Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Seksualne wynurzenia Kylie Jenner

100 571  
170   109  
W dzisiejszym odcinku o tym, dlaczego zdaniem Kylie Jenner macierzyństwo i seksualność mogą współistnieć. Będzie też o znanym piosenkarzu, który zmienił tożsamość płciową. Jest teraz facetem czy laską?

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Joe Monster

#1. Odważne słowa znanej aktorki: "Nie da się pokochać cudzych dzieci"

Anna Korcz znana jest przede wszystkim z roli w tasiemcu "Na Wspólnej". Ostatnio aktorka wypowiedziała się na temat patchworkowej rodziny. Nawiązała do dzieci swojego obecnego męża, które pochodzą z jego pierwszego związku.
Niestety, nie da się pokochać cudzych dzieci. No chyba że ktoś nie ma własnych, wtedy co innego. Dzieci Pawła bardzo lubię, ale gdybym powiedziała, że je kocham, to bym skłamała. Paweł też nigdy nie pokocha moich córek. Tak się nie da.

Anna Korcz zasłynęła również wieloletnią sądową batalią z restauracją, która mieściła się pod jej mieszkaniem. Oskarżała właściciela o hałas i smród dochodzący z wentylacji.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Joe Monster

#2. Kaczyński mówi o konieczności obrony polskiej rodziny przed ideologiczną ofensywą

W niedzielę Jarosław Kaczyński wystąpił na konwencji PiS we Wrocławiu. Swoją przemową dał wszystkim do zrozumienia, że jego partia zamierza podążać utartym szlakiem walki ze wszystkim, co odmienne od wyznawanych przez prawicowych polityków tradycyjnych wartości.
Kwestionowane są zarówno te elementy dotyczące samej rodziny, twierdzi się, że jest ona instytucją opresji, w szczególności w stosunku do kobiet i dzieci, kwestionowany nawet jest naturalny i oczywisty z punktu widzenia biologicznego podział (...) między dwoma płciami, między kobietami a mężczyznami. Nie możemy pozwolić na to, by ta specyficznego rodzaju ideologia opanowała także Polskę - chociaż próbuje. Musimy obronić polską rodzinę przed biedą, niedostatkiem, niemożliwością uzyskiwania równych szans, ale musimy ją obronić także przed tą groźną, ideologiczną ofensywą. Ofensywą, którą podejmują także nasi polityczni przeciwnicy, jedni wprost, drudzy na zasadzie "raz tak, raz tak" (...), a trzeci przebrali się w owczą skórę, chociaż jeszcze niedawno ich zęby kłapały podczas różnego rodzaju spotkań i maszerowali pod tym sztandarem tęczowym. (...) Nawet gdyby w każdym innym miejscu, w każdy innym kraju ta kultura, którą kwestionujemy, zwyciężyła, w Polsce ona zwyciężyć nie może.

Według najnowszych sondaży na Prawo i Sprawiedliwość chce zagłosować nawet 45% Polaków.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Joe Monster

#3. Artystka po raz pierwszy wypowiedziała się po pedofilskim skandalu ze swoim ojcem

Maria Sadowska to uznana piosenkarka i reżyserka, która ostatnimi czasy znana była głównie jako córka oskarżonego o pedofilię pianisty i kompozytora Krzysztofa Sadowskiego. Artystka postanowiła w końcu odnieść się do sprawy i podziękować wszystkim za wsparcie:
Kochani! To były dla mnie najgorsze dwa miesiące mojego życia. Nikomu nie życzę, żeby musiał przechodzić przez takie piekło. Niespodziewanie, z dnia na dzień całe twoje dotychczasowe życie leży w gruzach... Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tym czarnych chwilach. Nie wiedziałam, że jest Was aż tylu! Mówią „przyjaciół poznaje się w biedzie”, ja więc jestem człowiekiem szczęśliwym, bo jednak otoczonym wspaniałymi przyjaciółmi. Dzięki Wam mogę stać z podniesioną głową. Życie toczy się dalej, a ja muszę się podnieść nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla moich ukochanych dzieci i męża. Nie pierwszy raz muzyka, film, tworzenie, bycie kreatywnym ratuje mi życie. Tak więc wracam do tego, co potrafię robić najlepiej. Dziś pierwszy raz, z duszą na ramieniu i z drżeniem serca, wychodzę znów na scenę...

Internauci wytknęli Sadowskiej hipokryzję. Zauważają, że we wpisie nie wypowiedziała się ani razu na temat swojego ojca i jego domniemanych ofiar.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Joe Monster

#4. Gwiazdor postanowił zmienić tożsamość płciową. Mówi, jak powinno się do niego zwracać

Piosenkarz Sam Smith napisał do swoich fanów na Instagramie z prośbą o to, by od teraz zwracali się do niego per "oni/ich".
Dzisiejszy dzień jest dniem bardzo szczęśliwym. Dzisiaj postanowiłem, by wszyscy zwracali się do mnie zaimkami oni/ich. Całe życie toczyłem walkę z moją tożsamością płciową. Będę celebrował to, kim jestem w środku i na zewnątrz. Mam niezwykły przywilej, że jestem otoczony osobami, które mnie wspierają w tej niezwykłej decyzji. Zdaję sobie sprawę z tego, że ta decyzja będzie skutkowała wieloma pomyłkami innych osób oraz niepewności, w jaki sposób mają się do mnie zwracać personalnie. Proszę, jednak postarajcie się. Mam nadzieję, że zobaczycie mnie takim, jakim ja widzę siebie. Dziękuję. PS. Nie jestem jeszcze na etapie, by elokwentnie mówić o tym, co to znaczy nie być binarnym, ale nie mogę się doczekać dnia, w którym będę gotowy.

Sam Smith jest zadeklarowanym homoseksualistą. Na swoim koncie ma m.in. Oscara za piosenkę do filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Joe Monster

#5. Jarosław Wałęsa wypowiedział się na temat choroby córki. "Nigdy się tak nie bałem"

W marcu córka polityka musiała przejść trudną operację serca. Teraz Wałęsa wraca wspomnieniami do tamtych wydarzeń i opowiada o bolesnych przeżyciach:
Nigdy się tak nie bałem. Miałem natłok myśli, chaos emocjonalny. Człowiek próbuje to racjonalizować. Trzymając jednak takie małe ciałko na rękach i słysząc, że to operacja na otwartym sercu, jest przerażony.

Jarosław Wałęsa dodaje, że musiało upłynąć sporo czasu, nim ponownie przytulił córkę:
Musiał minąć tydzień, dwa… Starałem się wszystko robić przy niej tak, by nie zagrozić jej własnym oddechem. Ale była taka niesamowita, że bardzo szybko dochodziła do siebie.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a dziewczynkę rozpiera dziś energia.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Joe Monster

#6. Szokująca lekcja religii w Krośnie. "Zwolennicy gender eksperymentują na dzieciach"

O sprawie informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Uczniowie II LO w Krośnie mieli wziąć udział w skandalicznej katechezie, podczas której ksiądz porównywał osoby transseksualne do "mężczyzny, który wymyślił sobie, że jest psem".
Wnioski, które przedstawił ksiądz dzieciom były takie, że z transseksualizmu trzeba leczyć w szpitalu psychiatrycznym, bo mają "zmiany w mózgu".

Ponadto opowiadał, że osoby transpłciowe „okaleczają swoje ciało”, „LGBT to ruch opłacany przez sekty”, „Robert Biedroń nie jest gejem, tylko udaje, aby zdobyć głosy”.

Uczniowie byli zszokowani rozmiarami nienawiści i nieuctwa księdza.

Na profilu zamieszczono też zdjęcie notatek jednego z uczniów. Pisał to, co dyktował mu ksiądz. Ośrodek wysłał pismo do dyrekcji szkoły. Przewiduje też podjęcie kroków prawnych przeciwko katechecie.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Joe Monster

#7. Kylie Jenner przekonuje, że macierzyństwo i seksualność mogą współistnieć

Prawdą jest, że gdyby wiele lat temu Kim Kardashian nie zdecydowała się na nakręcenie słynnej seks-taśmy, która "przypadkiem" wyciekła do internetu, o jej młodszej przyrodniej siostrze nikt by dziś nie słyszał. Obecnie Kylie Jenner jest szczęśliwą mamą i najmłodszą miliarderką na świecie. Niedawno celebrytka udzieliła wywiadu swojemu partnerowi, Travisowi Scottowi. Rozmowa ukazała się w magazynie Playboy. Kylie wypowiedziała się m.in. na temat życia seksualnego młodych rodziców. Jej zdaniem bzdurą są wszelkie teorie głoszące, że przyjście na świat dziecka niszczy namiętność między partnerami.
Wielu ludzi twierdzi, że przez pojawienie się dziecka cierpi życie seksualne, ale ja mam zupełnie przeciwne doświadczenia. Chyba udowodniliśmy, że ta teoria jest nieprawdziwa. Uświadamiasz mi, że macierzyństwo i seksualność mogą współistnieć. To, że cieszysz się swoją seksualnością nie oznacza, że jesteś złą matką. Można być dobrą matką i być sexy.


Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Joe Monster

>>> Ostatnio pisaliśmy o tym, że James Bond powinien w końcu zostać kobietą

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
74

Oglądany: 100571x | Komentarzy: 109 | Okejek: 170 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.01

17.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało