Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Internauci podzielili się dziwnymi hobby, które ukrywają przed znajomymi i rodziną

66 993  
179   34  
Czasem ludzie mają tak dziwne i niespotykane pasje oraz hobby, że nie chcą dzielić się nimi z przyjaciółmi i bliskimi, dlatego trzymają je w ścisłej tajemnicy. Internauci zdecydowali się jednak uzewnętrznić i anonimowo wyznać swoje wstydliwe grzeszki.

#1.

Lego. Choć jestem stary jak jasny ch*j.

- chicken-farmer.

#2.

Są w pracy takie dni, kiedy rzucam sobie wyzwania. To coś w stylu: dzisiaj będę używał tylko lewej ręki, albo nie będę zginał prawego kolana, albo nie będę używał kciuków. Wszystko zaczęło się od tego, że zacząłem się zastanawiać, jak poradziłbym sobie w życiu, gdybym stracił rękę. Następnie przeszedłem przez kilka potencjalnych scenariuszy i tak już zostało.

To dziwne, wiem, ale myślę, że pomaga mi to patrzeć na świat z innej perspektywy. Dzięki temu jestem również wdzięczny za to, że moje ciało jest w pełni sprawne i potrafię to docenić.

- dirkofdirges.

#3.

Robienie na drutach i ogólnie szycie. Niby nic dziwnego, jednak moja rodzina jest dość staromodna (i seksistowska), więc jako mężczyzna nie powinienem zajmować się takimi rzeczami. Gdyby tylko wiedzieli, że większość rzeczy, które niby zrobiła dla nich moja żona, tak naprawdę zrobiłem ja, byliby nieźle zdziwieni.

To naprawdę relaksujące i satysfakcjonujące. Tworzę rzeczy, które później się przydają, a ja oszczędzam sporo pieniędzy i nie muszę wyrzucać ubrań, bo mogę sobie je naprawić.

- Dazzling_Rhubarb.

#4.

Kolekcjonuję MicroMachines (takie samochodziki). Klasyczne oryginały z końca lat 80. Mam ich prawdopodobnie blisko 1000 i trzymam je w pracy, żeby moja rodzina się nie dowiedziała i nie chciała się nimi bawić.

- InfinitePizzazz.

#5.

Podsłuchuję częstotliwości radiowe, na których komunikują się policjanci i strażacy (codziennie w drodze do i z pracy) i potrafię zrozumieć większość wiadomości, jakie sobie przekazują.

Wiem, do których zgłoszeń zostaną wysłane jednostki, które zgłoszenia są fałszywe i stanowią zwykłą stratę czasu. Ale przede wszystkim dobrze wiem, które wiadomości (przynajmniej te lokalne) trafią na pierwsze strony gazet.

- UndercoverForPrivacy.

#6.

Nagrywam się, kiedy czytam książki na głos. To takie tytuły, jak: Misiowanki, Choose Your Own Adventure, Gęsia Skórka itp. Wykonuję różne odgłosy, usuwam znalezione błędy, a czasem nawet dodaję muzykę lub efekty dźwiękowe. Następnie słucham tych nagrań podczas wykonywania zadań domowych, a zwłaszcza gdy nie mogę spać. Słuchanie mojego własnego głosu pomaga mi spać spokojnie.

- kuluka_man.

#7.

Naprawdę już tego nie robię, ale lubiłem brać tani klej w płynie, kłaść go na palce, a potem obierać warstwami. To zawsze było dla mnie dziwnie terapeutyczne, ale byłbym dość zażenowany, gdybym został przyłapany.

- oh-shoot-some-rat.

#8.

Buduję wirtualne domy w grze The Sims i umieszczam je w swojej galerii. Myślę, że mam tam nawet 8000 pobrań od różnych użytkowników (co nie jest takie duże, ale... tak, często publikuję). W dni wolne, kiedy nikogo nie ma w pobliżu, mogę zaprojektować nawet pięć budowli w ciągu dnia. Po prostu uważam, że to bardzo relaksujące. Lubię, gdy wszystko jest wypełnione małymi przedmiotami, więc wygląda na to, że mieszkają tam prawdziwi ludzie. Więc tak, jestem dorosłą osobą, która bawi się domkami dla lalek. I co z tego?

- PersistentHobbler.

#9.

W tym roku skończę 60 lat. Wprawdzie czuję się dość młoda, ale mam hobby, które może nie odpowiadać mojemu wiekowi. Na szczęście mój małżonek, 2 lata młodszy ode mnie, współdzieli moje zainteresowanie.

Absolutnie kochamy grać w gry wideo. Każde z nas ma swojego własnego pada do konsoli Nintento. Oboje jesteśmy zachwyceni Minecraftem, ale oprócz tego mamy mnóstwo innych gier.

- didoangst.

#10.

Ćwiczę mongolskie śpiewanie gardłowe od około roku...

- Lutboi.

#11.

Jestem wolontariuszem w schronisku dla kotów od około roku i nie wspomniałem o tym słowem moim przyjaciołom. Po prostu czuję się trochę niezręcznie, ponieważ jestem 19-letnim facetem, a większość innych wolontariuszy to kobiety w średnim wieku.

- Vares__.

#12.

Mam wiele dziwnych hobby, ale jedynym, o którym nie mówię ludziom, jest to, że mówię do siebie. Bardzo dużo mówię do siebie, jednak pojedyncza rozmowa nie trwa nigdy dłużej niż 30 minut. Zawsze to robiłem - odkąd byłem dzieckiem. Byłoby mi wstyd, gdybym został przyłapany na gadaniu do siebie jak pieprzony szaleniec, ale niejednokrotnie udało mi się przepracować poważne problemy tylko dlatego, że mogłem mówić o nich na głos, nawet jeśli nikt nie słuchał.

Szczerze mówiąc, winię to za moje ADHD, ale co ja wiem.

- HeyHoLetsGo615.

#13.

Piszę opowiadania erotyczne do szuflady. Ale system, który mam, jest tak zawiły i dziwaczny, że nie mogę dać o tym znać nikomu w moim życiu.

- Protagoras67.

#14.

Tworzę małe żurawie origami, kiedy tylko mam okazję. Najczęściej robię to w szkole. Po prostu znajduję kawałek makulatury, rozrywam go na kwadraty i składam papierowego żurawia, a następnie umieszczam go gdzieś i sprawdzam, jak dużo czasu minie, zanim zostanie znaleziony.

Kilku moich przyjaciół wie o tym, ale to wszystko. Moim celem jest umieszczenie tych żurawi w wystarczająco dziwnych miejscach, żeby ludzie, kiedy je odnajdą, pomyśleli sobie "co do ch*ja?!".

- ProGenji777.

#15.

Czasami, kiedy się nudzę (choć nie robiłem tego od jakiegoś czasu), zakładam okulary przeciwsłoneczne i siadam gdzieś w miejscu publicznym, gdzie jest duży ruch i obserwuję ludzi. Jest to absolutnie przezabawne i czasami potrafi przynieść sporo frajdy.

- MoabFrican.

#16.

Odgrywanie ról w sieci. Normalne scenki (nic erotycznego), ale jest to super głębokie odgrywanie ról z fikcyjnymi światami. Robię to z ludźmi, których normalnie nie spotykam, ale bawimy się przy tym świetnie. Zaprzyjaźniłem się z nimi i wytworzyła się między nami pewna więź. Może nie jest to najdziwniejsze, ale na pewno nie w pełni normalne.

- Obi-wanna-cracker.

#17.

Uczenie się chińskiego.

Czekam na coś w rodzaju urazu głowy/ wypadku samochodowego, aby udawać, że to jedyny język, jaki znam.

A może po prostu poczekam, aż pójdziemy ze znajomymi do chińskiej restauracji.

- Person11191.

#18.

Jestem mężczyzną, który lubi zbierać i używać ładne i pachnące mydełka.

- doyley27.
13

Oglądany: 66993x | Komentarzy: 34 | Okejek: 179 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.02

25.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało