Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Polka zatrzymana w Egipcie. Pokazała za dużo

126 166  
283   176  
W dzisiejszym odcinku o piosenkarce Kasi Novej, która wywołała skandal w Egipcie. Z czego musiała się tłumaczyć przez 2 godziny na komisariacie.

#1. Dantejskie sceny w zatłoczonym i opóźnionym PKP. Pasażerowie przeżywali horror, gdy z nieba lał się żar

75-letni mężczyzna zmarł na skutek upału w pociągu relacji Katowice-Słupsk. Kilka innych osób zasłabło - w tym sama kierowniczka pociągu. Powodem dramatycznych wydarzeń był kilkugodzinny wymuszony postój w Poznaniu z powodu uszkodzenia trakcji na odcinku w kierunku Piły. Ludzie zmuszeni byli kisić się w przegrzanym starym pociągu, bez dostępu do klimatyzacji, toalet i wody.

Nie lepiej było w Pruszczu Gdańskim, gdzie pociąg relacji Gdynia - Bielsko-Biała najechał na powalone drzewo. Rozwścieczeni pasażerowie musieli siedzieć przez 6 godzin w pociągu znajdującym się 300 metrów od peronu. Pociągiem jechała grupka dzieci z gdańskiej szkoły wraz z wychowawcami. Dopiero po kilku godzinach otrzymali buteleczkę wody.

Sytuacja w PKP jest zatem stabilna. Nadal dramat.#2. Czarnoskóre twerkujące lesbijki zaatakowały radiowóz na Paradzie Równości

Do incydentu doszło kilka dni temu w Waszyngtonie na paradzie z okazji Happy Pride Month. Grupa agresywnych lesbijek zaatakowała policyjny radiowóz. Sytuacja kompletnie wymknęła się spod kontroli:

https://youtu.be/1WS15DylqR8
Nie wiadomo, czy lesbijki odpowiedzą za swoje zachowanie.#3. Pijany pasażer samolotu chciał wtargnąć do kokpitu. Przymusowe lądowanie na Okęciu

Samolot lecący w piątek z Barcelony do Moskwy musiał nieplanowo lądować w Warszawie. Powodem było skandaliczne zachowanie pijanego Rosjanina. Mężczyzna w wieku około 40 lat awanturował się z załogą, nie wykonywał ich poleceń i próbował wtargnąć do kokpitu pilota. Rosjanin został zatrzymany przez Straż Graniczną i zbadany alkomatem. Miał 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz odpowie za naruszenie porządku na pokładzie samolotu. Grozi mu 500 zł grzywny i ewentualny pozew od linii lotniczej z powodu kosztów poniesionych przez nich w wyniku międzylądowania.#4. 17-letni youtuber namawia dzieci do całowania śmietnika za pieniądze. Oto jakie treści oglądają dziś młodzi internauci

Wydawać by się mogło, że internet osiągnął już mentalne dno, ale z każdym dniem ktoś wyskakuje z jeszcze bardziej idiotycznym pomysłem. 17-letni youtuber Dominik Łupicki ma 1,1 mln obserwatorów, których torpeduje dramatycznie głupimi filmikami. Jego ostatni wyczyn przejdzie do historii polskiego internetu - chłopak namówił swoich znajomych, by wzięli udział w konkursie na jak najdłuższe całowanie śmietnika. Zwycięzca miał zgarnąć 10 tys. złotych:

https://youtu.be/cFajxxb0wPA
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że nieletni fani Dominika są zachwyceni tym pomysłem - filmik zdobył 40 tys. polubień przy zaledwie 5 tys. kciuków w dół.

#5. Tragedia w Big Brotherze. Zdechły trzy kury, którymi mieli się opiekować uczestnicy

Kawa, Franciszka i Milagros przebywały w domu Wielkiego Brata od kwietnia. W środę na posesję wtargnął lis, który porwał jedną z kur. Kilka godzin później zdechła kolejna - przyczyną było wycieńczenie organizmu spowodowane przebywaniem w zamkniętym kurniku na pełnym słońcu. W czwartek lis porwał Milagros. W efekcie producenci postanowili odebrać uczestnikom czwartą, ostatnią żyjącą kurę. Widzowie są oburzeni i domagają się od TVN-u wzięcia odpowiedzialności za śmierć zwierząt. Zostało też złożone zawiadomienie do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Póki co nikt nie poniósł kary za śmierć niewinnych zwierząt, które były traktowane jak zabawki.#6. Uczeń wyrzucony z klasy, bo stwierdził, że istnieją tylko dwie płcie

Licealista ze Szkocji opublikował w sieci nagranie rozmowy z nauczycielem, który oburzył się, gdy usłyszał twierdzenie, że istnieją tylko dwie płcie. Mężczyźnie nie spodobało się, że na portalu edukacyjnym istniała możliwość zarejestrowania się wyłącznie jako kobieta lub mężczyzna. 17-latek stwierdził, że nie widzi w tym nic złego, bo w końcu jest to zgodne z naturą. Doszło do awantury, gdyż zdaniem nauczyciela taka postawa kłóciła się z wyznawanymi w szkole wartościami:
Dostałeś szansę, by się wycofać, wolałeś obstawać przy swoim. Wolałeś obstawać przy swoim, to kluczowa sprawa. Wolałeś obstawać przy swoim. Głoś proszę swoją opinię w swoim domu.

W efekcie chłopak został wyrzucony z klasy w trakcie rozmowy na temat tolerancji...

https://youtu.be/RRyj-SZgMpc

#7. Polska piosenkarka zatrzymana w Egipcie podczas kręcenia teledysku. Odsłoniła za dużo

Niejaka Katarzyna Brodowska, znana bardziej jako Kasia Nova, kręciła ostatnio teledysk do piosenki "Tańcząc bez ciebie" w egipskim mieście Luksor. W pewnym momencie na plan wtargnęli policjanci, którzy nakazali ekipie przerwać kręcenie. Okazuje się, że powodem interwencji funkcjonariuszy był... zbyt wyzywający strój "piosenkarki". Kasia Nova nie uszanowała miejsca kultu religijnego. Urządziła sobie półnagie tańce i śpiewy na oczach wiernych. Komentarze internautów idealnie podsumowują całe to zdarzenie:
Skoro nie ma czym zabłysnąć, zabłysnęła tym co ma.


>>> Ostatnio pisaliśmy o influencerkach, które oszalały na punkcie Czarnobyla

Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8