Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Orange Flex teraz dostępne także z ofertą dla rodzin – sprawdź czym jest Flex Rodzina

1 305  
0   1  
Orange Flex nie przestaje zaskakiwać. Ta innowacyjna oferta wniosła na rynek telko powiew świeżości, wprowadzając wiele nowoczesnych i ciekawych rozwiązań. Teraz przychodzi z całkiem nową ofertą stworzoną z myślą o rodzinach. W ofercie Flex Rodzina możesz mieć nawet 6 numerów, od 15 zł miesięcznie! Na czym polega nowa propozycja Orange Flex? Jak można ją aktywować?

Czym jest Orange Flex? Przypominamy!

Orange Flex to oferta, która pojawiła się na rynku w maju br. i od razu wprowadziła niezłe zamieszanie. To dlatego, że wniosła do branży telekomunikacyjnej sporo nowości.
Przypominamy: Orange Flex jest ofertą komórkowa, zamkniętą w aplikacji mobilnej, za pomocą której możemy założyć swoje konto (również przenieść numer), zamówić kartę SIM, a następnie zarządzać swoim Planem i pakietami dodatkowymi. W Orange Flex nie wiąże nas żadna długoterminowa umowa, a płatności odbywają się w modelu subskrypcyjnym. Ponadto, możemy dowolnie zmieniać swój Plan w zależności od potrzeb oraz korzystać z dodatkowych pakietów umożliwiających korzystanie z wybranych serwisów muzycznych i filmowych, bez wykorzystywania gigabajtów z pakietu.

W Orange Flex mamy do wyboru cztery Plany. Każdy z nich zawiera nielimitowane rozmowy, sms-y i mms-y w Polsce i w roamingu w UE, a także tzw. Social Pass, czyli pakiet, który pozwala na korzystanie z mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Snapchat, TikTok, Twitter, Pinterest, Viber, WhatsApp oraz Messenger, bez zużywania gigabajtów dostępnych w Planie.

Plany różnią się między sobą ilością dostępnych gigabajtów do wykorzystania:
  • 15 GB - Plan za 25 zł
  • 30 GB – Plan za 30 zł
  • 50 GB – Plan za 50 zł
  • 100 GB – Plan za 80 zł.
W nowej ofercie Flex Rodzina nowością jest piąty Plan, zawierający nielimitowane rozmowy, sms-y i mms-y w Polsce i UE w cenie 15 zł miesięcznie! Plan ten nie zawiera paczki gigabajtów , ale z pomocą może przyjść funkcja „Przekaż GB”, w której bezpłatnie możesz przekazać swój transfer danych innym użytkownikom Orange Flex. Najmłodszy Plan jest dostępny wyłącznie w ofercie Flex Rodzina.

Czym jest Flex Rodzina?

Flex Rodzina to nowa opcja, która pozwoli Ci dodać nawet pięć kolejnych numerów, dla Twoich bliskich, już od 15 zł miesięcznie! Dzięki temu, wszystko będziesz mieć w jednym miejscu, co pozwoli na łatwe kontrolowanie wydatków i wykorzystania usług
Ponadto, nowa funkcja „zapytaj o zakup”, sprawi, że otrzymasz powiadomienie, jeżeli ktoś z członków Twojej rodziny będzie chciał zakupić dodatkowe pakiety czy Passy i będziesz mógł zdecydować czy pozwolić na ich zakup. Funkcję możesz włączać i wyłączać dowolnie, dla wybranych osób z Rodziny.

Jak założyć Flex Rodzinę?

Jeżeli jesteś już w Orange Flex, wystarczy, że zalogujesz się do swojej aplikacji, a następnie dodasz pierwszą osobę do Flex Rodziny. Na początku wybierasz Plan, później numer, a następnie aktywujesz ofertę –podobnie, jak gdy rejestrowałeś się w aplikacji po raz pierwszy, tylko szybciej bo omija Cię krok dodania karty płatniczej oraz potwierdzenie tożsamości.
Jeżeli nie jesteś jeszcze w Orange Flex, czas to zmienić! Pobierz aplikację mobilną Orange Flex, zarejestruj się, wybierz swój Plan, przenieś numer telefonu z innej sieci lub wybierz całkiem nowy, następnie zamów kartę SIM (lub odbierz osobiście w jednym z salonów lub punktów sprzedaży) i potwierdź swoją tożsamość za pomocą zdjęcia wybranego dokumentu tożsamości oraz swojego selfie.

Ostatni krok to dodanie karty płatniczej. Po aktywacji usługi od razu możesz rozpocząć tworzenie Rodziny w Orange Flex.

Flex Rodzina to bez wątpienia coś, na co czekaliśmy.
4

Oglądany: 1305x | Komentarzy: 1 | Okejek: 0 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

30.03

29.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało