Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Reakcje internetu na loty (i dymisję) marszałka Kuchcińskiego - najlepsze memy

119 192  
594   199  
W ostatnich dniach na jaw wyszło, że marszałek Kuchciński korzystał z państwowych samolotów przeszło 100 razy i część z tych lotów nie miało żadnego państwowego uzasadnienia. Co więcej, z samolotów korzystała też jego rodzina. Kiedy internet się o tym dowiedział, jak to się zwykło mówić w takich sytuacjach - gówno wpadło w wiatrak. Sprawdźmy najlepsze memy, którymi od paru dni żyje sieć.

Okazało się, że w 23 przypadkach z Marszałkiem leciała jego rodzina

Jedna z podróży odbyła się w czasie świątecznym, a marszałek w tym czasie szusował sobie na nartach

Był też co najmniej jeden lot, w którego trakcie na pokładzie nie było nawet marszałka Kuchcińskiego - była za to jego żona

Marszałek Kuchciński uważał, że lot i tak miał się odbyć, a obecność jego żony na pokładzie nie generowała żadnych kosztów - po czasie okazało się jednak, że lot dla żony został zamówiony specjalnie.

W ramach zadośćuczynienia za ten lot (o wartości 28 000 zł) marszałek wpłacił 15 000 złotych na cele charytatywne (Caritas i fundację Ewy Błaszczyk).

Okazało się również, że dziwnym trafem dokumenty na temat lotów marszałka z poprzednich lat (2016-2017) zostały zniszczone.

A poniżej przegląd pozostałych memów, które wygenerował internet (bez dodatkowych kosztów)

Pan marszałek Kuchciński jest oczywiście człowiekiem krystalicznie uczciwym i niewinnym, dlatego też składa dymisję jak ktoś przyłapany na kłamstwie i nadużyciach, tylko dlatego, że zmusiła do tego fala memów w internecie, m.in. na Joe Monsterze

To już nie zadziała

Czas zmienić status na FB

15

Oglądany: 119192x | Komentarzy: 199 | Okejek: 594 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało