Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - 18-latka z Tindera zafundowała facetowi piekło

143 923  
365   281  
W dzisiejszym odcinku o Ashleigh, która poznała w internecie potencjalnego kochanka. Sytuacja szybko wymknęła się spod kontroli.

#1. Kandydatka PiS-u do Sejmu reklamuje się na plakatach jako mieszkanka kilku miast

Olga Kołoszczyk ma 14 miejsce na liście PiS w swoim okręgu wyborczym. Kobieta prowadzi obecnie aktywną kampanię wyborczą, w ramach której zawiesza swoje plakaty w kilku miastach. Karol Rajewski, były burmistrz Błaszek zauważył, że Kołoszczyk dobiera sobie miejsce pochodzenia w zależności od miejscowości, w której wiesza dany plakat.
Moralność w PiS... Kandydatka z... no właśnie, skąd?
Mieszkańcy wielu miejscowości w regionie przecierają oczy ze zdumienia widząc banery pewnej mieszkanki gminy Błaszki.
Jedynie ponoć ludzi z WARTY nic już nie jest w stanie zdziwić...

Skąd jesteś, pani Olgo?#2. Gigantyczna cena podręczników szkolnych. Rodzice rozkładają bezradnie ręce

W ostatnich dniach w sieci furorę robi rachunek za podręczniki do I klasy liceum po podstawówce. Kwota jest oszałamiająca:Zdjęcie udostępniła między innymi Dorota Zawadzka, znana niegdyś jako Superniania. Internauci zachodzą w głowę, jak można płacić tyle za książki. Rodzice licealistów spieszą z odpowiedzią - korzystanie z używanych podręczników nie wchodzi w grę, ponieważ w wyniku reformy edukacji wprowadzono nową podstawę programową, która wymagała napisania podręczników od nowa. Rodzicom nie pozostaje nic innego, jak zacisnąć zęby i płacić majątek za widzimisię polityków.

#3. Tak wygląda plaża w Mielnie po sezonie. Brud, pety i śmieci

Internauta wybrał się na spacer wzdłuż plaży w Mielnie, gdzie sezon wakacyjny dobiegł końca. Nie ma już na niej tłumów turystów, ale są za to setki petów i śmieci, których nikomu nie chciało się posprzątać:

https://youtu.be/tS1bWphDTzs
Tak właśnie wypoczywają Polacy.

#4. Katechetka uczy podopiecznych tolerancji. "Gej często jest pedofilem, częściej niż biseksualista"

Robert Biedroń opublikował na Facebooku krótki filmik, który podesłał mu jeden z czytelników. Widzimy na nim fragment lekcji religii i katechetkę wypisującą na tablicy przepełnione nietolerancją hasła:Internauci szybko zauważyli, że "dedukując dalej, w Kościele można spotkać spory odsetek gejów". Z kolei użytkownik portalu Wykop postanowił obalić twierdzenia nauczycielki, posiłkując się badaniami naukowymi:
Liczba heteroseksualistów w Polsce: 17 714 400
Liczba homoseksualistów w Polsce: 885 720
Liczba pedofilów w Polsce (1% ze wszystkich mężczyzn): 186 001

Liczba heteroseksualnych pedofilów: 170 501
Liczba homoseksualnych pedofilów: 15 500
Odsetek pedofilów wśród heteroseksualistów: 0,963%
Odsetek pedofilów wśród homoseksualistów: 1,75%.

Nie wiadomo, z jakich danych korzystała pani katechetka...

#5. Zapłaciła fortunę za kebaba. Właściciele lokalu nie chcą oddać jej pieniędzy

Laura Ziff ze Stanów Zjednoczonych nie będzie miło wspominać wyjazdu do Jerozolimy. Kobieta wybrała się do restauracji z kebsem i w wyniku "pomyłki" właścicieli zapłaciła aż... 2900 dolarów. Swoją historię opowiedziała na Facebooku, prosząc internautów o pomoc:
Czy ktoś może podać mi adres restauracji na prawo od bramy Jaffa, o nazwie »Old City Shawarma«? Możliwe, że lokal ma inną nazwę w języku hebrajskim. Właściciele Adam i Jacob Karkash popełnili błąd w moim rachunku. Zapłaciłam blisko 2900 dolarów za talerz szarmy.

Kobieta dostała zapewnienie, że otrzyma pieniądze do 12 sierpnia. Mijały jednak kolejne dni, a przelewu jak nie było, tak nie ma. Właściciele knajpy zapewnili Amerykankę, że próbują rozwiązać problem, ale póki co Laura nie potwierdziła, że otrzymała zwrot. Kobieta prędko nie zje kolejnego kebaba...#6. Agresywny 8-latek z Ustki pobił dwie nauczycielki

Dramatyczne sceny rozegrały się w jednej z sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej nr 3 w Ustce. Nauczycielka miała kilka razy upomnieć ucznia, który przeszkadzał jej w prowadzeniu zajęć. Gdy chłopiec podszedł do drzwi i próbował wyjść z sali, kobieta miała go chwycić za rękę. Doszło do szarpaniny:
Chłopiec uderzył ją pięścią w brzuch. Przybiegła jeszcze druga pani, która usłyszała krzyki i ta również został pobita. Dzieci opowiadają, że miał ją uderzyć w głowę
- miał powiedzieć ojciec jednego z uczniów.

Dyrektorka szkoły zapewnia, że agresywnym 8-latkiem zajmuje się już psycholog:
Rodzice przedstawili dokumenty poświadczające, że dziecko jest nadpobudliwe. Sprawa została wyjaśniona. Chłopiec zostaje w klasie. Przyrzekł przy rodzicach, że nie będzie się więcej tak zachowywał. Staramy się temu dziecku pomóc, bo nie jest samo sobie winne, że ma w sobie taka agresję.

Rodzice innych dzieci uważają, że wszystkiemu winne jest połączenie klas, które liczą obecnie około 25-26 uczniów.

#7. Poznała faceta w Internecie. Następnie groziła, że roześle wszystkim jego nagie zdjęcia. Teraz uniknęła więzienia

Ashleigh Wilson znalazła interesujący sposób na szybki zarobek. 18-latka poznała w internecie mężczyznę, z którym zaczęła rozmawiać na wyuzdane tematy. Rozochocony internauta wysłał dziewczynie nagie zdjęcia. Nie spodziewał się, że Ashleigh postanowi wykorzystać je przeciwko niemu. Dziewczyna zaszantażowała mężczyznę, że roześle zdjęcia wszystkim jego znajomym, jeśli nie zapłaci jej 3 tys. dolarów. Nie sądziła, że zostanie zignorowana. Rozwścieczona wysłała fotografie rodzinie, przyjaciołom i znajomym z pracy swojego rozmówcy. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że gdy sprawa trafiła do sądu, Wilson dostała karę... 120 godzin prac społecznych. I tyle.


>>> Ostatnio pisaliśmy o 22-latku, który ożenił się z 11-latką

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
26

Oglądany: 143923x | Komentarzy: 281 | Okejek: 365 osób