Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty po zamieszkach na Paradzie Równości w Białymstoku

80 442  
259   184  
Sobotnie wydarzenia odbiły się szerokim nie tylko w polskich, ale i zagranicznych mediach. Oto najmocniejsze wypowiedzi na temat zamieszek wywołanych w Białymstoku przez kiboli, narodowców i homofobów.

Najmocniejsze cytaty: Joe Monster

#1. Poseł PiS Sebastian Łukaszewicz chwali się na Twitterze, że "obroniliśmy katedrę w Białymstoku"

Obroniliśmy Katedrę pw. Wniebowzięcia NMP w #Białystok. Wielkie podziękowania wszystkim białostoczanom przywiązanym do tradycyjnych wartości!

Politykowi odpowiedziała dziennikarka Ann Dryjańska:
Niczego Pan nie obronił, bo budynek nie był atakowany. Atakowani byli ludzie. Jest Pan dumny?

Najmocniejsze cytaty: Joe Monster

#2. Szefowa MSWiA: "To zwyczajni zwyrodnialcy"

Komentarz Elżbiety Witek:
Jeszcze raz podkreślam, że w Polsce nie ma przyzwolenia na zachowania godzące w prawa innych osób – tego typu sytuacje zasługują na potępienie. Policja będzie stanowczo reagować na wszelkie przejawy agresji. Osoby dopuszczające się ataków na inne osoby ze względu na ich poglądy czy orientację to zwyczajni zwyrodnialcy.

Najmocniejsze cytaty: Joe Monster

#3. Krzysztof Skiba melduje Jarosławowi Kaczyńskiemu "wykonanie zadania"

List do Prezesa PIS Jarosława Kaczyńskiego

Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania!

Chłopaki z naszej siłowni, polscy patrioci, klubowi zadymiarze, a także ekipa, co na co dzień wymusza haracze, wszyscy (nawet Toporek, co był na przepustce z pierdla) masowo stawili się, aby w Białymstoku, mieście czystym rasowo, pogonić "tęczowych".

Pokazaliśmy całej Polsce i światu, że nie ma w Białej Polsce miejsca dla zboków. Po katolicku i chrześcijańsku powiedzieliśmy im "wypie...lać". Dziękujemy Prezesowi za wieloletnie wsparcie ideowe. Te wszystkie mowy o "gorszych sortach", "zdrajcach" i o tym, gdzie stało "ZOMO", były dla nas inspiracją do czynów patriotycznych, takich jak rzucanie butelkami czy kamieniami w nieletnie panienki krzyczące o tolerancji.

Dziękujemy także kościołowi katolickiemu za wsparcie duchowe. Dzięki kazaniom takich mądrych ludzi jak biskup Jędraszewski, Dec, Głódź czy nasz biskup białostocki Tadeusz Wojda, mieliśmy duchową siłę, by pluć w twarze tych podludzi z marszu. Dziękujemy też za piękne słowa poparcia parafii św. Jadwigi z Białegostoku, która od zawsze wspiera nas modlitwą w intencji miłości bliźniego podczas licznych zadym i klubowego mordobicia.

Także redaktor Tomasz Sakiewicz z Gazety Polskiej (propagator stref wolnych od LGBT) zasługuje na specjalne podziękowania. Dzięki jego cennym wskazówkom nie mieliśmy wątpliwości, którego faceta skopać i której dziewczynie obić ryja.

Jeszcze raz dziękujemy Panie Prezesie za opiekę prawną nad naszymi chłopakami, wsparcie finansowe i parasol ochronny, a przede wszystkim za wskazanie wrogów naszej umiłowanej ojczyzny. Kopać ich będziemy z radością, aż do wyrzucenia ich z Polski, albo zamknięcia w obozach.

W imieniu dumnych i spoconych polskich patriotów.
Marian Butapren (ksywka stadionowa Zderzak)

Najmocniejsze cytaty: Joe Monster

#4. Komentarz CNN o sobotnich zamieszkach

Miasto liczące 298 tys. osób znajduje się w konserwatywnym regionie Podlasia, twierdzy rządzącej prawicowej partii Prawo i Sprawiedliwości. (...) Według grup antyrasistowskich Białystok stał się synonimem silnych ruchów skrajnej prawicy.

#5. Włoski dziennik "La Repubblica" porównuje Polskę do średniowiecza:

W Polsce odradza się przemoc ultranacjonalistycznej i homofobicznej prawicy wobec środowisk LGBT, a co za tym idzie: wobec praw człowieka. Podczas marszu panowała atmosfera nietolerancji i średniowiecznej przemocy.
Na szczęście były też miejsca gdzie godność i szacunek wygrywały:
Najmocniejsze cytaty: Joe Monster

#6. Niedoszły prezydent Polski pyta: "Gdzie te pedały?"

Krzysztof Kononowicz zaszczycił swoją obecnością Paradę Równości w Białymstoku. Tutaj można posłuchać, co miał do powiedzenia na temat "pedałów":

https://youtu.be/tIzUTHObLF4


#7. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski zastanawiał się, czy Parady Równości powinny być w ogóle organizowane

Tego typu marsze, wywoływane przez środowiska próbujące forsować niestandardowe zachowania seksualne, budzą ogromny opór nie tylko na Podlasiu, także w innych częściach Polski. W związku z tym warto się zastanowić, czy w przyszłości tego typu imprezy powinny być organizowane.

Najmocniejsze cytaty: Joe Monster

#8. Księża z białostockiej parafii dziękują wiernym za "obronę katolickich wartości", a potem tłumaczą się, że nie mówili tego w kontekście Parady

Najpierw w trakcie ogłoszeń duszpasterskich w kościele parafii św. Jadwigi Królowej padły te słowa:
Składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy (…) włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją.

Później wystosowali sprostowanie, w którym tłumaczyli, że mówili o Pikniku Rodzinnym pod patronatem abp. Tadeusza Wojdy. W poniedziałek w ogóle już się nie odzywali.

Najmocniejsze cytaty: Joe Monster

#9. Na szczęście wśród zwykłych ludzi "ulicy", pojawia się też coraz więcej takich, którzy ze zdrowym rozsądkiem podchodzą do tematu równości
Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6
38

Oglądany: 80442x | Komentarzy: 184 | Okejek: 259 osób