Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najlepsze transformacje ubogich ludzi, którym dentysta z dobrym sercem pomógł za darmo

60 400  
140   41  
Te zdjęcia udowadniają, że dobry dentysta jest w stanie zdziałać więcej niż najlepszy coach i przywrócić pewność siebie każdemu człowiekowi. Felipe Rossi jeździ po świecie i pomaga najuboższym, których nie stać na sfinansowanie własnego leczenia.

#1.

Brazylijski stomatolog Felipe Rossi, założyciel fundacji Por1sorriso, podróżuje po świecie wraz z kolegami i naprawia nie tylko uśmiechy najuboższych ludzi, ale przy okazji reperuje również ich pewność siebie i poczucie własnej wartości.

#2.

#3.

Według danych Por1sorriso zrzesza ponoć ponad 4000 wolontariuszy na całym świecie, którzy docierają do różnych zakątków globu, aby nieść pomoc najuboższym.

#4.

#5.

Niestety nie wszyscy są tak uparci i mają tyle hartu ducha, aby radzić sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Jest to bardzo wymagająca praca, która potrafi bardzo mocno doświadczyć wolontariuszy.

#6.

#7.

Dlatego 4000 to tylko liczba, która nie odzwierciedla rzeczywistości. Zarejestrowany wolontariusz to nie wolontariusz, który czynnie pomaga i jeździ po świecie.

#8.

#9.

Jedna z osób, które otrzymały pomoc, wyznała, że proteza zmieniła całe jej życie. Było dużo bólu, dziąsła często nie chciały się goić, jednak kobieta twierdzi, że było warto.

#10.

#11.

Żaliła się, że nie mogła pozwolić sobie na jedzenie jej ulubionych przekąsek, takich jak jabłka czy świeże sałatki. To jednak nic w porównaniu z poczuciem własnej wartości, które u potrzebującej stało na bardzo niskim poziomie.

#12.

#13.

#14.

Kobieta po wszystkim popłakała się i nie mogła przestać się uśmiechać. W końcu nie wstydziła się otwierać ust przy obcych ludziach, dzięki czemu miała chęć zrobić coś ze swoim życiem.

#15.

#16.

Takich przykładów jest tutaj bardzo wiele, wystarczy pewnie tylko zapytać jedną z osób, która otrzymała bezinteresowną pomoc.

#17.

#18.

Interwencja dentysty często potrafi zdziałać więcej niż najlepsze szkolenie u pierwszej klasy trenera personalnego.

#19.

#20.

Warto również dodać, że zdrowe i lśniące zęby to nie tylko kwestia ładnego wyglądu.

#21.

#22.

To również mniej chorób i ogólna lepsza kondycja całego organizmu.

#23.

#24.

#25.

#26.

#27.

#28.

#29.

#30.

#31.

6

Oglądany: 60400x | Komentarzy: 41 | Okejek: 140 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.11

20.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało