Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Dzieci, które przynoszą wstyd swoim znanym rodzicom

165 155  
305   78  
Są sławni, bogaci i mogą mieć wszystko o czym zamarzą. Zamarzyli mieć dzieci. I jak porzekadło niesie - dzieci się nie wybiera. Więc tym sławom trafiły się dzieciaki z piekła rodem.

#1. Montana Fishburne

Ojciec dziewczyny to znany aktor Laurence Fishburne. Dziewczyna poszła w jego ślady i także została aktorką. Czy to powód do wstydu? Trochę tak, bo dziewczyna jest znana szerzej jako Chippy D i jest aktorką kina ślizganego. A w 2017 roku przyłapano ją na jeździe po pijaku, po czym została aresztowana, gdyż okazało się, że to nie jedyny występek dziewczyny.

#2. Nick Hogan

Syn legendy zapasów - Hulka Hogana. Trafił za kratki za spowodowanie wypadku, w którym ucierpiał jego przyjaciel. Na skutek obrażeń chłopak doznał nieodwracalnego uszkodzenia mózgu. Nick Hogan z wypadku wyszedł bez szwanku.

#3. Richard Hilfiger

Rodzina Hilfiger znana jest z kultury oraz wysokiego poziomu obycia w towarzystwie. Tommy Hilfiger to szef firmy odzieżowej, a także uznany projektant mody. Richard Hilfiger to taka zakała rodziny. Wytatuowany, niekulturalny, rozpieszczony i totalnie za nic nie mogący dostosować się do zasad panujących w rodzinie. Został aresztowany za pobicie ochroniarza w nocnym klubie w Miami Beach.

#4. Tallulah Willis

Córka Bruce'a Willysa, czyli aktora, który ma bardzo dobrą reputację w Hollywood. Dziewczynie najwyraźniej ciążyła sława ojca, bo popadła w uzależnienie od narkotyków. Owo uzależnienie i imprezowy styl życia (ponoć by zapomnieć o codzienności) sprawiły, że w 2014 roku Tallulah musiała iść na odwyk.

#5. Nick Brawley

Jego ojciec to Nick Nolte. Czym wsławił się Nick junior? Standardowo - uzależnieniem od narkotyków i pijaństwem. Szalał tak długo, aż został przyłapany na prowadzeniu auta pod wpływem zarówno alkoholu jak i narkotyków.

#6. Redmond O'Neal

Redmond jest synem uwielbianej przez wielu Farrah Fawcett. Nie potrafił pogodzić się ze śmiercią matki, popadł w uzależnienie od kokainy. W końcu stał się dealerem, aż został przyłapany na handlu narkotykami i aresztowany.

#7. Charlie Sheen

Martin Sheen to aniołek w porównaniu do swojego syna Charliego. Ten drugi ma na swoim koncie liczne skandale seksualne, alkoholizm, uzależnienie od narkotyków i mnóstwo zarzutów za użycie przemocy wobec innych. Cóż, Charlie chodzącym ideałem to na pewno nie jest.

#8. Chet Hanks

Syn Toma Hanksa - jednego z najbardziej uwielbianych aktorów w Hollywood. Chet jest narkomanem i to takim, który świata poza narkotykami nie widzi. Niekończące się odwyki zawsze kończą się powrotem do nałogu.

#9. Indio Downey

Jego ojciec Robert Downey Jr też aniołkiem nie był. Syn nie uczył się na błędach ojca i podobnie jak on polubił kokainę. Podobnie jak ojciec trafił do więzienia za posiadanie narkotyków. Teraz już ponoć obaj panowie przygody z narkotykami mają za sobą i są czyści.

#10. Stephanie Rose

Córka Jona Bon Jovi, który jest liderem jednego z największych zespołów ostatnich dziesięcioleci. Córeczka szybko wykorzystała sławę tatusia i doceniła jego pieniądze, bo popadła w uzależnienie od alkoholu i opioidów. W 2012 roku trafiła do szpitala w stanie krytycznym po przedawkowaniu obu substancji. Dziewczynę udało się uratować i ponoć obiecywała, że się poprawi. Jednak na obietnicach się skończyło - nałóg okazuje się silniejszy i co jakiś czas pojawiają się informacje o kolejnym odwyku Stephanie.

#11. Weston Cage

Syn Nicolasa Cage'a był gwiazdą rocka, teraz para się aktorstwem. Ale aniołkiem nie jest. Ostatnio trafił do aresztu pod zarzutem przemocy domowej. Akurat podczas tej kłótni pociął sobie ręce, a piekło urządziła ponoć żona Wrestona. Co do Wrestona, był on leczony psychiatrycznie, ma on za sobą parę sesji, które miały wyleczyć go z agresji. Nie do końca się to udało. Przy okazji parę odwyków związanych z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków też by się na koncie chłopaka znalazło.

#12. Cameron Douglas

Syn Michaela Douglasa odsiaduje obecnie pięcioletni wyrok za posiadanie i sprzedaż narkotyków.

#13. Nate Montana

Syn Joe Montany, legendy amerykańskiego futbolu. Obecnie odsiaduje wyrok za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, ucieczkę przed policją i utrudnianie jej czynności służbowych.

#14. Marcus Jordan

Syn legendarnego Michaela Jordana. No, jego przewinienia wyglądają niewinnie na tej liście. Chłop dał się ponieść w Las Vegas i wydał 35 000 dolarów na imprezy. Imprezy trwały jeden wieczór, potem skończyła się kasa.

#15. Qubilah Shabazz

W 1965 roku była świadkiem zabójstwa ojca Malcolma X przez trzech bandytów z sekty Naród Islamu. Została aresztowana w 1995 r. W związku z rzekomym spiskiem mającym na celu zabicie Louisa Farrakhana, wówczas przywódcy organizacji, która według niej była odpowiedzialna za zabójstwo jej ojca. Uniknęła krat, bowiem zaakceptowała porozumienie w sprawie zarzutów, na mocy którego musiała przejść przez leczenie psychiatryczne i odwyki narkotykowe i alkoholowe.

#16. Al Gore III

Syn Ala Gore'a - zaaresztowany za udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Do więzienia nie poszedł - wybronił się sam. Ale podpadł miejscowej policji, która zaczęła się baczniej przyglądać poczynaniom chłopaka. Szybko został aresztowany pod zarzutem posiadania i handlu narkotykami i tu już tak łatwo nie poszło. Pieniądze rodziny nie pomogły i Al Gore III trafił za kratki.

#17. Track Palin

Jego matką jest Sarah Palin, znana amerykańska polityk, działaczka Partii Republikańskiej. W 2006, w wieku 42 lat, została gubernatorem stanu Alaska, będąc najmłodszą w historii osobą i pierwszą kobietą na tym stanowisku. Wiadomo więc, że Sarrah życzyła by sobie, by jej rodzina była wzorem cnót obywatelskich. Z ideału wyłamał się Track. Został on aresztowany za przemoc domową, której dopuścił się w stosunku do swojej żony. Próbował także popełnić samobójstwo. Póki co wszystko tłumaczy się zespołem stresu pourazowego, powstałego po służbie chłopaka w armii, bowiem jako 18-latek wstąpił on do armii i wkrótce potem został wysłany do Iraku.

#18. Kelly Osbourne

Ozzy Osbourne ikona i legenda muzyki metalowej. Jego życie, to ciąg skandali, bójek i pijaństwa. Czy osobie z taką reputacja można jeszcze narobić obciachu? Okazuje się że tak, bo Kelly odziedziczyła po ojcu hulaszczy tryb życia i prowadzi się dokładnie jak słynny tata, czyli nie najlepiej. Do tego dorzuciła jeszcze parę skandali swoimi wypowiedziami, między innymi takimi, jak ta kierowana do Donalda Trumpa:
Jeśli wyrzucisz wszystkich Latynosów z kraju, kto będzie sprzątał twoją łazienkę, Donaldzie Trump?
Oprócz tego ma na swoim koncie masę odwyków od alkoholu i narkotyków. Generalnie jeśli idzie o materiał na żonę, to nie polecam.

#19. Jaden Smith

Syn Willa Smitha w 2016 roku upozorował własną śmierć. Czemu to zrobił, nie wiadomo. Prawdopodobnie dla chęci zyskania jeszcze większego rozgłosu. Niemniej Jaden Smith żyje do dziś i ma się dobrze.

#20. Donald Trump Jr

Donald Trump jest znany jako osoba politycznie niepoprawna. Mówi to, co myśli i ma wszystkich w nosie. Z majątkiem, jaki ma może sobie na to pozwolić. Syn Trumpa - Donald Trump Jr jeśli idzie o cięty język idzie w ślady ojca. Ponadto nie wylewa za kołnierz. A będąc w stanie upojenia zdarza mu się mówić więcej, niż zamierzał, a także dopuszcza się rękoczynów. Ale by nie robić z niego alkoholika i rozrabiaki, trzeba przyznać, że to kawał porządnego faceta (jak nie jest pijany). Zasiadał on bowiem w Radzie Dyrektorów organizacji charytatywnej Operation Smile, która pomaga dzieciom urodzonym z deformacją twarzy.
17

Oglądany: 165155x | Komentarzy: 78 | Okejek: 305 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.10

19.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało