Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - 18-latka sprawiła, że fetyszyści oszaleli

113 605  
167   175  
W dzisiejszym odcinku o Sarah, której wygląd zelektryzował mężczyzn. Będzie też o piosenkarzu disco polo, który wie, jak można ugasić pożary w Australii.

#1. Piosenkarz disco polo znalazł sposób na ugaszenie pożarów w AustraliiSławomir Świerzyński, lider Bayer Full (ci od "Majteczki w kropeczki") radzi Australijczykom, co powinni zrobić w kwestii trawiących ich kraj pożarów. Otóż... nic nie powinni robić.
Pożaru buszu w Australii nie trzeba gasić, przyroda sama sobie z tym poradzi tak jak u nas w Puszczy białwieskiej z kornikiem drukarzem.

Internauci w komentarzach nie mieli litości dla "muzyka":
Wódko, pozwól żyć!

Świerzyński wcześniej dał się poznać jako zagorzały przeciwnik aborcji i homoseksualistów.

#2. Astronautka jest przekonana o istnieniu obcych cywilizacjiDr Helen Sharman to pierwsza brytyjska astronautka. Kobieta przyznała ostatnio, że nie ma wątpliwości co do istnienia pozaziemskich form życia.
Obcy istnieją, nie ma co do tego wątpliwości. Jest tyle miliardów gwiazd we wszechświecie , że muszą na nich istnieć inne formy życia. Czy będą jak ja i ty, składali się z węgla i azotu? Może nie... Możliwe, że są tutaj teraz, a my po prostu ich nie widzimy.

Sharman odbyła pierwszą misję w roku 1991. Miała wtedy 27 lat.

#3. Duchowo-polityczny przywódca Iranu mówi o "policzku dla USA"Ali Chamenei wypowiedział się na temat ataku wojsk irańskich na amerykańskie bazy. Zasugerował, że to pierwsze ostrzeżenie dla prezydenta Donalda Trumpa.
Skończył się czas uderzeń bez konsekwencji. Teraz, jeśli uderzysz nas, my uderzymy ciebie. Oni to wiedzą, że jeśli zaangażują się w militarną konfrontację z Iranem, wpadną w pułapkę, ugrzęzną. Może nas zranią, ale sobie wyrządzą o wiele większą krzywdę. (...) Ostatniej nocy zostali spoliczkowani, ale takie wojskowe akcje nie wystarczą.

Polskich komentatorów zainteresowały z kolei inne słowa duchownego:
W bardzo małym, ale złym kraju w Europie Amerykanie byli z pewnymi irańskimi zdrajcami. Spotkali się, żeby spiskować przeciwko Islamskiej Republice.

Prawdopodobnie chodzi o Albanię, choć pojawiają się też głosy, że Chamenei miał na myśli Polskę.

#4. Laureatka Złotego Globu wypowiedziała się na temat aborcji. Konserwatyści nie kryją oburzeniaMichelle Williams to mistrzyni w wygłaszaniu elektryzujących społeczeństwo przemów. Jakiś czas temu aktorka zasłynęła apelem o zrównanie płac mężczyzn i kobiet. Teraz, podczas gali rozdania Złotych Globów, wypowiedziała się na temat aborcji. Co ciekawe, to słowo ani razu nie padło w trakcie wystąpienia.
Jestem wdzięczna za wybory, których dokonałam oraz za to, że żyję w momencie, w którym w naszym społeczeństwie istnieje wybór. Naszym ciałom – kobiet i dziewcząt – mogą bowiem zdarzyć się rzeczy, które nie są naszym wyborem. Staram się kierować swoim życiem, a nie tylko sprowadzać je do zajść, które mi się przydarzają. Chcę patrzeć na nie, jak na pisane moją ręką – czasem niezgrabnie i w formie bazgrołów, czasem ostrożnie i uważnie, ale zawsze moją ręką. Nie byłabym w stanie tego zrobić, gdybym nie wierzyła w prawo kobiet do wyboru; wyboru, kiedy mieć dziecko i z kim, wtedy, gdy będę czuła, że mam wsparcie i mogę zachować w moim życiu równowagę, wiedząc – co wiedzą wszystkie matki – że uwaga musi być i będzie kierowana w kierunku dzieci. Ale dzięki Bogu, czy komukolwiek w kogo wierzysz, żyjemy w kraju, którego fundamentalna zasada brzmi, że mogę żyć zgodnie z moją wiarą, a ty możesz żyć zgodnie ze swoją.

W przeszłości Michelle Williams była 4-krotnie nominowana do Oscara, w tym za film "Manchester by the Sea".

#5. Dziennikarz TVP snuje fantazje na temat gejowskiego seksuZbigniew Górniak postanowił ponaśmiewać się z Roberta Biedronia, który prawdopodobnie zostanie kandydatem Lewicy na prezydenta. Dziennikarz TVP Opole zwrócił się na Twitterze z pytaniem do Krzysztofa Śmiszka, życiowego partnera Biedronia:
Reporterskie pytanie do @K_Smiszek. Czy p. Biedroń jest w waszym związku stroną aktywną czy bierną? Bo gdy juz zostałby tym prezydentem, to jak nazywać Pana? Pierwszą Damą? Pierwszym Damem? Pierwszym Mężem? Nie kpię. Wy, lewica, przykładacie wagę do języka. Zatem?

Górniakowi odpowiedzieli internauci:
Związek gejowski nie polega na naśladowaniu związku heteroseksualnego w tym sensie, że jeden z partnerów nie "odgrywa" roli kobiety.

Dziennikarz nie dawał jednak za wygraną:
To jak rozumieć wypinanie pośladków i penetrację? Jeśli nie jest to naśladownictwem aktu miłosnego kobiety i mężczyzny, to czymże to jest, do licha?

Górniak dodał też, skąd czerpał wiedzę na temat gejowskiego seksu:
Dokształcałem się właśnie na X-kanale, wygląda to dość podobnie. Jeden dominuje, drugi ulega. Jeden napiera, drugi przyjmuje. Nie wiem, może w kuchni albo za kierownicą zamieniają się rolami?

#6. Modelka z monobrwią przyznaje, że fetyszyści szaleją na jej punkcieSarah Marie Clarke z Kopenhagi przestała dbać o brwi w marcu 2019 roku za namową mamy. Dziś ma wielką monobrew, która - o dziwo - wzbudza zainteresowanie wielu mężczyzn.
Zawsze wiedziałam, że jestem w stanie wyhodować monobrew, ale tak jak każdy, zawsze ją usuwałam. Nie myślałam o tym, że mogłabym po prostu pozwolić jej rosnąć. Mama zawsze mi mówiła: „możesz farbować włosy, możesz obcinać włosy, to nie ma znaczenia, ale nie dotykaj brwi”. Pewnego dnia zobaczyłam na Instagramie, że artysta makijażu rysuje sobie monobrew. Zrobiłam to samo. Strasznie mi się spodobało, ale nie byłam pewna, czy mogę wyjść z tym na zewnątrz. Stopniowo zaczęłam hodować swoją monobrew. Z czasem moja pewność siebie wzrosła.Znajomi 18-latki z początku nie kryli sceptycyzmu:
Gdy powiedziałam niektórym przyjaciołom, że chcę to zrobić, byli sceptyczni, ponieważ ich zdaniem wygląda to trochę dziwnie. Później zaczęli to bardziej doceniać. Zanim wyhodowałam monobrew, mówiłam chłopakom, z którymi się spotykałam, że chcę to zrobić. Odpowiadali: "nie, nie rób tego, bo to sprawi, że będziesz wyglądać dziwnie".

Sarah uważa, że monobrew znacząco zmienia wygląd twarzy. Dziewczyna często musi ją ukrywać, ponieważ wie, że niektórzy ludzie mogliby się wystraszyć i zacząć ją oceniać.
Pewnego dnia cztery dziewczyny w autobusie zaczęły robić mi zdjęcia i krzyczeć na mnie. Ludzie w internecie też są dziwni i piszą negatywne komentarze na mój temat.Nie brakuje jednak miłych reakcji i wiadomości od zafascynowanych monobrwią mężczyzn:
Jeden facet przysłał mi wiadomość, że zrobi wszystko, żeby się ze mną spotkać i umówić na randkę z powodu mojej monobrwi. Myślę, że niektórzy mężczyźni mogą mieć do tego fetysz, niektórzy piszą mi o tym w wiadomościach. Dostaję wiele próśb o randki; mężczyźni flirtują ze mną.

Obecnie Sarah szuka idealnego partnera, który zaopiekuje się jej brewką.>>> Ostatnio pisaliśmy o nagiej Instagramerce, która pomaga gasić pożary w Australii

84

Oglądany: 113605x | Komentarzy: 175 | Okejek: 167 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.03

01.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało