Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Nie uwierzycie, ale te wszystkie kostiumy zostały zrobione na szydełku

21 947  
128   9  
Szydełkowanie może wydawać się nudne, jednak w rękach odpowiedniej osoby może zmienić się w prawdziwą Sztukę (przez duże S). Taką właśnie osobą jest Stephanie - matka kilku brzdąców, która każdego roku dzierga im pełne stroje na Halloween.

#1. Pełny kostium ksenomorfa

Stephanie Pokorny to znana w internecie mistrzyni szydełkowania. Kobieta jest również matką kilku brzdąców, w związku z czym każdego roku sama przygotowuje im stroje z okazji Halloween.

#2. Pogromcy duchów z drugiej strony

Jej kreacje inspirowane są czasami własnego dzieciństwa. Inspiracje czerpie najczęściej z kultowych filmów lub seriali z lat 80. i 90. jednocześnie starając się, aby były one atrakcyjne również dla współczesnych dzieci.

#3. Predator

Kobieta sama tworzy projekty i sama je realizuje. Wszystkie elementy są robione za pomocą szydełka i są w 100% autentyczne.

#4. Pennywise z To

Niemal każdy z jej kostiumów staje się prawdziwym hitem w internecie. Użytkownicy pokochali twórczość Stephanie, co nie powinno nikogo dziwić.

#5. Szkieletor (ten z serialu animowanego He-Man)

Nawet taka postać, jak zapomniany przeze większość Szkieletor z bajki zatytułowanej He-Man potrafi robić niezłe wrażenie.

#6. Harry Potter

Nie brakuje również nieco bardziej aktualnych inspiracji, jak na przykład ten tutaj kostium Harry'ego Pottera.

#7. ET (go home)

Nie wszystkie stroje są rozpoznawalne na pierwszy rzut oka (przynajmniej dla mnie). Nad tym tutaj ET musiałem się chwilę zastanowić.

#8. Krasnal ogrodowy

Nie wszystkie stroje są też inspirowane konkretnymi postaciami. Czasem to po prostu krasnal.

#9. Papa Smerf

Stephanie sama przyznała, że w czasach jej młodości matka również przygotowywała im stroje z okazji Halloween. Dlatego kobieta cieszy się, że może kultywować tę tradycję i sprawiać radość swoim pociechom.

#10. Człowiek pizza

Twórczyni kostiumów twierdzi, że dzieci same wymyślają stroje na dany rok dla siebie, a ona je tylko wykonuje. Podobno w trakcie tworzenie bardzo często przychodzą do matki i zniecierpliwione pytają, czy ich kostium jest już gotowy.

#11. Jason Voorhees

Trzeba przyznać, że nawet najbardziej przerażające maski robią się znacznie bardziej łagodne, kiedy tworzy się je za pomocą szydełka.
1

Oglądany: 21947x | Komentarzy: 9 | Okejek: 128 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.11

14.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało