Ogień. Gorąco. Źle.".

* * * * *

Sędzia w Nowym Yorku wydał werdykt, że 98-letni mężczyzna nie był w pełni władz umysłowych żeniąc się w zeszłym roku. Sędzia pewnie ma rację, bo staruszek poślubił odkurzacz.

* * * * *

Pewnie teraz jest już w porządku, ale nie dawno Brad Pitt wylądował w szpitalu z grypą. Pitt jednak uparcie twierdzi, że nie leżał w łóżku z grypą - oni są po prostu dobrymi przyjaciółmi.

* * * * *

The National Hockey League (NHL) zawiesiła 300-dniowy lockout. To najlepsza wiadomość dla Kanadyjczyków odkąd Celine Dion wyprowadziła się do Las Vegas.

* * * * *

Wal-Mart ogłosił, że otwiera swój pierwszy sklep w Chinach. Rzecznik prasowy firmy powiedział: "Zdecydowaliśmy, że w końcu będziemy sprzedawać to g*wno ludziom, którzy je robią.".

* * * * *

W sobotę odbędą się setki festynów Harre’go Potter’a z okazji ukazania się kolejnego tomu z jego przygodami. Kiedy usłyszeli o tym fani Star Warsów, to nawet oni powiedzieli: "Ależ to żałosne...".

 A tutaj znajdziesz wcześniejsze odcinki


Oglądany: 21546x | Komentarzy: 15 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało