Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziksze newsy tygodnia – uprawiali seks przy oknie, już nie będą

84 755  
197   118  
Dzisiaj same modne tematy, takie jak praca na urlopie, drożyzna w sklepach czy kleszcze bojowe.

#1. Szwedzki Burger King potajemnie testuje hamburgery wegetariańskie na swoich klientach

Najdziksze newsy tygodnia - Joe Monster

Potajemnie do pewnego stopnia, ponieważ firma poinformowała o swoich działaniach. Tajemnicą natomiast pozostaje rodzaj burgera, którego klient otrzyma przy kasie. To w ramach nowego menu 50/50, które wprowadza Burger King we wszystkich lokalach na terenie Szwecji. Osoby wybierające hamburgera z oferty sieci nie będą wiedziały, czy kupują burgera z mięsem, czy produktem mięsopodobnym, ale będą mogły się dowiedzieć dzięki aplikacji. Jak twierdzą przedstawiciele sieci, kotlet z roślin jest w smaku nie do odróżnienia od kotleta z krowy. Ciekawe, czy posypią się reklamacje od mięsożerców za produkt niezgodny z opisem.

#2. Pentagon będzie musiał ujawnić, czy prowadził badania nad kleszczami bojowymi

Najdziksze newsy tygodnia - Joe Monster

Skoro CIA szkoliła koty do użytku w warunkach bojowych, to dlaczego Pentagon nie mógłby robić tego samego z kleszczami? Takie pytanie mógł zadać sobie amerykański senator Chris Smith, który złożył propozycję poprawki do jednej z ustaw dotyczących kwestii obrony narodowej USA. Poprawka została przegłosowana przez amerykański Senat i teraz Pentagon będzie musiał odpowiedzieć na pytanie, „czy ministerstwo obrony prowadziło eksperymenty z kleszczami i innymi insektami w latach 1950–1975 w ramach badań nad bronią biologiczną”. A jeśli tak, to kto zlecił te eksperymenty i czy kleszcze zostały uwolnione gdzieś przez przypadek lub celowo.

#3. Inflacja w Polsce osiągnęła najwyższy poziom od siedmiu lat

Najdziksze newsy tygodnia - Joe Monster

Jeśli masz wrażenie, że przez wałkowanie w kółko tematu galopujących cen żywności droga kapusta wyskoczy ci zaraz z lodówki, to jesteś w błędzie – niedługo nie będzie cię stać nawet na kapustę. Inflacja rośnie w tempie niewidzianym od listopada 2012 roku. Główny Urząd Statystyczny podał, że w czerwcu inflacja wzrosła o 2,6% w porównaniu do ubiegłego roku. Najbardziej w górę poszły ceny warzyw i owoców (27,3%), pieczywa (9,8%) i mięsa (6%). Podwyżki nie ominęły też paliwa czy usług. Podrożał wywóz śmieci, wzrosły ceny wody i gazu. Z okazji skorzystali też restauratorzy i hotelarze – ceny w branży turystycznej są wyższe o 4,1%.

#4. Francuski rząd wstrzyma dotacje dla wyrobów homeopatycznych

Najdziksze newsy tygodnia - Joe Monster

Ledwie w zeszłym tygodniu pisaliśmy o karze nałożonej na cudotwórców leczących ludzi energią z kosmosu, a już nadchodzi cios zadany temu środowisku z kolejnej strony. Panel medyczny francuskiego rządu przygląda się procedurom refundacji leków homeopatycznych i najpewniej zdecyduje pod koniec lipca o zakręceniu kurka z pieniędzmi i zakończenie trwającego 200 lat procesu dotowania cukrowych pastylek leków homeopatycznych. Na wieść o tym producent leków homeopatycznych Boiron, pochodzący z Francji lider całego homeorynku, wydał kwik rozpaczy i rzewnie zapłakał nad losem ludzi, którym zostanie utrudniony dostęp do jego wyrobów.

#5. Połowa Polaków pracuje na urlopie

Najdziksze newsy tygodnia - Joe Monster

Uwielbiamy pracować, bo praca daje nam niemożliwą do wyrażenia radość. Chcąc choć trochę odwdzięczyć się pracodawcy za możliwość pracowania dla niego, pracujemy nawet na urlopie. Dowodzą tego wyniki ankiety opublikowanej w „Pulsie Biznesu”. Zgodnie z wynikami ankiety 48% Polaków wypoczywa na urlopie, pracując. 65% utrzymuje za pośrednictwem e-maila lub telefonu kontakt z firmą podczas urlopu czy w trakcie weekendu, a ponad 42% uważa, że musi to robić. Jednocześnie 61% jest zdania, że tak duże zaangażowanie w pracę niekorzystnie odbija się na ich równowadze życiowej. 70% uważa proporcje swojej równowagi życiowo-zawodowej za prawidłowe.

#6. Uprawiali seks na parapecie i wypadli z wieżowca

Najdziksze newsy tygodnia - Joe Monster

Kobieta i mężczyzna wypadli z 9. piętra wieżowca w Sankt Petersburgu. Oboje uprawiali seks na parapecie i najprawdopodobniej posunęli się odrobinę za daleko. Sąsiedzi zeznali, że w mieszkaniu, z którego wypadli kochankowie odbywała się szalona impreza, czego dowód stanowi choćby telewizor, który wyleciał z okna na chwilę przed kochankami. Kobieta zginęła na miejscu, ale mężczyzna przeżył, ponieważ jego upadek złagodziło ciało kobiety i pobliskie krzaki. Podobno po przyjeździe policji z tego samego okna wyrzucono mopa.

#7. Kobieta wymyśliła krzesło powstrzymujące mężczyzn od rozkładania nóg

Najdziksze newsy tygodnia - Joe Monster

Manspreading to pojęcie, które spędza sen z powiek wielu kobietom, chcącym skorzystać ze środków komunikacji miejskiej, obejrzeć film w kinie, posiedzieć na plaży czy pomodlić się w kościele. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich uciśnionych koleżanek, Laila Laurel opracowała krzesło anytmanspreadingowe. Konstrukcja, która blokuje mężczyznom możliwość rozkładania nóg na boki dzięki niskim ściankom zamontowanym na siedzeniu krzesła, stanowi nieco prześmiewczy sposób adresowania „ważnego problemu”, z jakim stykają się kobiety każdego dnia. Laila Laurel już zdążyła otrzymać nagrodę dla młodych projektantów. Młoda projektantka poszła też za ciosem i stworzyła przy okazji krzesło, które ma zachęcać kobiety do rozkładania nóg, czyli chyba powielania nagannego jej zdaniem zachowania mężczyzn.

Jeśli uwielbiasz święcone głowice nuklearne, to mamy przykrą wiadomość – wkrótce może ich zabraknąć.

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
35

Oglądany: 84755x | Komentarzy: 118 | Okejek: 197 osób