Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Joe Monster objął patronat medialny nad roastem miasta Sosnowiec

15 861  
15   37  
Sosnowiec to już bardziej mem niż miasto, dlatego jeśli tylko nadarzyła się okazja, to będziemy po nim jechać bez pardonu i to z najlepszymi!
Sosnowiec to miasto znane z tego, że nie jest na Śląsku, że z miastem ma tyle wspólnego, co wydra z lataniem, że jedno co leci w kinie w Sosnowcu to tynk ze ściany, a poza tym kocyki też były śliskie. No i jest jeszcze aquapark!Były memy, obrazki, śmieszne i głupie wiadomości, ale jednego jeszcze nie było - roastu Sosnowca! Co najlepsze, ktoś wpadł na ten szalony pomysł i postanowił go zorganizować, a wszystkiemu przychylił się nawet urząd miasta, który został jednym z głównych organizatorów - szanujemy!

Honoru miasta bronić będzie jego najbardziej rozpoznawalna postać, sam Prezydent Arkadiusz Chęciński. Czy wyjdzie obronną ręką i pokaże właściwe miejsce wszystkim roastującym? Tego dowiemy się wkrótce. Ważne jednak, że Sosnowiec, jako pierwsze miasto stanie do walki o miano „Miasta z dystansem”. Swój dystans udowodnił już wcześniej wprowadzając Paszporty do Sosnowca.

Goście

Wydarzenie poprowadzi Arkadiusz „Pan” Pawłowski, szerzej znany z prowadzenia wszystkich edycji gal Fame MMA. Na scenie nie zabraknie Bartosza Gajdy (znanego z Łowców.B), Jaśka Borkowskiego, zjawiskowego Chwytaka, Marcina Zbigniewa Wojciecha, Jakuba Poczętego, Kuby Rosy, Damiana Kubika, Pawła Reszeli i Piotra Wojteczki. W formie przekazu myśli wydarzenie uatrakcyjni znany wszystkim Krzysztof Skiba oraz Jacek Noch. O oprawę muzyczną zadba Zgas & Zgasik, pierwszy w świecie beatboxujący brzuchomówca. To jednak nie koniec niespodzianek!Jak to się wszystko zaczęło?

2 czerwca na swoim facebookowym profilu Filip Chajzer opublikował wpis:
Szukam do materiału w Dzień Dobry TVN 30-latków (bądź więcej), którzy nigdy nie byli za granicą naszego pięknego kraju. PS. Sosnowiec się nie liczy.

4 czerwca na stronie Sosnowiec.naszemiasto.pl:
Filip Chajzer kpi sobie z Sosnowca? Prezydent Chęciński i Sosnowiczanie odpowiadają.

Pod spodem przeczytaliśmy komentarz Dominika Charasima:
"Najlepsze dowcipy o Żydach wymyślali Żydzi. Ja bym chciał, aby w Sosnowcu ktoś urządził ROAST Sosnowca i żeby to latało po sieci. To najlepszy sposób na dobrą reklamę."

To właśnie ten komentarz motywował do organizacji Roastu Miasta Sosnowiec, a Prezydent Arkadiusz Chęciński wraz z Wydziałem Kultury i Promocji Miasta Sosnowiec podjął wyzwanie, dynamicznie wprowadzając ten pomysł w życie. Szerszej publiczności pokażemy, że Sosnowiec się liczy i to bardzo!

Jak, gdzie i kiedy?

Bilety w cenie 79 i 89 zł do nabycia: http://www.kiepura.pl/pl,repertuar w ograniczonej liczbie 495 sztuk.
Dostęp online z dowolnego miejsca na Ziemi (Pay-Per-View) już od 19 zł – http://live.roasty.pl/

Konkurs

15 września 2019 na stronie www.Roasty.pl startuje konkurs, w którym do wygrania ponad 100 nagród. Między innymi weekendowy pobyt all inclusive dla dwóch osób z romantyczną kolacją i ekstremalnymi przeżyciami.

Organizatorzy:

Urząd Miasta Sosnowiec
Miejski Klub im. Jana Kiepury
Sala Widowiskowo-Koncertowa Muza
Agencja Artystyczna SyndykatRozrywki.pl
Roasty.pl – Bezczelnie śmieszni

Bieżące informacje o wydarzeniu: http://roastsosnowca.pl/


Roast odbędzie się 27 października 2019 o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza. A my temu patronujemy, a co!

Oglądany: 15861x | Komentarzy: 37 | Okejek: 15 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.10

15.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało