Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - 23-latka czekała z seksem do ślubu. To był wielki błąd

131 677  
346   265  
W dzisiejszym odcinku gorące opowieści emerytowanej gwiazdy p0rno Lisy Ann. Będzie też o Instagramerce, która zabiła się, bo miała za mało lajków. A na deser wspomnimy o zakochanych, którzy czekali z seksem aż do nocy poślubnej. Dlaczego nie powinni byli tego robić?

#1. Instagramerka zabiła się, bo miała niewystarczająco lajków pod zdjęciami. Dramatyczne słowa jej siostry

NINTCHDBPICT000551736098-e1578238891201.jpg?w=620

Pod koniec roku 19-letnia Chloe Davidson odebrała sobie życie. Powód był zdumiewający - dziewczyna nie mogła się pogodzić ze zbyt małym zainteresowaniem jej osobą w mediach społecznościowych. Jej siostra Jade przyznała, że Chloe miała obsesję na punkcie Instagrama:
Była osobą, która po umieszczeniu zdjęcia natychmiast prosiła całą rodzinę, by zostawili lajka. Potrafiła też siąść ze mną i wypytywać mnie, która z fotografii zrobionych przez nią jest najlepsza. Uważała, że jeśli nie dostanie wystarczająco dużo polubień, to będzie znaczyło, że nie jest wystarczająco dobra. Mała liczba serduszek sprawiała, że nie czuła się akceptowana.

20-letnia Jade dodała również, że jej zmarła siostra nie radziła sobie z krytycznymi komentarzami pod jej adresem. Krytykuje też platformy społecznościowe, które powinny lepiej moderować hejt:
To smutne, że wiele osób wierzy, że jedyną drogą do akceptacji są media społecznościowe. One są przecież zupełnie nieprawdziwe! Widzimy tam idealne życie, podczas gdy rzeczywistość jest zgoła inna.

Rodzina Chloe nie obchodziła w tym roku świąt. Zrozpaczeni rodzice wątpią, czy kiedykolwiek jeszcze będzie to możliwe.


#2. Ojciec Rydzyk krytykuje ekologów i Gretę Thunberg

akpa20130128-glemp-jk-8007-2.jpg
Zdjęcie (c) AKPA

Duchowny na antenie Radia Maryja postanowił poużywać sobie z młodziutkiej terrorystki. Przy okazji zaatakował też wszystkich ekologów. Zrobił to podczas audycji z udziałem hodowcy zwierząt futerkowych. Rydzyk zadzwonił w trakcie i zwrócił się bezpośrednio do mężczyzny:
Gratuluję panu, hodowcom, rolnikom, myśliwym, leśnikom - gratuluję jednoczenia się wokół prawdy i wokół ojczyzny. Tyle ojczyzny, ile ziemi, tyle wolności, ile własności. Co robią ekoterroryści, widać bardzo wyraźnie po Puszczy Białowieskiej.

Duchowny nie szczędził też gorzkich słów pod adresem Grety Thunberg:
Zwracam się też do ministra od klimatu, który przyszedł na miejsce ministra Szyszko. Na światowy szczyt klimatyczny zaprosił Gretę Thunberg - dziecko, które powinno się uczyć. To jeszcze dziecko, ma się uczyć, a nie manipulować innymi dziećmi, aby rozrabiały. Najpierw trzeba nauczyć te dzieci szacunku do przyrody

Ojciec Rydzyk nawiązał też do posłów Lewicy, którzy walczą o rozszerzenie praw zwierząt:
Przecież zwierzęta Pan Bóg dał człowiekowi, człowiek panuje nad zwierzętami. Oczywiście, do każdego życia trzeba podchodzić z szacunkiem: do zwierząt, do roślin, środowiska naturalnego - to jest oczywiste. Ale zobaczcie, jak oni myślą: człowieka wolno zabić. Tzw. aborcja to jest zabijanie najbardziej niewinnych i bezbronnych. Bronią się, by broń Boże nie ograniczyć tego zabijania. Wolno zabić człowieka chorego, starszego. To jest banda rozbójników, bo pominęli prawdę, pominęli sprawiedliwość, pominęli szacunek do człowieka. Brońmy się przed tym. Wracajmy wszyscy do Pana Boga, bo inaczej to na ziemi robi się piekło. Człowiek człowiekowi gotuje straszny los.


#3. Emerytowana gwiazda p0rno przyznaje, że fani często oferowali jej seks za pieniądze

f4aa20b1adf75a3764d5e856a565a8e8,750,0,0,0.jpg

Lisa Ann skończyła już swoją karierę "aktorską", ale wciąż budzi duże emocje wśród męskiej części publiczności. 47-latka w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że jej praca nie zawsze wiązała się z przyjemnościami. Szczególnie frustrujące były dla niej kłótnie z mężczyznami, którzy postrzegali ją jako prostytutkę.
Byłam jedną z niewielu dziewczyn w branży, które nie szukały sponsora. Zrozumiałam to, gdy za każdym razem w klubie faceci kłócili się ze mną, mówiąc: „Ostatnia dziewczyna, która tu była, zrobiła to. Dlaczego ty tego nie zrobisz? Pieprzysz się za kasę przed kamerą. Co jest ze mną nie tak, że mnie nie chcesz?". Spędziłam w ostatnich latach wiele nocy, dyskutując z ludźmi na ten temat, a koniec końców wszyscy i tak kazali mi spie***lać".

Lisa narzeka też na prywatność, którą bezpowrotnie straciła:
Przed rozwojem internetu chodziłam codziennie na plażę Huntington, gdziekolwiek chciałam. Potem czułam się coraz bardziej zduszona przez fanów. Dostęp do filmów dla dorosłych jest dziś darmowy. Ludzie są zdezorientowani i myślą, że mają też dostęp do mnie jako osoby.

47-latka wierzy, że jedynym rozwiązaniem tego problemu jest chronienie najmłodszych użytkowników internetu przed dostępem do stron dla dorosłych.


#4. Skompromitowany dziennikarz przyznaje się do alkoholizmu. "Byłem nawalony jak świnia"

akpa20131010-nagrody-fashion-jk-8379.jpg
Zdjęcie (c) AKPA

Kamil Durczok zasłynął "upie****onym stołem" i kolizją drogową, do której doszło w lipcu ubiegłego roku. Po wielu miesiącach milczenia upokorzony dziennikarz odezwał się do obserwatorów na Twitterze. Przyznał się przy okazji do choroby alkoholowej:
Z tego nigdy się nie wytłumaczę. Choroba alkoholowa to potwór. Atakuje, kiedy uważamy się za wszechsilnych. I pokazuje, że nie ma mocnych. Jestem alkoholikiem. Nie piję 4 miesiąc. (...) Tak, Moralna Wyrocznio. Byłem nawalony jak świnia. Dopiero wtedy uświadomiłem sobie, czym jestem z choroba alkoholowa. Bogu dzięki, nikogo nie zabiłem. Ja z tą traumą będę żył do końca. A Ty, Moralny Wzorcu, spójrz we własny życiorys.

Internauci powątpiewają w dobre intencje Durczoka:
Koleś o czym Ty opowiadasz, jechałeś kompletnie napruty samochodem po autostradzie, za mordę to Cię powinni za to posadzić na kilka dobrych lat. Nie dziękuj, że ktoś z Tobą jest, dziękuj, że nikogo nie zabiłeś.

W odpowiedzi dziennikarz przyznał użytkownikowi rację i przeprosił za swoje błędy z przeszłości.


#5. Benedykt XVI broni celibatu księży: "Nie możemy dać się zastraszać"

20181221T1410-23133-CNS-PAPAL-VISIT-BENEDICT_0.jpg.png?itok=OF1faRgM

Emerytowany papież wyda niebawem książkę poświęconą celibatowi w kościele katolickim. Zdaniem Benedykta XVI błędem byłoby zezwolenie duchownym na małżeństwo:
Kapłaństwo Jezusa Chrystusa powoduje, że przystępujemy do życia polegającego na zjednoczeniu się z Nim i wyrzeczeniu się wszystkiego, co należy tylko do nas. Małżeństwo wymaga od mężczyzny całkowitego poświęcenia się rodzinie, zaś kapłaństwo to całkowite oddanie się Bogu. Dlatego nie wydaje się możliwe realizowanie obu powołań jednocześnie. (...) Wszyscy - biskupi, kapłani i świeccy - muszą pilnie i koniecznie przestać dać się zastraszać niewłaściwym prośbom, (…) diabelskim kłamstwom i modnym błędom, które próbują położyć kres celibatowi kapłańskiemu.

Rok temu również papież Franciszek opowiadał się za utrzymaniem celibatu.


#6. Czekała z seksem do ślubu. Spotkało ją wielkie rozczarowanie

MDRUMF_Honeymoon_Heartbreak_Vaginismus-4.jpg

23-letnia Stephanie Muller i jej 31-letni narzeczony ze względu na przekonania religijne postanowili zaczekać z seksem do nocy poślubnej. To wtedy kobieta odkryła, że cierpi na rzadką przypadłość pochwy, która sprawia, że każdy stosunek wiąże się z ogromnym bólem.
Zamiast wymarzonej nocy poślubnej był ból i płacz
- relacjonuje Stephanie.
Na początku, podczas naszej podróży poślubnej, uważaliśmy, że potrzebujemy po prostu trochę czasu, aby stało się bardziej komfortowo.

Niestety było tylko gorzej. Po kilku miesiącach załamana i nękana infekcjami 23-latka zgłosiła się do ginekologa, który zdiagnozował u niej pochwicę.
Czułam się naprawdę zawstydzona i załamana tym, co się ze mną działo. Gdyby nie ogromne wsparcie mojego męża, jego zapewnienia, że mnie kocha, nie poradziłabym sobie z tym psychicznie. Istnieje ogromny brak świadomości na temat tej choroby, a tam, gdzie brakuje wiedzy, pojawia się strach.

Po roku walki Stephanie udało się zaleczyć dolegliwości i może dziś w miarę swobodnie kochać się z mężem. Kobieta zgodziła się opowiedzieć o pochwicy, by przestrzec inne kobiety i zachęcić je do częstszych wizyt u ginekologa.


>>> Ostatnio pisaliśmy o 18-latce, która sprawiła, że fetyszyści oszaleli

25

Oglądany: 131677x | Komentarzy: 265 | Okejek: 346 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

05.07

04.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało