Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - Dramat uczestniczki Festiwalu Seksu

119 739  
347   105  
W dzisiejszym odcinku o skandalicznym zachowaniu polskich turystów w Chorwacji. Co tym razem odwalili nasi rodacy? Będzie też o przerażających scenach na największym w Europie Festiwalu Seksu. Jedna z uczestniczek przeżyła koszmar. Co zrobiła?

#1. Ogromne podwyżki w TVP. Jacek Kurski ma powody do zadowolenia

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, opierając się na przeprowadzonej ostatnio analizie:
W ub.r. dyrektorzy i ich zastępcy w Telewizji Polskiej zarabiali średnio 21,8 tys. zł miesięcznie brutto, doradcy zarządu - 20,8 tys. zł, dziennikarze motywacyjni - 7,5 tys. zł, a ci honoraryjni - 12,2 tys. zł. Członkowie zarządu Jacek Kurski i Maciej Stanecki zainkasowali łącznie 811,8 tys. zł.

Warto przy tym dodać, że roczne zarobki Jacka Kurskiego wzrosły w ciągu dwóch lat o ponad 100 tys. złotych.
W 2016 roku Kurski zainkasował 304 tys. zł, a w 2017 roku 333,2 tys. zł, natomiast Stanecki - odpowiednio 303 i 333,9 tys. zł
- informuje portal.

TVP zatrudnia na etacie ok. 2,8 tys. osób.#2. Przyszedł na komisariat policji, by sprawdzić, czy jest poszukiwany. Jest...

33-latek zaskoczył policjantów na posterunku w Piotrkowie Kujawskim. Mężczyzna poprosił funkcjonariuszy, by sprawdzili, czy widnieje w bazie danych jako osoba poszukiwana. Policjanci po uprzednim wylegitymowaniu mężczyzny spełnili jego prośbę. Okazało się, że 33-latka ściga Sąd Rejonowy we Włocławku. Został on bowiem skazany na 3 lata więzienia za udział w bójce. Delikwenta od razu zatrzymano i przewieziono do zakładu karnego.#3. Członek RPP chce wprowadzenia banknotu 800 zł na cześć Marii Konopnickiej. "Wraz z mężem wychowała ośmioro dzieci"

Wielodzietność słynnej polskiej poetki ma być powodem, dla którego jej podobiznę powinno umieścić się na banknocie 800 zł. Tak przynajmniej uważa prof. Eryk Łon, członek Rady Polityki Pieniężnej:
Maria Konopnicka wraz z mężem wychowała dzieci ośmioro. Być może nawet chcąc uczcić jej pamięć i oddać twórczyni słów "Roty" należny hołd można by wprowadzić do obiegu banknot 800-złotowy z wizerunkiem Konopnickiej.

Internauci nie są specjalnie przekonani do tego pomysłu:
To inflacja jest już taka duża, że trzeba wprowadzać tak grube nominały? Oczywiście pod przykrywką patriotycznej ściemy.
Ja proponuję 1000 PLN Lech Kaczyński.
Banknot matki 8 dzieci powinien mieć nominał 8*500, czyli 4000 zł.
Czy jest na sali lekarz?#4. Rowerzysta zablokował ruch w centrum Warszawy. Powód był absurdalny

Incydent upublicznił taksówkarz, który przesłał filmik redakcji portalu Warszawa w pigułce. Rowerzysta wstrzymał ruch samochodowy i autobusowy, ponieważ jego zdaniem taksówkarz podczas wymijania nie zachował odpowiedniego dystansu.
Minąłem rowerzystę podobno mniej miejsca niż 1 metr odstępu. Przejechałem obok niego i taka sytuacja jak na filmiku. Jechałem dodatkowo z klientką, która też chciała być świadkiem przeciwko niemu
- pisze oburzony kierowca.

Filmik do obejrzenia tutaj.#5. Skandaliczne zachowanie polskich turystów w Chorwacji. Narobili nam siary na całą Europę

Sibenski Portal donosi o nieakceptowalnym zachowaniu grupy Polaków, wśród których były dzieci. Turyści podjechali samochodem pod samą plażę, a potem urządzili sobie imprezę. Hałasowali do późnych godzin nocnych i podobno rzucali kamieniami. Gdy na miejsce przybyła policja, okazało się, że chuligani nabazgrali na murze przy morzu hasła "J***ć Wisłę" i "KKS Sandecja". Chorwaci są w szoku i przyznają, że w ich kraju na co dzień takie incydenty nie mają miejsca. Nie wiadomo, czy banda "polaczków" została należycie ukarana.#6. Okropne zachowanie Meghan Markle na Wimbledonie. "To był koszmar"

Brytyjska księżna pojawiła się kilka dni temu na trybunach Wimbledonu, by dopingować Serenę Williams. Zdaniem ekspertów oraz gości na trybunach Markle złamała kilka podstawowych zasad. Po pierwsze przyszła ubrana w jeansy, podczas gdy etykieta turnieju wyraźnie tego zabrania. Jak poinformował jeden z członków All England Club:
Chciała przyjść incognito, ale były problemy. Nie mogli wpuścić jej do royal box, bo miała na sobie jeansy, ale to nie miało dla niej znaczenia - chciała obejrzeć Serenę.

Brytyjczycy zarzucają Markle również to, że pojawiła się na trybunach tylko wtedy, gdy odbywał się mecz jej amerykańskiej przyjaciółki. Zignorowała za to wszystkich brytyjskich tenisistów, w tym Andy'ego Murraya. Jakby tego było mało, Markle zarezerwowała dla siebie i ochroniarzy całą lożę i zabroniła, by ktokolwiek robił jej zdjęcia.
To absurd, że ona i Harry mają taką obsesję na punkcie prywatności. A: to hipokryzja, B: to nie są ludzie prywatni, to książę i księżna Sussex. Ta impreza to nie jest miejsce prywatne, jeśli chcesz prywatności, nie przychodź na Wimbledon i nie siadaj na królewskich miejscach. Jeśli pójdziesz na Wimbledon z darmowymi biletami na królewskie miejsca - najlepsze, jakie tam istnieją i które dostajesz za darmo, dodatkowo zaprosisz też swoje kumpelki, które też dostają najlepsze miejsca - jesteś osobą publiczną. Każda z was jest. W tej chwili jesteś osobą publiczną, nie mów o prywatności, nie chcemy tego słuchać. Jeśli nie chcesz być osobą publiczną w rodzinie królewskiej, wracaj do Ameryki.
- skomentował dziennikarz Piers Morgan.#7. Kobieta dostała ataku serca na największym w Europie Festiwalu Seksu

52-letnia uczestniczka trzydniowego Swingsfield Festival w brytyjskim Worcestershire trafiła do szpitala po tym, jak w trakcie miłosnych uniesień gorzej się poczuła. Na szczęście na miejscu byli medycy, którzy w porę udzielili jej pierwszej pomocy. Swingerka prawdopodobnie dostała ataku serca. Obecnie wraca do zdrowia. Świadkowie twierdzą, że incydent z początku przeraził 700 pozostałych swingersów, ale nie minęło zbyt dużo czasu, nim wszyscy przeszli nad tym do porządku dziennego i wrócili do igraszek. Miłość zawsze niesie ze sobą ryzyko.


<<< Ostatnio pisaliśmy o żenującym żarcie Mariusza Pudzianowskiego

Zapraszamy też na Instagram

Źródła: 1, 2, 3, 4