Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Czy wiedziałeś, że... Melania Trump jest zakładniczką, a dla Busha pracowała Britney Spears? No to teraz już „wiesz"

51 148  
99   31  
A to, że wszyscy należą do zakonu iluminatów, to nawet nie najdziwniejsza z teorii spiskowych dotyczących celebrytów…

#1. Iluminaci (miejmy to już za sobą…)


Większość ludzi, która zdobędzie mniejszą bądź większą sławę, prędzej czy później spotyka się z absurdalnymi oskarżeniami – a to, że jest jaszczurką (aka reptilianinem), a to, że iluminatem podstępnie władającym światem. Bo przecież ludzie nie są tak obłąkani, by samemu z siebie wydawać setki dolarów np. na koncert Justina Biebera. Lista domniemanych iluminatów jest bardzo długa. Znajdują się na niej m.in. Paul McCartney, Madonna, Angelina Jolie, Kanye i Kim, Jay-Z, wspomniany już Bieber... Niektórzy twierdzą nawet, że iluminaci zastąpili Eminema sobowtórem, kiedy ten był na odwyku.

#2. Nasienie Roda Stewarta...... to prawdopodobnie ostatnia rzecz, o jakiej człowiek przy zdrowych zmysłach chciałby rozmawiać. Zamiast niego można więc podstawić Eltona Johna, Davida Bowie, Micka Jaggera, Bon Joviego czy... Britney Spears. Wszyscy oni – jeśli wierzyć legendzie – mieli po zakrapianej imprezie obudzić się rano z galonem spermy w żołądku, co zawiodło ich na pogotowie, gdzie lekarze opróżnili żołądki z niechcianej zawartości. Skąd wziął się ten absurdalny pomysł? W 2012 roku Rod Stewart tłumaczył, że idiotyczne plotki rozsiewa zwolniony przez niego dziennikarz, który w ten sposób próbuje się mścić. Na swój sposób skutecznie – bo historia zakreśla coraz szersze kręgi.

#3. Lindsay Lohan ma siostrę bliźniaczkęLindsay Lohan często trafia na okładki gazet – zwykle jednak za sprawą dziwnych słów czy czynów, nie zaś teorii spiskowych. Znaleźli się jednak i tacy, którzy próbują tłumaczyć osobliwe zachowanie amerykańskiej aktorki żałobą. Jak głosi teoria spiskowa, w Nie wierzcie bliźniaczkom zagrała nie tylko sama Lindsay, ale też Kelsey Morgan Lohan, którą później... ukatrupił Disney. Jedni uważają, że Kelsey Morgan nie żyje, inni – że wręcz przeciwnie. Ma się dobrze, raz po raz występując jako Lindsay, co ma tłumaczyć jej nieprzewidywalne zachowania.

#4. Britney Spears była opłacana przez administrację BushaJedna z bardziej zabawnych teorii spiskowych dotyczy mocno już przebrzmiałej Britney Spears. Według wielbicieli konspiracji, specyficzne zachowania Britney nie były nigdy przypadkowe. Za każdym razem sponsorował je Biały Dom, chcąc w ten sposób odwrócić uwagę mediów od poczynań George’a Busha. To właśnie amerykański rząd miał opłacić „załamanie nerwowe” Spears, jej 55-godzinne małżeństwo zawarte w Vegas czy nawet narodziny syna.

#5. Melania Trump jest zakładnikiemWiele osób w dalszym ciągu nie może pogodzić się z tym, że to Donald Trump wygrał wybory prezydenckie w USA, ale tylko nieliczni uciekają się do tworzenia absurdalnych teorii spiskowych z nim związanych. Dokładniej mówiąc – z jego żoną, Melanią. Jedna z takich pomysłowych teorii głosi, że prawdziwa Melania jest przetrzymywana w Białym Domu jako zakładniczka, podczas gdy u boku Donalda występuje przypominająca Melanię z wyglądu agentka Secret Service. Plotka okazała się tak nośna, że dotarła nawet do samego prezydenta Trumpa, który poczuł się w obowiązku ją zdementować. Dementi wystosowało też biuro Pierwszej Damy.

#6. Kogo zabiła Lady Gaga?Czego akurat jak czego, oryginalności akurat Lady Gadze raczej nie sposób odmówić... A jednak są tacy, którzy twierdzą, że w rzeczywistości całą swoją osobowość Gaga zawdzięcza innej artystce znanej jako Lina Morgana. Rzecz w tym, że owa Morgana popełniła w 2008 roku samobójstwo, wyskakując z balkonu. Wkrótce potem pojawiła się teoria, że w rzeczywistości nie było to samobójstwo, a morderstwo. Zabójczynią zaś była Lady Gaga, która postanowiła ukraść Morganie styl. I faktycznie, podobieństwo jest duże. Tyle że w dniu śmierci Morgany Gaga nagrywała akurat teledysk – w zupełnie innej części świata.

#7. Katy Perry to JonBenet RamseyŚmierć JonBenet Ramsey, notorycznej uczestniczki konkursów piękności dla młodocianych, która wydarzyła się 25 grudnia 1996 roku, pozostaje jedną z najbardziej tajemniczych zagadek. Do tego stopnia tajemniczych, że pomimo ewidentnych dowodów morderstwa pojawiły się też teorie, że sześciolatka wcale nie została zamordowana. Co więc się stało? Podobno przez 12 lat trzymano ją w zamknięciu, aż wreszcie wysłano w świat jako... Katy Perry. „Wskazuje na to” fizyczne podobieństwo pomiędzy obiema. Przeczy zaś całe mnóstwo okoliczności, ale kiedy w grę wchodzą teorie spiskowe, jakiekolwiek fakty przestają mieć znaczenie.

#8. Avril Lavigne się zmarłoBłyskotliwą karierę sceniczną Avril Lavigne przerwała seria zdarzeń, po których piosenkarka długo zmagała się z depresją. Z czasem powróciła jednak na scenę, zmieniając zarówno styl muzyczny, jak i zachowanie. Niektórzy fani twierdzą jednak, że to nie Avril się zmieniła. Że piosenkarka przegrała walkę w 2003 roku i popełniła samobójstwo, a wytwórnia muzyczna, nie chcąc rezygnować z dobrze zapowiadających się zysków, postanowiła zastąpić ja sobowtórem – znajomą Avril, Melissą Vandella. Początkowo, jeszcze za życia Avril, Vandella miała pomagać jej w unikaniu paparazzich, później zaś zastąpiła ją na pełen etat.

#9. Beyonce jest klonemCi, którzy mają się zupełnie nieźle, chętnie są uśmiercani. Ci zaś, którzy nie żyją od lat – patrz: Elvis – dla wielu pozostają żywi. Jak jest w przypadku Beyonce? Według zwolenników teorii spiskowych słynna piosenkarka nie żyje już od dłuższego czasu. Zapobiegliwi jednak – iluminaci z Jayem-Z na czele – zamrozili zawczasu trochę komórek artystki, by w razie jakiegokolwiek nieszczęścia odtworzyć ją jako klon. Operacja się powiodła i już od dobrych kilku lat na scenie zamiast oryginału możemy oglądać klony Beyonce.

#10. The Beatles nigdy nie istniałoByłaby to cudowna wiadomość... No dobrze, kwestie gustu muzycznego na bok. Bardzo napięte grafiki czwórki z Liverpoolu sprawiły, że co poniektórzy doszli do wniosku, że obowiązków było tak dużo, że jeden zespół nie byłby w stanie im wszystkim sprostać. W rzeczywistości więc nigdy nie było The Beatles – było zaś grono aktorów i modeli, którzy wcielali się naprzemiennie w swoje role, skutecznie oszukując większość fanów. Teoria zakłada też, że John Lennon żyje, ponieważ zastrzelono tylko jednego z jego sobowtórów. Za to Heather Mills odeszła od McCartneya, ponieważ utrzymanie konspiracji przerosło jej możliwości.

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10