Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziwniejsze historyjki z lekcji wychowania seksualnego II

78 399  
175   25  
W dzisiejszych czasach rzadko kiedy na lekcjach wychowania seksualnego uczniowie dowiadują się pierwszy raz, o co naprawdę chodzi w tym seksie. Zazwyczaj mniej więcej znają już temat, a lekcje polegają na ugruntowaniu tej wiedzy i obaleniu mitów. Czasami takie zajęcia na długo zapadają w pamięć...

#1.

Kliknij i zobacz więcej!
W ósmej klasie nasz wychowawca dostał zadanie, by przeprowadzić z nami lekcję na temat wychowania seksualnego. Pokazał nam, jak obchodzić się z prezerwatywą (sprawdzić czy nie ma bąbelków powietrza, jak nie rozrywać opakowania zębami, itp.) i jak założyć ją na banana. Potem włączył jakiś kiepski film na temat presji rówieśników, obrał pokrytego lubrykantem banana i go zjadł.

#2.

Kliknij i zobacz więcej!
Chłopak w mojej klasie zapytał z całą powagą nauczycielkę, czy może w swoim akwarium trzymać spermę jako zwierzątko.

#3.

Kliknij i zobacz więcej!
Miałam nauczycielkę od wychowania seksualnego, która z detalami opowiadała nam, jak nieprzyjemne jest stosowanie femidomów (kobiecych prezerwatyw). Opowiadał to z własnego doświadczenia i podsumowała słowami: "to jak uprawiać seks z torbą papierową tam w środku".

#4.

Kliknij i zobacz więcej!
Rzecz, którą pamiętam najlepiej to nauczycielka, która opowiadała nam, jak to kiedyś uprawiała seks z wieloma mężczyznami i za każdym razem traciła jakby cząstkę samej siebie. Powiedziała nam, że czuła się smutna i pusta w środku, aż Jezus Chrystus wstąpił w nią i wypełnił tę pustkę (lol). Potem oglądaliśmy pokaz slajdów na temat wszystkich rzeczy, które można złapać podczas seksu. Może i coś tam było wspomniane o prezerwatywach, ale szybko przypominano, że najbezpieczniejszy seks, to brak seksu aż do ślubu. Następnie musieliśmy zapisać nasze imiona na kartce papieru, obiecując, że wstrzymamy się z seksem, żeby można było dostać płytę podpisaną "Zrobienie tego nic wam nie da". Może dlatego mieliśmy w szkole 12-latkę, która zaszła w ciążę.

#5.

Kliknij i zobacz więcej!
Naszą nauczycielką od wychowania seksualnego była moja matka. Nie wiem, czy może być bardziej niezręczna sytuacja, niż gdy twoja matka tłumaczy 29 dziewczynom w klasie wszystko na temat różnych metod antykoncepcji, a jedna dziewczyna mdleje, gdy femidom ląduje na jej kolanach.

#6.

Kliknij i zobacz więcej!
Nasza nauczycielka przyniosła smakowy lubrykant do klasy i zachęcała uczniów, aby go spróbowali.

#7.

Kliknij i zobacz więcej!
Kiedy byłam w ósmej klasie jedna z uczennic zapytała nauczycielkę od wychowania seksualnego w średnim wieku: "Czy masturbacja pani szkodzi?" Nauczycielka zastanowiła się przez chwilę i odpowiedziała: "Cóż... żadnej krzywdy mi nie wyrządziła."

#8.

Kliknij i zobacz więcej!
Jedna z lekcji wychowania seksualnego byłą prowadzona przez specjalistkę, która miała imponującą kolekcję realistycznych dildosów i demonstrowała na nich, jak założyć prezerwatywę. Mój (obecnie już były) chłopak na ochotnika miał pokazać, jak zrobić to poprawnie. 15 MINUT zajęło mu rozpakowanie tej cholernej paczki prezerwatyw. Przez cały ten czas wszyscy wykrzykiwali w jego kierunku różne rzeczy dotyczące również mnie: "Beth już się nudzi" i "Po takim czasie, już by zasnęła". To było wstrętne, a nauczycielka nie zrobiła absolutnie nic, żeby ich powstrzymać. Finalnie zajęło mu to całe 25 minut, by wpakować prezerwatywę na dildo, a i tak założył złą stroną.

#9.

Kliknij i zobacz więcej!
Jestem nauczycielem fizyki, a moim najbardziej żenującym wspomnieniem było, kiedy miałem lekcję wychowania seksualnego z 12-, 13-latkami, z których jeden zapytał o "M&S". "Co?" - zapytałem zdezorientowany. "No wiem pan, z tego filmu 50 twarzy Grey'a - to chyba nie jest normalne? Ktoś tam jeszcze coś dołożył od siebie i rozpoczęła się dyskusja na temat filmu, który właśnie niedawno wszedł na ekrany kin. Dotarło do mnie, że chłopak pytał mnie o BDSM, a nie o firmę Mark & Spencer. Szybko podjąłem decyzję i użyłem takiej analogii: "Seks jest jak jedzenie, to czynność biologiczna niezbędna do życia. Jednakże czasami jemy coś, np. lody, dlatego bo chcemy, a nie dlatego, bo jesteśmy głodni. BDSM jest jak lody pistacjowe. Niektórzy je lubią, ale ten smak nie jest dla wszystkich.

#10.

Kliknij i zobacz więcej!
Zanim staliśmy się parą, mój obecny narzeczony był znany jako chłopak, który ukradł plastikową waginę z zajęć wychowania seksualnego. Nigdy nie podał mi powodu, dlaczego to zrobił, ani co planował zrobić z tym potem. Zwrócił ją tylko dlatego, że okazało się, iż nowa będzie kosztować 1000 dolarów. A i tak, jakimś cudem, jesteśmy zaręczeni.

#11.

Kliknij i zobacz więcej!
Nauczyciel omawiał ilość spermy w każdym wytrysku, kiedy jedna dziewczyna podniosła rękę i zapytała, ile kalorii jest w nasieniu. Chciała mieć pewność, że seks nie wpłynie na jej ćwiczenia/dietę.
Nauczyciel płci męskiej kontynuował dyskusję, ze szczegółami omawiając temat i powiedział jej, że jeden wytrysk to około 20 kalorii i że trzeba wcześniej uprawiać seks około 10 minut, żeby to spalić. Dla dziewczyny były to mało pocieszająca statystyka, więc oznajmiła przy całej klasie, że od tej pory zacznie wypluwać.
Tą uwagą zakończyliśmy lekcję.

#12.

Kliknij i zobacz więcej!
Włączyła nam teleturniej "Dobra cena" i powiedziała, żebyśmy nie uprawiali seksu aż do ślubu.

#13.

Kliknij i zobacz więcej!
Moja nauczycielka wychowania seksualnego w dziewiątej klasie przyniosła do klasy słoik ze spermą jej męża. Przeszła się po całej sali i zademonstrowała go wszystkim uczniom. Została wyrzucona w trybie ekspresowym, a ja się porzygałam.

#14.

Kliknij i zobacz więcej!
Moja nauczycielka objaśniała nam, jak smakuje sperma. Miałyśmy po 12 lat...

#15.

Kliknij i zobacz więcej!
Spośród wszystkich, którzy mogli to zrobić, do poprowadzenia lekcji wychowania seksualnego wybrali szkolną pielęgniarkę. Nadmuchała prezerwatywę jak balonik (by udowodnić, że się rozciąga i że wymówka "nie pasuje" nie działa), a ta w końcu eksplodowała. Na moje nieszczęście siedziałem w pierwszym rzędzie. Razem z kumplem zostaliśmy ochlapani lubrykantem...

W poprzedniej części
58

Oglądany: 78399x | Komentarzy: 25 | Okejek: 175 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.03

05.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało