Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Conan O'Brien - gadki wybrane VI

21 601  
1   16  
A teraz specjalnie dla bojowników, na żywo: Conan O’Brien!

Podczas ostatniej wycieczki do Paryża Tom Cruise i Katie Holmes nabili 30 000 $ rachunek za hotel. Cruise tak się wściekł na Katie, że wykrzyczał: "Potrącę Ci to z tego co Ci płacę!".

* * * * *

Niemiecka armia zezwoliła na noszenie kucyków i długich włosów. Teraz większość rekrutów pochodzi z New Jersey.

* * * * *

Kid Rock będzie musiał chodzić na specjalne, uspokajające kursy za pobicie mężczyzny w klubie ze striptizem. Sędzia powiedział: "Stary, najwyraźniej masz problem, jeśli jesteś w klubie ze striptizem i masz zły nastrój..."

* * * * *

W Japoni 95-latek pobił rekord dla jego kategorii wiekowej w biegu na 100 metrów. Niestety, na mecie taśma z napisem finish złamała go w pół.

* * * * *

Wczoraj, Bush ogłosił, że jedzie odwiedzić Wietnam. Prezydent powiedział: "To musi być piękne miejsce. Słyszałem, że John McCain spędził tam 5 lat!".

* * * * *

Pracownicy rządowi Kalifornii będą płacić teraz 1 dolara za każdym razem, gdy użyją słowa trudnego do zrozumienia przez podatnika. Gubernator Schwarzenegger wisi im już 50 000!

* * * * *

Podobno Paris Hilton często zdejmuje swój pierścionek zaręczynowy i puszcza wśród znajomych by Ci mogli go przymierzyć. Paris powiedziała: "Chcę by mój pierścionek miał te same doznania co ja..."

* * * * *

Na E-Bay’u można kupić tosta, który przypomina Michael’a Jacksona. Eksperci twierdzą, że to pierwszy na świecie chleb, który został włożony czarny do tostera, a wyszedł z niego biały.

* * * * *
 
Michael Jackson wściekł się, gdy mu powiedziono, że zgubiono jego paszport. Krzyczał: "Nie mogę używać starego - on jest wystawiony na jakiegoś czarnucha!"

* * * * *

Bush zapowiedział, że jego plan podniesie stopę życiową Amerykanów. Prezydent dodał: Mój plan jest genialny i pomoże Ci nie zależnie od tego czy jesteś miliarderem czy bilionerem...".

* * * * *

Dzisiaj jest ostatni mecz finałów NBA między San Antonio Spurs, a Detroit Pistons. Nagrywamy to wcześniej więc powiem tak: San Antonio - wygracie czy przegracie, to i tak mieliście piękny sezon, Detroit - wygracie czy przegracie, to i tak mi przykro, że mieszkacie w Detroit...

* * * * *

Firma Mattel ogłosiła casting na osoby do musicalu Barbie. Wreszcie musical odpowie nam na pytanie czy może być coś bardziej gejowskiego niż Ken...

* * * * *

Naukowcy ogłosili, że dieta bogata w ziarna soi i sos sojowy może spowodować obniżenie płodności mężczyzn. Co tłumaczy niską populację w Chinach.

* * * * *

Wszyscy byli zaskoczeni, gdy ogłoszono, że gospodarzem Olimpiady w 2012 roku będzie Londyn, zamiast mocno faworyzowanego Paryża. Francuzi już teraz mówią, że to jest ich największa porażka od czasu każdej ostatniej wojny...

* * * * *

Warner Brothers ogłosiło, że wypuszczą "Czarnoksięznikaz krainy Oz" na 3 płytach CD. Mają kosztować 40$. Może to nie jest tanio, ale to i tak najtańszy sposób, aby powiedzieć rodzicom, że jesteś gejem...

A tutaj znajdziesz wcześniejsze odcinki

 


Oglądany: 21601x | Komentarzy: 16 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

08.12

07.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało