Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Facet wpadł z kochanką w idiotyczny sposób

100 742  
283   102  
W dzisiejszym odcinku o tym, dlaczego lepiej nie zabierać kochanki na mecz piłki nożnej. Będzie też o najdziwniejszej prośbie, jaką usłyszał od klienta facet do towarzystwa.

#1. Kanibal, który zamordował i zjadł swojego chłopaka, weźmie w więzieniu ślub z innym mordercą

luka-magnotta.png?quality=90&strip=all&zoom=1&resize=644%2C362&ssl=1

W 2012 roku Luka Magnotta zabił, a następnie pokroił na kawałki swojego ówczesnego partnera. Kanibal rozesłał następnie niektóre fragmenty ciała denata po szkołach i siedzibach partii politycznych. Pozostałe zaś zjadł. Sąd skazał 34-latka na dożywocie. Teraz okazuje się, że Luka ułożył sobie życie za kratkami. Jego serce skradł inny kryminalista, Anthony Jolin. Mężczyzna odsiaduje wyrok za morderstwo pod prysznicem. Para ma się pobrać w czerwcu w Kanadzie.

#2. Założył sobie na penisa metalowy pierścień. Potrzebna była pomoc strażaków

143184_r0_940.jpg

Na SOR w Jeleniej Górze trafił mężczyzna z metalowym pierścieniem na członku. Jego zdjęcie było niemożliwe, ponieważ dookoła powstał duży obrzęk. Bezradni lekarze postanowili wezwać na pomoc straż pożarną. Do szpitala przyjechały dwa wozy. Dzielni strażacy za pomocą miniaturowej szlifierki odcięli pierścień i uratowali pacjentowi fajfusa.

#3. Coca-Cola nie zamierza rezygnować z plastikowych butelek. Firma podała powód

photo-1535990379313-5cd271a2da2d?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1189&q=80

Wiceprezes koncernu Coca-Cola, Beatriz “Bea” Perez, oświadczyła podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, że firma nie zamierza rezygnować z plastikowych butelek, choć oczekują od nich tego eko-aktywiści. Jej zdaniem podjęcie działań pro-ekologicznych spowodowałoby spadek zysków ze sprzedaży, gdyż ludzie wciąż preferują kupować Coca-Colę w plastikowych butelkach. Perez dodała, że choć koncern musi aktywnie brać udział w dyskusjach na temat zanieczyszczenia Ziemi tworzywami sztucznymi, to jednak nie może zapominać o respektowaniu konsumenckich nawyków. Innymi słowy - nic się nie zmieni.

#4. Sterroryzowali taksówkarza. Jest wyrok sądu

59a3e8be8aae4b4186bcc529c442849b.jpg

W sierpniu ubiegłego roku pisaliśmy o Sebie i Karynie, którzy zaatakowali kierowcę taksówki w centrum Warszawy. Na ich nieszczęście mężczyzna nagrał wszystko kamerką zamontowaną w samochodzie. Teraz sąd wydał wyrok. 16-letnia Ewelina trafi do poprawczaka, a jej o dwa lata starszy kolega Kasper pójdzie za kratki na cztery lata. Chuliganowi groziło nawet 12 lat, ale ostatecznie sąd przychylił się do wniosków obrony.

Poszkodowany taksówkarz przyznaje, że do dziś nie bierze kursów nocnych, a zawsze, gdy do jego auta wsiada klient, uważnie mu się przygląda.

#5. Męska prostytutka wspomina najdziwniejsze zlecenia

photo-1496429946712-acb085074b51?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1051&q=80

Na portalu Unilad ukazał się ostatnio artykuł na temat 34-letniego Marco, który na co dzień pracuje w branży marketingu, a po godzinach dorabia jako facet do towarzystwa w firmie Gentlemen4Hire. Mężczyzna przytoczył jedno z najdziwniejszych zleceń, jakie w ostatnim czasie otrzymał. Dostał zaproszenie od mężczyzny, który chciał patrzeć, jak Marco uprawia seks z jego żoną. Na tym jednak nie koniec. Klient zażyczył sobie, by Marco pozwolił mu w tym czasie wąchać swoje skarpety i buty. 34-latek odmówił. Innym razem skontaktowała się z nim 26-letnia kobieta, która miała nietypowy fetysz. Podniecała ją świadomość, że podczas seksu z partnerem w sypialni... przebywa jej pies.

Marco przyznaje, że lubi swoją drugą pracę, ale powiedział o niej tylko kilku najbliższym przyjaciołom.

#6. Całował kochankę podczas meczu. Kamery na stadionie wszystko nagrały

Deyvi Andrade wybrał się na mecz ligi ekwadorskiej ze swoją młodszą kochanką. W pewnym momencie kamery zamontowane na stadionie uchwyciły moment ich pocałunku. Reakcja mężczyzny była bardziej niż wymowna. Nagranie od razu trafiło do internetu, gdzie zobaczyły je miliony osób. Wystarczyło kilka dni, by związek Andrade z inną kobietą dobiegł końca. Zrozpaczony mężczyzna błagał partnerkę o wybaczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie wiadomo, czy udało mu się ją odzyskać.

https://youtu.be/EZCJIuJoOgA

>>> Ostatnio pisaliśmy o 46-letniej mamuśce i jej narzeczonym z liceum

17

Oglądany: 100742x | Komentarzy: 102 | Okejek: 283 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.02

24.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało