Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Tak wygląda żona pewnego 22-latka z Iranu

122 681  
276   138  
W dzisiejszym odcinku o zaskakującym ślubie w Iranie. Będzie też o księdzu, który za wyciek ścieków do Wisły oskarża... środowiska LGBT.

Największe obciachy ostatnich dni

#1. Ksiądz uważa, że za wyciek ścieków do Wisły winę ponosi... LGBT

Ksiądz Paweł Bortkiewicz na antenie Radia Maryja zaczął wysnuwać najbardziej dziwaczne teorie, z jakimi ludzkość miała w ostatnim czasie do czynienia. Zasugerował, że awaria warszawskiej oczyszczalni ścieków 27 sierpnia nie była dziełem przypadku, ponieważ dokładnie 3 miesiące wcześniej w Płocku środowiska LGBT ubrały obraz Matki Boskiej Częstochowskiej w tęczę. Bortkiewicz przekonuje, że to nie mógł być zbieg okoliczności.
Można nadać interpretację tym wydarzeniom w ten sposób, że jakaś grupa mieszkańców Płocka zapragnęła niezwykle mocno uhonorować fekalia toalety, naklejając tam najświętsze wizerunki. Skoro tak bardzo pragnęła zwrócić uwagę na nieczystości, to w tej chwili te nieczystości napływają.

Duchowny nawiązał też do trzęsienia ziemi w Los Angeles w roku 1994. Miejsce, w którym znajdowało się epicentrum trzęsienia, było jednocześnie centrum branży p0rno.

Największe obciachy ostatnich dni

#2. Najdroższe piwo w historii. Bolesna chwila przyjemności dziennikarza

Peter Lalor pracuje w Australii jako dziennikarz sportowy. Niedawno mężczyzna przebywał w Manchesterze, gdzie w wolnej chwili postanowił udać się na piwo. Obsługa przypadkiem obciążyła go rachunkiem... 55 262,96 funtów. Lalor zapłacił, bo nie miał przy sobie okularów i nie widział kwoty na terminalu. Co ciekawe transakcja została zaakceptowana. Zaniepokojony dziennikarz postanowił wyjaśnić sprawę z menadżerem lokalu. Ten zapewnił go, że środki wrócą na jego konto. Niestety minęły trzy dni, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. Mało tego - Lalor żali się, że jego konto obciążono opłatą transakcyjną w wysokości 2,499,59 dolarów australijskich. Mężczyzna dostał informację zwrotną od banku - na środki poczeka do 9 dni roboczych. Mimo to zachwala piwo, które jego zdaniem smakowało naprawdę wyśmienicie.

Największe obciachy ostatnich dni

#3. Obrzezała dziecko bez zgody rodziców. Sąd wydał właśnie bulwersujący wyrok

W 2017 roku Martina Obi-Uzom, chrześcijanka pochodzenia nigeryjskiego, dostała pod opiekę rocznego chłopca. 70-latka, która z zawodu była farmaceutką, miała się nim zaopiekować pod nieobecność rodziców, którzy postanowili wyjechać na romantyczny weekend. Martina wykorzystała okazję, by obrzezać malca. Pojechała do Londynu ze znajomym i podała się za matkę dziecka. Po wypełnieniu niezbędnych formalności dziecko zostało poddane zabiegowi obrzezania. Oburzeni rodzice niezwłocznie podali opiekunkę do sądu. Po długiej batalii w końcu wydano wyrok. Absurdalny. Martina nie pójdzie do więzienia. Dostała też w sumie... 1640 funtów kary. Sąd uznał bowiem, że kobieta nie chciała skrzywdzić dziecka, a jedynie wykonać na nim obrzęd religijny. Nie dość, że okaleczyła cudze dziecko, to jeszcze uniknęła kary.

Największe obciachy ostatnich dni

#4. Znowu nie działają ruchome schody na dworcu w Katowicach. Dopiero oddali je do użytku po długiej przerwie

Schody ruchome na katowickim dworcu nie działały ponad dwa lata. Ani miastu, ani kolei, nie paliło się do ich naprawy lub wymiany. Gdy wreszcie 3 września podróżni mogli się nimi przejechać, nikt nie przypuszczał się, że kolejna awaria nastąpi już po dwóch dniach. Użytkownicy Twittera donosili, że przestał działać jeden z ciągów. Na szczęście wczoraj rano schody ruszyły ponownie. Ludzie wolą jednak dmuchać na zimne - nigdy nie wiadomo, czy znowu nie przyjdzie im czekać kolejne dwa lata.

Największe obciachy ostatnich dni

#5. Ścigał pedofilów. Okazało się, że sam jest jednym z nich

Śledczy aresztowali niedawno pedofila, którego tropili w internecie od dwóch lat. Mężczyzna ukrywał się w Białymstoku, skąd korespondował z dziećmi i nakłaniał je do odbywania z nim stosunków płciowych. Co ciekawe 31-latek słynął w rejonie jako "łowca pedofilów". Przez długi czas ujawniał zbrodnie innych, choć sam miał wiele na sumieniu. Policja przypuszcza, że mężczyzna chciał w ten sposób odwrócić od siebie uwagę. Nie udało się. Teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Największe obciachy ostatnich dni

#6. Zostawiły w domu małe dzieci i poszły na imprezę

Ogromną nieodpowiedzialnością wykazały się siostry z Kozienic, które wybrały się w czwartek na imprezę, zostawiając bez opieki trójkę małych dzieci. Kilkuletnia dziewczynka wpadła w taką panikę, że stanęła na parapecie i zaczęła z drugiego piętra wołać "mamusię". Przerażeni mieszkańcy sąsiedniego bloku natychmiast wezwali policję. Ci weszli do mieszkania i zastali w nim przerażone, zapłakane dzieci w wieku 3, 4 i 6 lat. W tym czasie ich matki bawiły się najlepsze. 23 i 25-latka trafiły do policyjnego aresztu. Grozi im nawet do 5 lat więzienia za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo.

Największe obciachy ostatnich dni

#7. 22-latek ożenił się... z 11-latką. Ślub unieważniono, ponieważ... nie miała 13 lat

To wydarzyło się naprawdę. W internecie furorę robi nagranie ze ślubu 22-letniego Irańczyka z 11-letnią dziewczynką. Na nagraniu widzimy, że nikt z bawiących się gości nie ma problemu z tym, że dorosły mężczyzna bierze sobie za żonę dziecko. Sprawa nabrała olbrzymiego rozgłosu w mediach. Dotarła też do odpowiednich służb, które odkryły, że ślub nie powinien się wydarzyć, bo dziewczynka jest za młoda. No brawo! A teraz uwaga - jest za młoda o... 2 lata! W Iranie bowiem 13-latki mogą już normalnie brać ślub nawet ze starymi dziadami. Zakochany 22-latek musi zatem jeszcze chwilę odczekać, aż jego wybranka "dorośnie" do małżeństwa.

https://youtu.be/b-zTEy1iy_I


>>> Ostatnio pisaliśmy o 22-latce, która narobiła problemów taksówkarzowiŹródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
14

Oglądany: 122681x | Komentarzy: 138 | Okejek: 276 osób