Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

KOŃkurs na UŚMIECH ROKU 2005

42 643  
2   58  
Witamy w dorocznym KOŃkursie organizowanym przez nasz serwis na UŚMIECH ROKU! Oto finał edycji 2005! 

W tym roku kandydatów było wielu, a wybór bardzo trudny. Po wielogodzinnych naradach Jury Redakcyjne zakwalifikowało do finału 3 (słownie: trzech) kandydatów. Oto Oni:

Kandydat nr 1:

Niesamowita osobowość telewizyjna, wkrótce nawet dobranocki bez niego nie zobaczymy. Popularnością zaczął ostatnio doganiać nawet Rysia z Klanu. Czy wkrótce zobaczymy go również w Klanie? Oto on:
Zobacz coś jeszcze lepszego!


Kandydat nr 2:


Przedstawiciel młodego pokolenia polityki, pewny siebie i swoich przekonań, gotów iść po trupach aby całkowicie zakazać w naszym kraju aborcji. Niektórzy mu mówią "Głową muru nie przebijesz", a on wali i wali, co widać na załączonym obrazku:
Zobacz coś jeszcze lepszego!


Kandydat nr 3:

Po prostu Macho! Obiekt pożądania wszystkich kobiet! Nie kochają go tylko te, którym bojówki młodzieżowe jego partii zakłóciły niedawno paradę w Warszawie. Wzdychają do niego wszystkie od nastolatek po babcie w moherowych beretach. A oto on sam: 
Zobacz coś jeszcze lepszego!

I teraz można głosować wysyłając smsa na nr...    Głosy już podliczone... I tak wiemy na kogo byście głosowali... ;)I ogłaszamy, że...

Zwycięzcą KOŃkursu na UŚMIECH ROKU 2005

zostaje nieoczekiwanie:

 

Zobacz coś jeszcze lepszego!
Nagrodę - worek suchego chleba oraz kilogram cukru w kostkach - wyślemy pocztą...     Oglądany: 42643x | Komentarzy: 58 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.10

21.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało