Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Naga Instagramerka sposobem na ugaszenie pożarów w Australii

113 467  
322   192  
W dzisiejszym odcinku o pożarach, które nękają Australię. Pewna influencerka znalazła sposób na ich ugaszenie. Pewien bardzo seksowny sposób. Niestety nie spodobał się on Instagramowi. Konto dziewczyny zostało zablokowane.

#1. Dziennikarz obwinia gejów i zwolenników aborcji za pożary w AustraliiMarcin Rola, redaktor naczelny telewizji wrealu24.tv, zelektryzował internautów na Twitterze swoim wpisem o dramatycznej sytuacji Australijczyków. Jego zdaniem to wszystko kara za wspieranie liberalnego światopoglądu:
Najpierw w Australii zalegalizowano małżeństwa tej samej płci, potem aborcję i od tego czasu kraj trawią ogromne pożary, w których giną ludzie, zwierzęta i natura. Już raz taka sytuacja miała miejsce. Możemy o niej przeczytać w Starym Testemencie. Nie ma przypadków są tylko znaki.

Pod wpisem wywiązała się awantura, z której Rola nie omieszkał zakpić:
Wow! Ile się na mnie lewactwa rzuciło po tym wpisie. Ciekawe zjawisko wrzucić granat do szamba.
Przepraszamy w tym wpisie słowo małżeństwo powinienem wstawić w cudzysłów jednak nie starczyło miejsca.

Wpis polubiono ponad 2000 razy.

#2. Reżyser ma dość obwiniania białych mężczyzn o wszystkie problemy świataTerry Gilliam ma dość poprawności politycznej w Hollywood. W najnowszym wywiadzie skrytykował ruch #MeToo, który porównał do polowania na czarownice.
Żyjemy w czasach, w których to zawsze ktoś jest odpowiedzialny za nasze niepowodzenia i ja tego nie znoszę. Chciałbym, by wreszcie ludzie wzięli na siebie odpowiedzialność, a nie wskazywali palcami innych i mówili "zrujnowałeś mi życie".

Reżyserowi nie podobają się również ataki na białych mężczyzn. Jego zdaniem są oni ofiarami, których obwinia się za wszystko co złe.
Mówię o tym, że jako mężczyzna oskarżany jestem o wszelkie zło na świecie, tylko dlatego, że mam białą skórę. Więc lepiej, żebym nie był mężczyzna. Lepiej, żebym nie był biały. OK, ponieważ nie uważam się za seksualnie atrakcyjnego, to muszę zostać lesbijką. Kim innym miałbym być? Lubię dziewczyny. To jedyne logiczne rozwiązanie.

Wdał się też w sprzeczkę z dziennikarką, która nie chciała uwierzyć, że Gilliam może być czarną lesbijką:
[Dziennikarka] Kłótnie z Gilliamem są bardzo frustrujące. On jest zarówno diabłem, jak i jego adwokatem. Staram się mu uświadomić, że biali mężczyźni nie są winni wszystkiego co złe, ale też rodzą się z pewnymi przywilejami, które zbyt często wykorzystują.

[Gilliam] Nie podoba mi się to uproszczenie. Gdy mówię, że jestem czarną lesbijką w okresie przejściowym, ludzie się oburzają. Dlaczego?

[Dziennikarka] Ponieważ nią nie jesteś.

[Gilliam] Dlaczego nie jestem?

[Dziennikarka] A jesteś?

[Gilliam] Osądziłaś mnie i uznałaś, że sobie żartuję.

[Dziennikarka] Nie możesz jednak identyfikować się jako czarny.

[Gilliam] OK zatem. Wejdź w Google. Wpisz nazwisko Gilliam. Zobacz, co się pojawi. Większość stanowią czarni. Więc może jestem w połowie czarny? Po prostu na takiego nie wyglądam.

[Dziennikarka] Ale wcześniej opisywałeś się jako biały mężczyzna.

[Gilliam] Nie podoba mi się termin czarny lub biały. Mówię teraz o sobie jako o lekko opalonym. Nie mogę znieść prostego, trybalistycznego zachowania, przez które obecnie przechodzimy.

Cały wywiad do przeczytania tutaj.

#3. Modelka porównała Polskę do płonącej Australii. Uważa, że nas może spotkać to samoAnja Rubik słynie z zaangażowania w sprawy polityczne w naszym kraju. Tym razem modelka i celebrytka wzięła na świecznik Australię i we wpisie na Instagramie postanowiła porównać ją do Polski:
Mamy więcej wspólnego z AUSTRALIĄ, niż myślisz! Australia jest jednym z najgorszych krajów pod względem polityki klimatycznej (CCPI 2020). Tuż obok POLSKI!
Rząd Australii, podobnie jak polski rząd, nie akceptuje zagrożenia związanego ze zmianą klimatu!
Oba rządy ignorują wszystkie ostrzeżenia naukowców.
Oba rządy promują przemysł węglowy! Razem znajdują się w pierwszej 10 państw produkujących węgiel! Ponad 85% polskiej produkcji energii elektrycznej opiera się na węglu. W Polsce działa największa w Europie elektrownia węglowa.
Deforestacja - Australia w pierwszej 10 na świecie!
Polska ignoruje prawo UE i wycina chroniony przez UNESCO las białowieski, co grozi upadkiem różnorodności biologicznej. Jak myślisz, dokąd to Nas doprowadzi?

Ostrych słów pod adresem polskiego rządu nie szczędziła też aktorka Maja Ostaszewska:
To skandal, że Polska jako jedyna w Europie nie podpisała na szczycie w Brukseli porozumienia dotyczącego neutralności klimatycznej do 2050 roku. Naukowcy od lat alarmują o tragicznych skutkach naszego sposobu życia. Według ich danych, w Polsce już niedługo będziemy się mierzyć z brakami wody. Spośród wszystkich krajów Unii mamy jej najmniejsze zasoby. Płonęła Amazonia, topią się lodowce, Wenecja tonie... Niewyobrażalne, że politycy i wielkie koncerny nadal udają, że nie ma problemu.

Szacuje się, że w Australii zginęło już blisko pół miliarda zwierząt.

#4. Giertych wyśmiewa Biedronia. Zastanawia się, kto będzie pierwszą damą


Zdjęcie (c) AKPA

Lewica wciąż nie ogłosiła kandydata na prezydenta, ale wszystko wskazuje na to, że będzie nim Robert Biedroń. Co ciekawe, jeszcze kilka dni temu spekulowano, że zamiast Biedronia wystartuje jego partner - Krzysztof Śmiszek. Sytuacja w lewicowym obozie rozbawiła Romana Giertycha:
To naprawdę ekscytujące prawybory na lewicy. Wciąż nie wiemy, czy p. Śmiszek będzie kandydatem na prezydenta, a p. Biedroń na pierwszą damę, czy na odwrót. Naród zamarł w oczekiwaniu.

Na Giertycha posypały się gromy. Internauci zarzucili mu prostactwo i homofobię. Na wpis zareagował też Robert Biedroń:
Pomóc Panu się otrzepać po tym żałosnym upadku?

Wtórowała mu Barbara Nowacka:
Smutne życie musi mieć ktoś tak chory na homofobię i pogardę, a zarazem wiecznie fantazjujący o życiu innych. Acz radziłabym te frustracje i żale wylewać w samotności, nie na TT. Bo wstyd...

W latach 2006-2007 Roman Giertych był wicepremierem w rządzie Jarosława Kaczyńskiego i Kazimierza Marcinkiewicza.

#5. Strażnicy miejscy w Katowicach prowadzą strajk włoski. "Nie wystawiamy mandatów"Jak tłumaczy Mariusz Machała z NSZZ "Solidarność":
Nasze działania protestacyjne polegają na tym, że nie wystawiamy i nie będziemy wystawiać mandatów. Wszystkie czynności i interwencje są prowadzone w trybie włoskim.
Protest strażników ma związek z brakami w kadrach i niskimi płacami. W efekcie wykonują oni swoją pracę jeszcze dokładniej - kontrola drogowa może potrwać nawet godzinę.
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że po 28 latach pracy w SM, a 42 latach pracy w ogóle, zarabiam około 3040 zł. Chcemy, żeby przynajmniej stu strażników pracowało na ulicach. Chcemy też, żeby urzędnicy nie lekceważyli nas jako ludzi. Bo obecnie jesteśmy lekceważeni, skoro na żadne z trzech pism, które kierowaliśmy do urzędu miasta, nie dostaliśmy odpowiedzi
- dodaje Machała.

Póki co Urząd Miasta nie podjął dialogu z protestującymi.

Dziennik Zachodni

#6. Influencerka sprzedaje nagie zdjęcia, by zebrać fundusze na ratowanie australijskich lasówKaylen Ward, instagramerka z USA, w ciągu dwóch dni zebrała ponad 700 tys. dolarów, które zamierza przeznaczyć na pomoc w gaszeniu australijskich pożarów. Na swoim profilu napisała:
Wyślę swoje nagie zdjęcia każdemu, kto przeznaczy chociaż 10 dolarów na którąś z tych zbiórek. Każde ofiarowane przez ciebie 10 dolarów = moje jedno nagie zdjęcie wysłane w wiadomości prywatnej. Musisz wysłać mi potwierdzenie, że przelałeś pieniądze.

W ciągu kilku minut skrzynka Kaylen została zasypana wiadomościami od fanów. Po dwóch dniach licznik pokazywał 700 tys. dolarów. Wtedy zaczęły się problemy:
Moje konto na Instagramie zostało dezaktywowane. Rodzina się mnie wyrzekła, a facet, którego lubię, nie chce ze mną rozmawiać z powodu mojego tweeta. Ale chrzanić to, ratujmy koale.

Dziewczyna jednocześnie zarzeka się, że nie dostała ani grosza za zorganizowanie zbiórki, ponieważ wszystkie pieniądze są przelewane bezpośrednio na konta organizacji charytatywnych.

Unilad


>>> Ostatnio pisaliśmy o dziewczynie, która wściekła się na faceta z powodu pierścionka zaręczynowego

25

Oglądany: 113467x | Komentarzy: 192 | Okejek: 322 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.05

26.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało