Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najbardziej żenujące historie ze ślubów. Goście długo jeszcze ich nie zapomną II

66 500  
249   47  
Wódeczka leje się strumieniami, goście tańczą na parkiecie, wodzirej prowadzi imprezkę, spotykacie się z ludźmi, których nie widzieliście od dawien dawna, albo widzicie pierwszy raz w życiu. Co złego stać się może...?

#1. Byłem świadkiem na drugim weselu mojego przyjaciela. Swoje przemówienie zacząłem od słów: "Witam wszystkich ponownie". Kumpel nie był szczęśliwy.

Kliknij i zobacz więcej!

#2. Wszystkie trzy babcie nieoczekiwanie pojawiły się na weselu w dokładnie takiej samej sukience.

Kliknij i zobacz więcej!

#3. Okazało się, że miętówka, którą poczęstował mnie mój brat, tuż przed tym jak odprowadził mnie do ołtarza, była także moim "czymś niebieskim". Dzięki, Patrick.

Kliknij i zobacz więcej!

#4. Wydawało mi się, że miałem spokojny, stonowany wyraz twarzy, kiedy moja narzeczona szła do ołtarza. Okazało się później, że wyglądałem tak:

Kliknij i zobacz więcej!

#5. Nasz fotograf przyspieszył nasze wyjście, żeby goście nie musieli czekać. Trzy stopnie przez chodnikiem przydeptałam przód mojej sukni. Mój świeżo upieczony mąż Tim trzymał mnie dopóki razem nie upadliśmy na ziemię. On przekoziołkował i wpadł w gości i rozdarł sobie spodnie. Na szczęście mojej sukni nic się nie stało.

Kliknij i zobacz więcej!

#6. Byłem na ceremonii ślubnej, która miała miejsce na plaży na Florydzie. Kiedy panna młoda szła do "ołtarza", nad głowami gości przeleciało stadko mew. Jedna z nich upuściła rybi łeb prosto na głowę matki panny młodej.

Kliknij i zobacz więcej!

#7. Chciałem być romantyczny i wynieść na rękach moją żonę. Na szczęście to było już po tym, kiedy powiedziała: "Tak".

Kliknij i zobacz więcej!

#8. Ksiądz, który udzielał mi ślubu zasnął podczas odprawiania mszy, a potem pomylił imię mojej przyszłej żony.

Kliknij i zobacz więcej!

#9. Mój teść wynajął tych kompletnie randomowych tancerzy jako element niespodzianki. Ich "występ" zajął połowę czasu przeznaczonego na przyjęcie weselne i nie mieliśmy okazji zatańczyć z niektórymi gośćmi. Ja to ta mega wkurzona z tyłu. Pamiętajcie, nigdy nie planujcie wesela innym ludziom!

Kliknij i zobacz więcej!

#10. Moja świadkowa poderwała do tańca swojego siostrzeńca. W drodze na parkiet przydepnął jej sukienkę odsłaniając całą górną połowę ciała prosto przed oczami ojca i dziadków mojego męża. Do dziś jego rodzina mówi o niej nie inaczej, jak tylko "ta z cyckami".

Kliknij i zobacz więcej!

#11. Przed moim ślubem świadek powiedział mi, że nie powinnam wychodzić za mąż za mojego narzeczonego. Nigdy się z nim dobrze nie dogadywałam, więc olałam to i wzięłam ślub. Obecnie jestem rozwiedziona z moim pierwszym mężem i jestem szczęśliwą małżonką... mojego byłego świadka. Chyba jednak powinnam go była od razu posłuchać.

Kliknij i zobacz więcej!

#12. Z tej strony weselny DJ: "Ojciec pana młodego, podczas wygłaszania toastu, powiedział wszystkim, że jego syn wszystkie rzeczy w życiu robił prawidłowo, oprócz tego, że ożenił się z tą pie*rzoną dziwką. Odłożył mikrofon i wyszedł."

Kliknij i zobacz więcej!

#13. Kiedy twój brat całuje się ze swoją nową żoną.

Kliknij i zobacz więcej!

#14. Byłam kiedyś na weselu, na którym była dziewczyna pana młodego wstała i zaczęła czytać listy miłosne, które wysyłali sobie, kiedy jeszcze byli parą. Dołączyła również te, w których pan młody zapewniał ją, że nigdy nikogo tak mocno nie będzie kochał, jak ją.

Kliknij i zobacz więcej!

#15. Moja teściowa przyszła na mój ślub w sukni ślubnej. Spróbujcie to przebić!

Kliknij i zobacz więcej!

W poprzedniej części
14

Oglądany: 66500x | Komentarzy: 47 | Okejek: 249 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

09.12

08.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało