Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jak odegrać się na swoim eks

68 916  
332   51  
Rozstania nigdy nie są łatwe, ale nasi dzisiejsi bohaterowie znaleźli przynajmniej sposób, żeby trochę się na swoich byłych odegrać lub przynajmniej solidnie im dogryźć.

#1. Kiedy miłość dobiega końca...#2. "Moja była wysłała mi na walentynki fotkę i krótką wiadomość... Musiałem odpowiedzieć"Nie ma chłopaka, nie ma problemu.
Nie ma dziewczyny, nie ma problemu.

#3. "Mój wujek przebrał się na Halloween za najstraszniejszą rzecz, jaką znał - swoją byłą żonę"#4. "Dostałem pocztówkę od swoje byłej"Dobrze, że cię tu nie ma!

#5. Jego była żona wysłała mu pizzę w 1. rocznicę rozwodu#6. "Znalazłem serce mojej byłej"#7. "Była narzeczona i były niedoszły drużba są teraz parą. On zostawił u mnie swoje Wii. Zamierzam mu je odesłać"#8. "Dostałem ten kubek na urodziny od mojej byłej żony"Pyszna herbata czy śmiertelna trucizna?

#9. Jeszcze jeden tatuaż do kolekcji...#10. "Należał do niego"#11. Pewien koleś kupił dom w sąsiedztwie swojej byłej żony i zainstalował przy nim taką rzeźbę#12. "Nie jestem grafikiem komputerowym, ale musiałem wywalić byłą żonę z tego wakacyjnego zdjęcia z Meksyku. Jak mi poszło?"#13. "Moja koleżanka dostała kiedyś taki bukiecik od swojego byłego"Jesteś pi*dą.

#14. "Wczoraj rozstaliśmy się z moim chłopakiem. Zasnęłam, kiedy on się pakował. Po przebudzeniu zauważyłam, że... ukradł mi kibel"#15. "Znalazłem swoją byłą w Muzeum Historii Naturalnej""Boring sponge" to po angielsku nazwa zwierzęcia (pl. wiertka złotawa), ale dosłownie można to odczytać jako "nudna gąbka".

#16. Kiedy wyciągasz wtyczkę na dobre...Pomyślnie dezaktywowałeś swoje urządzenia.

#17. "Wywaliłam tego dupka z domu, ale pamiątkę po nim postanowiłam sobie zachować"Nie umawiać się z dupkami.

#18. "Lubię wysyłać urocze zdjęcia swojemu byłemu"Szkoda, że cię tu nie ma.

#19. "A oto koleś, który do płacenia alimentów wydrukował sobie czeki ze zdjęciami swojej nowej żony"#20. "Znalazłem fotkę sprzed 10 lat, na której widać mnie z moją byłą dziewczyną i mojego brata z jego byłą żoną. Zamiast usunąć zdjęcie, postanowiłem je naprawić"


14

Oglądany: 68916x | Komentarzy: 51 | Okejek: 332 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.04

01.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało