Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Aktorka ma problem przez swoje życie łóżkowe

102 907  
279   150  
W dzisiejszym odcinku o tym, dlaczego nie wszystkim podoba się to, z kim sypia Kristen Stewart. Będzie też o 83-latce, która odkryła Tindera i bzyka, kogo popadnie. Nie uwierzysz, ile lat miał jej najmłodszy kochanek.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni

#1. Seksualne wyznanie aktora: "Ciągle się masturbuję"

Robert Pattinson zasłynął rolą wampira w sadze "Zmierzch", która została zmiażdżona przez krytyków. W późniejszych latach aktor staranniej dobierał role i częściowo udało mu się zatrzeć złe wrażenie po roli Edwarda Cullena. Ostatnio w jednym z wywiadów przyznał, że powoli staje się mistrzem masturbacji przed kamerą:
Ciągle się masturbuję. W ostatnich trzech albo czterech filmach miałem sceny z masturbacją. Zrobiłem to w High Life, zrobiłem to w Damsel, no i w The Devil All the Time. Właśnie uświadomiłem sobie, że zrobiłem to już cztery razy.

Ostatnią robotę rączką Pattinson wykonał w filmie The Lighthouse.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni

#2. Twierdzi, że wzrost sprzedaży wódki w Polsce zawdzięczamy świadczeniu 500+

Krzysztof Brzózka, który pełnił kiedyś funkcję szefa Polskiej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" zasugerował, że rosnąca sprzedaż napojów spirytusowych w Polsce może być spowodowana świadczeniem 500+:
Nie bójmy się mówić o tym, że to może być efekt 500 plus. Gdy gospodarstwa domowe zaspokoiły potrzeby związane z poprawą standardu życia, wydają na konsumpcję, w tym na używki.

Wtóruje mu Artur Bartoszewicz z SGH:
Z licznych badań wynika, że spożycie mocnych trunków najszybciej rośnie w gronie kobiet. A to one w największym stopniu gospodarują 500 plus.

W pierwszym półroczu 2019 roku Polacy wydali na wódkę o blisko 9% więcej niż w analogicznym okresie 2018 roku.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni

#3. Ksiądz wyjaśnia dzieciom, dlaczego rząd PiS-u jest taki dobry

W trakcie programu Kropelka radości emitowanego w telewizji Trwam ksiądz bp Antoni Długosz postanowił przy wszystkich pochwalić obecnych rządzących za wspieranie rodzin:
Cieszę się niezmiernie, że obecny nasz rząd bardzo troszczy się o rodzinę. A wyrazem zatroskania naszego rządu o rodzinę było pierwsze 500 plus dla każdego dziecka. Czy to nie piękne? I wy przynosicie teraz 500 zł rodzinie! Do 18 roku życia będziecie te 500 dawać każdego miesiąca swoim rodzicom. Czy to nie jest piękne? 300 złotych dostaniecie jako wyprawkę na początku roku szkolnego, żeby rodzice wam kupili przybory szkolne, co jest bardzo ważne. Już to odciąża budżet rodziców. A także państwo się troszczy i daje dotacje na szkoły, na szpitale dla dzieci, kliniki dla dzieci, bo dziecko jest najpiękniejszym skarbem. Dlatego Ojciec Święty wiele razy przypominał wiele razy, że jeżeli państwo, rząd troszczy się od dzieci, to jest wtedy to państwo silne i bogate.

Całe nagranie można obejrzeć tutaj.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni

#4. Zabiła swojego rocznego synka. "Nie będziesz głodny, nie będziesz już płakać"

Pod koniec 28-letnia Julia z Rosji zamordowała swoje dziecko. Kobieta z początku przekonywała, że chłopiec zaginął, ale ostatecznie przyznała się do uduszenia chłopca:
Udusiłam, owinęłam kocem i zakopałam pod nawozem na podwórku.

Kobieta miała wyznać śledczym, że pozbawiła synka życia, ponieważ nie było jej stać na utrzymanie go.
Wszystko będzie dobrze. Nie będziesz głodny, nie będziesz już płakać
- miała powtarzać zrozpaczona.

Kobieta przejdzie badania psychiatryczne. Grozi jej nawet 20 lat więzienia.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni

#5. Babcia sypia z młodszymi facetami i bardzo jej się to podoba

Hattie Retroage ma 83 lata i wprost uwielbia seks. 8 miesięcy temu staruszka zainstalowała w telefonie Tindera i od tamtej pory nieustannie spotyka się z mężczyznami na bzykanko.
Pie***ę się, kocham, uprawiam seks z wieloma mężczyznami i żaden nie powiedział: chcę cię na całe życie.

W opisie profilu czytamy:
Hattie, 83 lata, fascynująca starsza piękność. Poszukuję stałego, młodszego przyjaciela/kochanka do wspólnego życia pełnego przygód i pasji. Żadnych zwolenników Trumpa i cwaniaczków.

Kobieta swoim stylem życia chce uświadomić innym, że nie ma nic złego w starzeniu się.
Nie da się uniknąć głębi życia. Jednak płytkość seksu jest dla mnie wystarczająca.

Najmłodszy kochanek Hattie miał 19 lat, choć kobieta przyznaje, że myślała, iż jest starszy.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni

#6. Zaskakujący apel do księży: "Zacznijcie śmierdzieć"

Niedawno papież Franciszek ogłosił nowych kardynałów. Wszystkich zdziwił fakt, iż wśród wyróżnionych nazwisk zabrakło Polaków. Decyzję papieża postanowił skomentować ksiądz Wojciech Lemański:
Jak ja szanuję tego papieża Franciszka. Znów dał pstryczka w nos strategom Kościoła w Polsce. Tylu już nadstawiało głowy pod kardynalski kapelusz, a tu - figa z makiem. Ani biskup krakowski, ani prymas Polski ani nawet przewodniczący KEP. Zacznijcie śmierdzieć owcami. Sprzedajcie wasze mienie i kupcie sobie skarb, które rdza nie zeżre. Upomnijcie się o los skrzywdzonych przez księży-pedofilów. Przyjmijcie uchodźców z Lesbos. Zamiast walczyć z LGBT, bijcie się publicznie w piersi za abp. Paetza, za abp. Wesołowskiego, za biskupów współpracowników UB i byłego biskupa z Karagandy. Upominajcie rządzących. Stańcie po stronie niepełnosprawnych. A wtedy - kto wie, może papież wejrzy i na was łaskawszym okiem.

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni

#7. Aktorka nie dostała roli w filmie Marvela, bo ma dziewczynę? "Nie chcę pracować z takimi ludźmi"

Kristen Stewart identyfikuje się jako osoba biseksualna. Obecnie prowadzi życie lesbijki, co nie do końca ułatwia jej podpisanie atrakcyjnego kontraktu filmowego:
Powiedziano mi: Jeśli chcesz zrobić sobie przysługę, to nie chodź publicznie za rękę z dziewczyną, a dostaniesz nawet rolę w filmie Marvela. Nie chcę pracować z takimi ludźmi.

Obecnie Kristen można podziwiać w filmie "Aniołki Charliego".

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni


>>> Ostatnio pisaliśmy o kobiecie, która rzuciła medycynę i została aktorką p0rno


Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
38

Oglądany: 102907x | Komentarzy: 150 | Okejek: 279 osób