Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Oto 10 najbogatszych komików na świecie!

56 575  
132   53  
Poczucie humoru to cenna cecha. Mogą Wam coś o tym powiedzieć komicy z poniższej listy. Zobaczmy, ile warte są ich dowcipy...

#10. Joe Rogan

1

Wartość netto: 25 milionów dolarów

Joe Rogan zasłynął ze swojej wszechstronności. Znany jest między innymi jako komentator walk UFC, autor niezwykle popularnego podcastu oraz stand-upu. Nadal co tydzień występuje w roli komika, co jest szczególnie chwalebne biorąc pod uwagę fakt, jak wiele innych rzeczy robi na co dzień.

#9. Jim Gaffigan


Wartość netto: 30,5 miliona dolarów

Gaffigan ma na swoim koncie kilka pojedynczych programów na Netfliksie. W telewizji TV Land pojawił się też jego autorski, pozytywnie odebrany serial - "The Jim Gaffigan Show".

#8. Amy Schumer


Wartość netto: 37,5 miliona dolarów

Kariera Amy Schumer ruszyła z kopyta po tym, jak wystąpiła w programie "Last Comic Standing". Od 2010 roku można ją zobaczyć w Comedy Central, regularnie pojawia się w przeróżnych programach komediowych. Napisała nawet książkę.

#7. Louis C.K.

4

Wartość netto: 52 miliony dolarów

Louis ma za sobą dość trudny okres i wygląda na to, że szczyt kariery ma już za sobą. Do niedawna brylował jednak w świecie komedii, występując w licznych programach telewizyjnych, na Netfliksie i w filmach.

#6. Dave ChapelleWartość netto: 75 milionów dolarów

Chapelle to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na tej liście. Jego kariera ruszyła dość wcześnie. Współtworzył film "Half Baked" i zasłynął z popularnej serii "Chapelle's Show".

Odrzucił jednak lukratywną ofertę kontynuowania swojego serialu i przez jakiś czas trzymał się z dala od błysku fleszy. Niedawno podpisał kontrakt z Netfliksem, opiewający na 60 milionów dolarów.

#5. Ricky Gervais

6

Wartość netto: 99 milionów dolarów

Brytyjski komik zyskał na popularności po występie w oryginale "The Office" w 2001 roku. Dziś jest producentem, scenarzystą i aktorem filmowym. Odniósł spory sukces w branży rozrywkowej.

#4. Chris Rock


Wartość netto: 100 milionów dolarów

Chris Rock zaczął od występu w "Saturday Night Live" i krótko później dostał fuchę w HBO. Kupę kasy zarobił potem na filmach takich jak "Zabójcza broń" czy "Wykiwać klawisza".

#3. Terry Fator


Wartość netto: 120 milionów dolarów

Jego nazwisko może być dla wielu z was obce. Terry Fator to brzuchomówca, który wygrał drugą serię amerykańskiej wersji programu "Mam talent", przygarniając w ten sposób nagrodę główną w wysokości miliona dolarów.

W ciągu kilku miesięcy podpisał pięcioletni kontrakt na 100 milionów dolarów z hotelem i kasynem Mirage w Las Vegas, stając się główną atrakcją przybytku.

#2. Kevin Hart


Wartość netto: 130 milionów dolarów

Hart zaczął swoją karierę z przytupem i do tej pory nie zwolnił tempa. Po raz pierwszy na scenę komediową wszedł w 2009 roku. Zdobył sławę w Hollywood, występując w wielu filmach, między innymi w "Jumanji: przygoda w dżungli" czy "Cienki Bolek".

#1. Jerry SeinfeldWartość netto: 920 milionów dolarów

Jerry zarobił górę pieniędzy na swoim serialu pod tytułem "Seinfeld", współtworzonym z Larrym Davidem. To właśnie tantiemy z tego programu sprawiły, że jego wartość jest szacowana na tak bajońskie sumy.

Kolejną kupę kasy zarobił na swoich stand-upach oraz dzięki nowemu serialowi: "Comedians in Cars Getting Coffee".
12

Oglądany: 56575x | Komentarzy: 53 | Okejek: 132 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.10

13.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało