Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Aktorzy, którzy odrzucili role w produkcjach, które okazały się przebojem

82 034  
219   30  
Niezależnie, czy jest się słynnym aktorem, czy wykonuje się najzwyklejszą pracę na świecie, decyzja o przyjęciu lub odrzuceniu propozycji pracy może zadecydować o dalszym życiu i dalszej ścieżce kariery. Te słynne aktorki i ci aktorzy powiedzieli "pass" na propozycję zagrania w produkcjach, które okazały się przebojami.

#1. Téa Leoni


Aktorka dostała dwie propozycje ról w tym samym momencie. Trudny wybór dla każdego pracownika. Osiołkowi w żłoby dano - "Przyjaciele" i "Naga prawda". Leoni podjęła męską decyzję i zdecydowała się na drugą opcję. "Przyjaciół" można lubić lub nienawidzić, ale każdy o nich słyszał, a "Naga prawda"? Cóż...

#2. Pamela Anderson


Znana (kiedyś) blondyna miała być twarzą (i pewnie nie tylko)... agentki Dany Scully z serialu "Z archiwum X". Aktorka stwierdziła jednak, że scenariusz nie jest zbyt porywający i nie chciała się w niego angażować.

#3. Tomer Sisley


To jest dopiero ciekawy przypadek. Sisney odmówił zagrania w "Grze o tron"... DWA RAZY! Najpierw zaproponowano mu rolę Oberyna, następnie miał dostać jakąś mniej istotną rolę, ale ją również odrzucił.

#4. Halle Berry


Piękna aktorka mogła zagrać agentkę CIA Carrie Mathison w serialu "Homeland". Po zapoznaniu się ze scenariuszami zdecydowała się jednak poświęcić swój czas serialowi "Extant: Przetrwanie". Mimo że reżyserem był sam Spielberg, serial zakończył się po dwóch sezonach, "Homeland" ma już zapowiedź 8. sezonu.

#5. Michael Keaton


Keaton miał zagrać Jacka w "Zaginionych", ale twórcy serialu tak długo rozważali, czy postać ma przeżyć dłuższy czas, czy należy ją uśmiercić, że aktor się zdenerwował i zerwał współpracę. Szczęśliwie dla niego zaraz później wystąpił w filmach "Birdman" i "Spotlight", które zostały bardzo dobrze przyjęte.

#6. Courteney Cox


Cox miała zagrać Susan Mayer w "Gotowych na wszystko", aczkolwiek tutaj nie było kwestii złego wyboru aktorki, a raczej sytuacji życiowej. Cox w tym czasie była w ciąży i producenci oddali rolę Teri Hatcher, dla której był to powrót do branży i pierwszy sukces po "Jutro nie umiera nigdy" w 1997.

#7. Katie Holmes


Niespodzianka - Katie miała zagrać... Buffy! Słynną nastoletnią łowcę wampirów. Aktorka jednak odmówiła, ponieważ najpierw chciała skończyć szkołę. Nie można jej potępiać za ten wybór, wręcz należy go gorąco pochwalić. I tak Sarah Michelle Gellar została najsłynniejszym pogromcą wampirów.

#8. John Cusack


Mało brakowało, a Cusack zostałby Walterem White'em w "Breaking Bad". Co prawda scenarzyści pisali rolę z myślą o Bryanie Cranstonie, ale producenci bardziej stawiali na gwiazdy lat 90. i najpierw zaproponowali rolę Cusackowi i Matthew Broderickowi. Obaj odrzucili propozycję i tak słynnym White'em został Cranston.
12

Oglądany: 82034x | Komentarzy: 30 | Okejek: 219 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.10

19.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało